Zobacz wÄ…tek - yamaha virago 750 problem z biegami
NAS Analytics TAG

yamaha virago 750 problem z biegami

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

yamaha virago 750 problem z biegami

Postprzez gryz » 27/4/2008, 19:43

witam,
mój tata ma yamahę virago 750. Bardzo rzadko jeździł i przez 3 lata nie wymieniał oleju, bo jeździł okazjonalnie. Ostatnio motor nie palił, i się okazały ,że kranik na zimę nie był zakręcony i w komorze oleju było 9 litrów oleju i benzyny. I jak jeszcze nie wiedzieliśmy o tym motor palił czasem i po kilku minutach pracy szedł dym z obydwu tłumików i gasł. Po wymianie oleju i świeć motor palił na pierwszą próbę uruchomienia. Po ok. tygodniu jazdy (ok 200km) nagle wystąpiła usterka. Nie jestem pewien czy ma 4 czy 5 biegów, ale jeżeli zmienia się bieg na wyższy wszystko jest OK, ale przy redukcji możliwe jest wrzuceni z 4 na 3 i niżej się nie da. Po zatrzymaniu i paru minutach biegi na sucho bez jazdy wchodzą bez problemów. Dodam ,że kiedy nie wiedziałem z ojcem co jest to silnik zalał się olejem.
Czy może ktoś wie w czym może tkwić problem?
gryz
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21/3/2008, 11:39


Postprzez gryz » 28/4/2008, 14:11

albo może ktoś ma rzut skrzyni biegów yamahy virago?
gryz
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21/3/2008, 11:39




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê