Zobacz wątek - Co się stało w Kąkolewie?
NAS Analytics TAG

Co się stało w Kąkolewie?

O wszystkim
_________

Co się stało w Kąkolewie?

Postprzez Bimbak » 27/4/2008, 17:31

Właśnie wróciłem z Kąkolewa. Byłem tam samochodem zbadać teren jako że chciałem tam zorganizować spota dla klubu Mazdy. Jednak na lotnisko nie wjechałem bo psy mnie nie chciały wpuścić... po drodze na lotnisko wyprzedzałem skodę tvn24. Po powrocie dzwoni do mnie kumpel czy mi się nic nie stało bo przeczytał na pasku w tvnie że ponoć dwóch motocyklistów zabiło się kąkolewie.. :( zna ktoś ich ... wie o kogo chodzi?
Pozdrawiam, Tomek
Obrazek (otwórz link)
Drinking wine and killing time...
Avatar użytkownika
Bimbak
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/9/2007, 20:15
Lokalizacja: Åšrem


Postprzez Labiss » 27/4/2008, 17:36

kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów


Postprzez Chatte » 27/4/2008, 17:41

Najbardziej wzruszające są te adekwatne do sytuacji komentarze poniżej. Tragedia, dwóch ludzi nie ma, a ci się wywnętrzają jak nienawidzą motocyklistów. Zazwyczaj nie wiedząc zbyt dużo na ten temat. I generalizując.
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez LukasBST » 27/4/2008, 17:42

Komentarze pod artykulem jak zwykle trzymaja poziom,ehhhh szkoda gadac [*]
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Postprzez Bimbak » 27/4/2008, 17:47

http://www.radiomerkury.pl/index.php?art=26987 ehhhh taaa ścigali się i zderzyli się czołowo :| Szkoda gadać.
:( [*][*][*]
Pozdrawiam, Tomek
Obrazek (otwórz link)
Drinking wine and killing time...
Avatar użytkownika
Bimbak
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/9/2007, 20:15
Lokalizacja: Åšrem

Postprzez motoman » 27/4/2008, 17:56

może robili sobie zawody jadac na przeciwko siebie, ktory pierwszy zjedzie?;> z tego co wiem na takich lotniskach "ruch" odbywa sie w jedna strone a Ci co wracają "z końca" pasa to jadą jedną stroną.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Lovtza » 27/4/2008, 18:13

Ciężko mi odnieść się obiektywnie do sytuacji i zachowania kierowców. Z pewnością odeszło dwóch ludzi, którzy mieli swoje rodziny i grono przyjaciół :( Nie wiem jak było naprawdę, jakie były okoliczności wypadku. Natomiast zastanawiam się czemu nikt nie interesuje się miejscem jakim jest tor Poznań i ostatnie wydarzenia uniemożliwiające udział ludziom w wolnych treningach. Z roku na rok na Poznań zjeżdżało się coraz więcej osób zainteresowanych rozwojem techniki jazdy na motocyklu, a także tych, którzy po prostu chcieli się wyszaleć. Bez obiektów, które będą ściągać motocyklistów z ulicy, miejsca z pozoru bezpiecznie będą gromadzić coraz większą liczbę ludzi, która "chce potrenować" z dala od ruchu ulicznego. To oczywiście nikogo nie zwalnia z odpowiedzialności za swoją jazdę.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez gumis » 27/4/2008, 19:46

a mnie sie najbardziej podobaja takie szczatkowe artykuly w sieci...prawdziwie dobra robota dziennikarska :/
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Chatte » 27/4/2008, 20:14

Nie no gumisss po co pisać więcej? Tobie się liczy, że masz artykuł niewątpliwie sensacyjny i wywołujący dużo emocji. Czytelnia dopisze sobie resztę, sami dopowiedzą dalszy ciąg i wyciągną wnioski poparte swoją wiedzą lub jej brakiem, stereotypami i własnymi pomysłami....

Moim zdaniem takie niedopowiedzenia, jednostronne pokazywanie tematu przez media, pogłebia i utrwala stereotyp...
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 27/4/2008, 21:07

Temat cos dlugo sie utrzymuje na onecie ,komentarze sa denne jak zawsze ,onet swoimi prawami sie rzÄ…dzi.

Nie wiem ile prawy w tym komentarzu ,ale moim zdaniem jezeli bawili sie w takie cos to brak slow .

"Pojechałem tam motocyklem dowiedzieć się czegoś więcej.Niestety wyglądało to na zawody pt"kto pierwszy się wystraszy"Nikt nie ustąpił.
Po co 42 latek bawił się z chłopcami(26lat) w takie bzdety.Sory ale dla mnie to dziecinada.Mimo wszystko współczuje rodzinom i pomodlę się za zmarłych.
Ps.Najgorsze było to,że reszta bawiła się wnajlepsze,ścigając się dalej,a trupy leżały na ziemi.Potem zaczeli wiać gdzie popadnie."
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 27/4/2008, 21:40

a ja mam wyje****... nawet mnie to juz smieszy powoli. Jak komus pokazuje prawko a on : o masz na A? to motor? dawca?

w sumie fajnie byc innym a ludzi z ktorymi jestem blisko to juz nauczylem pare rzeczy :P np. motocykl a nie MOTOR :wink:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez eristof » 27/4/2008, 21:45

Masakra, że też takie wypadki mają miejsce. Niestety po tego typu wydarzeniach ludzie oceniają tak wszystkich motocyklistów. Trudno poprawić nasz wizerunek na tle takich wypadków. Niemniej gdyby były w Polsce tory wyścigowe to takich nielegalnych wyścigów, by nie było. Motocykliści woleliby pojeździć w miejscu do wyścigów przygotowanym i znacznie bezpieczniejszym niż stare lotniska. Póki co nawet w Poznaniu nie bardzo można sobie swobodnie pojeździć.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez iryszabrze » 27/4/2008, 21:55

No wlasnie... tory. Dziwie sie inwestorom, bo przeciez bylby to czysty interes... Motocyklistow coraz wiecej, drift staje sie tez coraz bardziej popularny... jakies zawody, zloty... daloby sie na tym zarobic, a fani sportow motorowych byliby tez zadowoleni... wiem ze to sa koszta ogromne, ale sam(gdybym mial tyle kasy :-) ) bym w taki tor zainwestowal...



Szacunek dla Tych, ktorzy odeszli, i kondolencje dla ich rodzin.
Moze jakis kross tym razem? :-)
iryszabrze
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 5/1/2008, 20:32
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Lovtza » 28/4/2008, 10:20

http://www.scigacz.pl/Wypadek,i,smierc, ... ,5470.html
Jeżeli ktoś z Was wie nieco więcej o tym wypadku proszę dać znać redaktorom. Dla mnie porażające jest zdanie osoby z filmiku, która mówi o tym aby odjechać z miejsca zdarzenia bo zaraz pojawi się policja.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 28/4/2008, 11:35

Straszne ,dbanie o wlasna dupe najwazniejsze ,chociaz juz nic nie dalo sie zrobic ,to takich poj****** komentarzy mozna bylo sobie darowac ;/
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Mick MotoGP » 28/4/2008, 11:58

Po pierwsze tragedia. Szkoda dwóch motocyklistów i tyle.

Po drugie, ktoś tu napisał, że bawili się w "kto pierwszy zjedzie" - bzdura, bo świadkowie opowiadają, że jeden i drugi jechał na kole.

Po trzecie jak się ma do tego wszystkiego tor Poznań? Każdy kto choć raz był na podobnym spocie na lotnisku wie, że wiele osób przyjeżdża tam dla Stuntu - trenują jazdę na kole, stopale i różne inne figury. Wiele takich osób w ogóle nie jest zainteresowanych jazdą po torze, bo to dla nich zupełnie inna dyscyplina.

Oczywiście są też ludzie, którzy zamiast wariować na lotnisku, mogliby polatać po torze ale nawet jeśli ten tor będzie dostępny to albo nie będą o tym wiedzieć, albo będą mieli za daleko, albo po prostu będą mieli to w dupie.

Niestety jest grupa, nie bójmy się tego powiedzieć, pojebów, którzy walą na złamanie karku niezależnie czy motocyklem czy starym golfem lub calibrą i to często takie właśnie osoby odpowiadają za to, że na lotniskach robi się syf.

Nie wiem jak było w tym przypadku, więc nie chce tutaj rzucać żadnych wyroków...
Mick MotoGP
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 31/7/2007, 15:39
Lokalizacja: Z paddocku

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 28/4/2008, 12:11

Mick MotoGP napisał(a):Po pierwsze tragedia. Szkoda dwóch motocyklistów i tyle.

Po drugie, ktoś tu napisał, że bawili się w "kto pierwszy zjedzie" - bzdura, bo świadkowie opowiadają, że jeden i drugi jechał na kole.



Ja napisalem ,ale napisalem tez ze nie wiem ile w tym prawdy ,wiec zazwyczaj nieprawda sie lszybko niesie ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Patryk_1979 » 28/4/2008, 12:20

Ja od Siebie dodam tylko tyle "Chwała Im za to, że robili to na zamkniętym dla ruchu lotnisku" wiem, wiem, nielegalnie, bo to teren prywatny, ale przynajmniej nie stanowili zagrożenia dla innych (NIEŚWIADOMYCH) użytkowników, bo Ci, co tam byli, raczej wiedzieli, na co się piszą i nikt ich tam siłą nie zaciągnął.

Straszna tragedia w końcu zginęli LUDZIE.
A co do komentarzy, (mimo, że jestem motocyklistÄ… i jako strona nie mogÄ™ być obiektywny), ale totalna porażka, a te najbardziej „jadowite” to najprawdopodobniej pisali ludzie, którzy motocykl, na obrazku w kolorowance widzieli.
A najgorsze jest to, że Ci, co to piszÄ…, że to bandyci, dawcy itp. sami przepisów nie przestrzegajÄ…, no tylko, że w PUSZKACH, „a to przecież co innego ;)
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez into_the_night » 28/4/2008, 12:45

...
Ostatnio edytowano 28/9/2010, 18:58 przez into_the_night, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
into_the_night
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26/12/2007, 20:30

Postprzez Lovtza » 28/4/2008, 14:15

Pozwolę sobie zacytować wiadomość jaką dostałam od czytelniczki:
"Witam, byłam wczoraj z mężem w Kąkolewie, widziałam ten wypadek.... coś strasznego. Muszę przyznać, że jako nieliczni piszecie prawdę... nie było tam żadnych wyścigów.... pojechaliśmy z grupą znajomych (chopperami), miała być legalna impreza, grill.... tak jak piszecie, nie zauważyli siebie w porę... ale nie wiem jak to się stało, z początku jeździli na kole tylko w jedną stronę, a powrót był spokojny poboczem. Któryś z nich złamał tą "zasadę" i doszło do wypadku. Warto podkreślić, że część obserwatorów niestety szybko odjechała, ale nie wszyscy. Przyjechała straż, pogotowie, policja.....ale żaden z funkcjonariuszy nie podszedł do nas zapytać jak to się stało, tylko z młodzieżą rozmawiali."
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê