Zobacz wÄ…tek - licencja na tor wyscigowy w anglii !!!
NAS Analytics TAG

licencja na tor wyscigowy w anglii !!!

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

licencja na tor wyscigowy w anglii !!!

Postprzez terson » 15/4/2008, 21:45

serwus wszystkim !!! mam prosbe !!!jezeli ktos cos wie cos na temat zdobycia licencji w anglii (chodzi mi o wyscigi lub testy na torach) prosze doradzcie !!!wykupilem jazde na Brands hatch i okazalo sie ,ze musze miec licencje,nie mam o tym zielonego pojecia !!! pzdr
Szukam chetnych na tegoroczny Isle of man !!!
terson
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15/1/2008, 10:36


Postprzez polsky » 16/4/2008, 13:35

Mysle,ze oni beda w stanie udzielic informacji >
about15986.html
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08


Postprzez dartforder » 16/4/2008, 18:55

hej terson ni znam odp. na twoje pytanie ale jakbys mial smigac na brands hatch to daj znac, mieszkam dosc blisko tego toru, wiec moglbym podjechac i moze bym sie skusil na jazde
pozdro
dartforder
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12/6/2007, 19:02
Lokalizacja: Dartford

Postprzez PrzemoR6 » 16/4/2008, 22:01

Jedyna licencje jakiej potrzebowalem na wjazd na tor bylo prawo jazdy (driving/riding LICENCE). Chyba ze wbiles sie na jakies klubowe wyscigi, ale tu nie pomoge, nie wiem jak to sie tam rozgrywa.
PrzemoR6
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 1/3/2008, 04:25
Lokalizacja: JAWOR/Niedaszów

Postprzez limall » 19/4/2008, 05:47

Z tego co wiem to Przemo ma racje, a jesli to faktycznie klubowe smiganie to potrzebna ci lcencja ACU, ktora zdobywa sie poprzez wyjezdzenie kilku sesji szkoleniowych na torze w jakiejs firmowanej przez ACU szkolce jak np. Ron Haslam na Donnington.Mniej-wiecej .
limall
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25/11/2007, 21:01
Lokalizacja: Coalville, Leicestershire



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê