Zobacz wÄ…tek - psy koty i inne rybki
NAS Analytics TAG

psy koty i inne rybki

O wszystkim
_________

Postprzez konarek » 11/4/2008, 17:19

Meciek napisał(a):Oto mój filmik z otwarcia Wrocławskiego sezonu motocyklowego. Są na nim widoczni także ludzie z forum .

http://pl.youtube.com/watch?v=LRqbCox7Ei0


nawet bullterrier pijawil sie na rozpoczeciu sezonu :D ("fajny pies" 3min 11s :wink: )
Avatar użytkownika
konarek
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15/1/2008, 09:38


Postprzez sepo » 11/4/2008, 18:04

a nie pitbull??
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki


Postprzez konarek » 11/4/2008, 18:09

sepo napisał(a):a nie pitbull??


widze ze nawiazujesz do wypowiedzi "znawcow" z TV
Avatar użytkownika
konarek
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15/1/2008, 09:38

Postprzez .OUTLAW. » 11/4/2008, 19:56

sepo napisał(a):a nie pitbull??


żadnen pitt bull tylko Bulterier

konarek napisał(a):
sepo napisał(a):a nie pitbull??


widze ze nawiazujesz do wypowiedzi "znawcow" z TV


zgadza sie nawet na discovery mówią na bulteriery , pittbule:p albo takiego dobrego tłumacza mają :lol:
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****Å‚ prÄ…d?

Postprzez CalibraHunter » 11/4/2008, 21:22

Biale bullterrier'y to najpiekniejsze psy na swiecie moim zdaniem.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez .OUTLAW. » 11/4/2008, 21:36

tak ładne moze i są ale duzy procent bialych jest głuchych
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****Å‚ prÄ…d?

Postprzez palua » 11/4/2008, 21:42

patty_brawurka napisał(a):Biale bullterrier'y to najpiekniejsze psy na swiecie moim zdaniem.

A moim zdaniem mało jest psów tak okropnych :lol: , no ale żeby nie było to tylko moje zdanie :wink:
Avatar użytkownika
palua
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez CalibraHunter » 11/4/2008, 21:58

Palua, nie dziwie sie Twoje opinii, wiekszosc ludzi uwaza je za brzydkie. Malo komu sie podobaja ;) Ja tam na pewno sobie takiego sprawie ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez simonw » 11/4/2008, 22:03

Powiedziala kobieta ktora kreca pajaki i skorpiony - nie liczy sie. Pies jest brzydki, nie ma oczek i ryj swini, genetycznie modyfikowane i tyle ... ;)
freaked monster
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez CalibraHunter » 11/4/2008, 22:07

Nie kreca mnie pajaki.

Kazdy ma prawo do wlasnej opinii :) Ostatnio ku mojemu wielkiemu szczesciu kolo mojej budy siedziala chwilowo uwiazana parka pieknych bialych bullterrierow. Dziwil mnie fakt, ze byly wyjatkowo potezne jak na te rase. Nie wykazywaly zadnych domieszek, snieznobiala siersc i wzorcowe profile pyskow. Ale cholery byly wysokie i nad wyraz umiesnione.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez falconiforme » 11/4/2008, 22:23

Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez CalibraHunter » 11/4/2008, 22:29

Przeczytaj wypowiedz specjalisty o tym, co moglo byc przyczyna ataku psa. Zawsze jest to wina czlowieka, ktory go wychowuje.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez simonw » 11/4/2008, 22:33

Patty? A co powiesz o rasach genetycznie stworzonych, modyfikowanych, ktore z zalozenia maja byc agresywne i glupie - zyja by zabijac i wychowanie nie ma tutaj nic do tego... sa psy i maszkary genetyczne, taka prawda i nie wiem jak to_cos mozna w domu trzymac :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez falconiforme » 11/4/2008, 22:40

Dodam tylko, że wychowanie może być wychowaniem, ale zwierzęta bez wyjątku mają własny charakter i "osobowość", który jest różny w obrębie nawet tej samej rasy.
Tygrys zostanie tygrysem nie ważne ile zje fasoli czy ryżu.
Ostatnio edytowano 11/4/2008, 22:50 przez falconiforme, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez CalibraHunter » 11/4/2008, 22:45

Nie istnieja glupie psy. Moga ewentualnie wystepowac pojedyncze psychiczne wady osobnicze, jak u kazdego gatunku organizmu na ziemi.

Wszystkie obecne rasy psow sa stworzone genetycznie, selekcjonowane starannie od setek lat przez czlowieka. Wiec Simon piszac o maszkarach genetycznych piszesz o wszystkich rasowych psach.

Rasa nie moze byc genetycznie agresywna. Pies moze byc wytresowany w kierunku uwydatnienia agresji, a jedyna rekombinacja dokonana przez czlowieka moze byc jego umiesnienie i sila uscisku szczek. Psy hodowane do walk nie rodza sie zabojcami. To czlowiek je z nich tworzy. Normalnie wychowany pies, ktoremu poswieca sie odpowiednio duzo uwagi i czasu moze byc wspanialym "opiekunem" i przyjacielem.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez wiklad » 11/4/2008, 22:52

Nawet Pit-bulla można wychować na łagodnego psa. Wszystko zależy od jego "dzieciństwa" :P

Ja np. wychowałem mojego owczarka niemieckiego na totalną pierdołę, łamagę, ofiarę :D Cały czas w domu siedział, skutek jest taki że jak wyjdzie na podwórko i przeleci samolot / tuningowany golfiacz z wydechem hayabusy, to pies sra pod siebie ze strachu.

Jak psa się łagodnie traktuje (nie tłucze, karmi) to wyrośnie na normalnego (lub na takiego pederastę jak mój :D). Jeśli natomiast będziemy go głodzić, tłuc, denerwować to na pewno kiedyś się za to odpłaci.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez falconiforme » 11/4/2008, 22:56

Co nie zmienia faktu, że psa z niemowlakiem się nie zostawia.
Ap ropo zwierząt, moja siostra jeździ konno - każdy koń jest ujeżdżany od młodego tak samo, jednak każdy inaczej reaguje, jedne są bardzo nerwowe inne mniej.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez CalibraHunter » 11/4/2008, 23:04

Dlatego kupujac psa nalezy najpierw zdac sobie sprawe z tego, jak wiele czasu nalezy mu poswiecic. To nie futrzasta przytulanka dla dziecka, ktora od razu po kupnie sama z siebie wyrosnie na superprzyjaciela rodziny.

Silnych, poteznych psow nie kupuje sie dla ozdoby dresu majac daleko gdzies jego tresure. Coraz wiecej ludzi kupuje amstaffa, rottweilera czy dobermana tylko dlatego, ze maja agresywny wyglad i cwanicko sie mozna z takim lansowac. Potem slyszy sie o kolejnych przypadkach pogryzien...

BTW. Falco, ja rowniez jezdze konno - i od razu powiem Ci, ze jeszcze nigdy nie spotkalam narowistego konia, ktory nie mialby przesranego okresu zrebiectwa. Albo zbyt szybko ujezdzane, albo zbyt silnie, czesto wrecz bite. Konie to strasznie wrazliwe istoty, zdarzaja sie przypadki depresji. Wiec i tutaj mamy przyklad, ze to czlowiek niszczy zwierzeta.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez konarek » 11/4/2008, 23:21

patty_brawurka napisał(a):Biale bullterrier'y to najpiekniejsze psy na swiecie moim zdaniem.


wielki plus dla ciebie, zapraszam na moja stronke, prymitywna ale... http://www.invictushilaritas.yeepsport.com (otwórz link)

edit:stronka nie jest moja a mojego cerberka :D
Avatar użytkownika
konarek
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15/1/2008, 09:38

Postprzez johnmichael » 12/4/2008, 08:57

Biale bulterriery to najpaskudniejsze psy na swiecie, moim zdaniem.w zasadzie to bardziej przypominaja uszodzonego genetycznie swiniaka niz psa... http://www.invictushilaritas.yeepsport. ... ony/g5.htm
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... piglet.jpg

czesto zdarza sie ze czlowieka w takim psie fascynuje jego sila, ale czy nie jest to sztuczne poprawianie swojej niskiej samooceny?mam wrazenie ze to jest podobnie jak z kupowieniem R1 na pierwsze moto - co z tego ze nie umiem zamknac opony?ale mam szybka maszyne i nie dorownasz mi na prostej...

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê