Zobacz wątek - Żale,żałości i boleści wszelkij maści
NAS Analytics TAG

Żale,żałości i boleści wszelkij maści

O wszystkim
_________

Żale,żałości i boleści wszelkij maści

Postprzez scigant » 7/4/2008, 16:51

Witam.
Tego, ze poziom forum jest masakrycznie niski i nie wspolmierny do wszelkiego rodzaju innych for internetowych nie bede krytykowal i nie bede poruszal...a dlaczego???....A to dlatego, ze mozna poprostu nie brac udzialu w wiekszosci bzdurnych dyskusjach, gdzie ludzie nie maja nic madrego do powiedzenia i siedzac w sieci klepia co kolwiek byle tylko klepac, by klepaniem swym zabic swoja nude, gdyz albowiem brak im kreatywnosci i pomyslu na siebie by w jakikolwiek inny bardziej rozwojowy dla siebie samych sposob uporac sie ze swoim nic nie robieniem.
Zalozylem posta tego,by zadac pytanie dlaczego scigacz.pl,ktory pokazujac statystyki, w ktorych wypadl tak swietnie nie robi nic w tym celu by uzytkownicy tej strony mieli wiekszy fun z jej uzytkownia, nie robi nic by wszelkiego rodzaju informacje, fotorelacje i wiesci ze swiata motocykli i quadow pojawialy sie na stronei gorace, jak buleczki wyjete wprost z pieca piekarni ???...Co by nie byc goloslownym powoluje sie na wydarzenia minionego wickendu, w trakcie,ktorego odbylo sie otwarcie F&F. Ludzie ze scigacza byli tam i co ??? I robili zdjecia, krecili sie, rozgladali, bacznie obserwowali a na stronie wciaz nic nie ma na ten temat!!!
Pytam dlaczego ??? W koncu mamy juz poniedzialek, a kazda szanujaca sie witryna internetowa powinna byc aktualizowana nie raz w tygodniu lecz byc powinna uaktualniana dzien w dzien.
Jesli urazilem czyjes uczucia religijne czy tez cokolwiek innego, przepraszam....ale skoro forum istnieje i kazdy pisze co na sercu mu lezy, ja postanowilem zadac publicznie to pytanie,wykorzystujac wszechobecnie panujaca wolnosc slowa,ktore powstalo w mojej glowie.
Szerokosci i przyczepnosci wszystkim uzytkownikom 2oo.
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...


Postprzez cwaniak182 » 7/4/2008, 16:54

Mnie wkurza to że usuwają blokuja i przeinaczają tematy zakładne przezemnie
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice


Postprzez SzpiceR » 7/4/2008, 16:58

robienie zwałki w hydepark a robienie zwałki w motocykle to cos co niepowinno sie zdarzyc nawet najwiekszym spammerom

btw. jak chcesz to sie zatrudnij u nich i lataj za free po zlotach i pisz... łatwo sie mówi
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez scigant » 7/4/2008, 17:03

SzpiceR napisał(a):robienie zwałki w hydepark a robienie zwałki w motocykle to cos co niepowinno sie zdarzyc nawet najwiekszym spammerom

btw. jak chcesz to sie zatrudnij u nich i lataj za free po zlotach i pisz... łatwo sie mówi



Szpicer w porzadku, no stres. Pytanie zrodizlo sie z tad,ze widzialem ludzi ze scigacz.pl na wpsomnianym otwarciu jest poniedzialek a na stroni nic na ten temat nie ma. Jak sie ktos czyms zajmuje i mowi jaki to nie jest profesjonalny to niech to pokarze.
Okreslasz mnie mianem spammera niby na jakiej podtsawie ??? bo napisalem co lezy mi na srecu ???
Bo mialem odwage powiedziec cos publicznie czego ty byc moze bys sie obawial ???
Czy moze lubisz poprostu siedziec w sieci i ciagle czytac te same posty odtyczace spalania i wyboru motocykla na "swoj pierwszy motocykl".
Ja pytanie postawilem, moze cos ono komus da do myslenia i tyle.
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...

Postprzez melvin » 7/4/2008, 17:16

nie przejmuj się, jutro już będzie wtorek i wszystko wróci do normy, nikt z nas nie lubi poniedziałków... :wink:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Terror » 7/4/2008, 17:28

Mnie wkurza, że nie chce się takim skorzystać z opcji "szukaj" i tworzą kolejny wątek o tym co już było wałkowane. Poszukaj wątku w którym userzy zamieszczali swoje uwagi.
Twoje uwagi dziwnym trafem pasują do komentarzy zamieszczanych przez konkurencyjne portale w różnych miejscach w sieci. Przypomina to trochę narzekanie kolesi w peletonie, że im czołówka uciekła. Takie życie, starajcie się.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez mlodygolek » 7/4/2008, 17:30

Zobaczcie teraz w dziale Motocykle , koleś szuka moto dla wysokiego chłopa a zaraz nad nim następny tuman pisze że ma 2m i nie wie jakie moto i jak sie nie wkurwić??!
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez scigant » 7/4/2008, 17:50

melvin napisał(a):nie przejmuj się, jutro już będzie wtorek i wszystko wróci do normy, nikt z nas nie lubi poniedziałków... :wink:


Byc moze przezyles jaks traume zwiazana z poniedzialkiem, albo [poprostu jest to ogromny wplyw spoleczenstwa na Twoja osobowosc, ze nie lubisz tego dnia tygodnia.Dla mnie jest to dzien jak co dzien.
Ale widze,ze nie dokonca wychwyciliscie istote rzeczy....nie jest to narzekanie z tego tytulu,ze peleton ucieka.
Jest to raczej uszczypliwa, kasliwa i trana uwaga na temat dzialania strony i po czesci tego forum. Skoro scigacz.pl pretenduje do miana najlepszego motocyklowego portalu niech zatem sie wystara by byl tym miane postrzegane przez jego uzytkownikow.
Temat pochwicil a to polowa sukcesu. Druga polowa bedzie jesli ktos powezmie z niego odpowiednie wnioski i bedzie umial te wnioski wprowadzic w zycie.

Co drugi z (jelsi nie 99%) uzytkownikow forum jedyne co potrafi napisac w odpowiedzi na czyjegos posta to "uzyj opcji szukaj"....nie sadze by wynikalo to ze zlosliwosci czy z braku czasu, bo non stop to piszecie. Wydaje mi sie, ze raczej nie macie co z czasem zrobic a jednoczesnie zbyt wiele nie macie do powiedzenia w porusznych kwestiach i stad non stop wykorzystujecie to sformulowanie.
Jesczez nikt nie uzyl zadnych konkretnych kontrargumentow przeci temu co napisalem. Dlaczego ????
Bo mam racje??? A no wlasnie bylem na tym otwraciu i reprezentantow tej strony rowniez tam widzialem a fotorelacji wciaz nie ma.
Nie wiem moze wy lubicie byc informowani o czymkolwiek tydzien, dwa a moze i pozniej....
Ja natomiast jesli juz szukam i potrzebuje informacji to tylko siwerzych...
No sam juz nie wiem byc moze poprostu nie szukacie zadnych inforamcji i jest Wam z tym dobrze...ale nie mnie to oceniac.
Podobna sytuacja byla po premierze Suzuki B-Kinga, ktora miala miejsce jakos w padzierniku czy listopadzie w warszawskim klubie Lucid (na ktorej tez bylem).Byli przedstawiciele scigacz.pl a fotorelacja ukazala sie oczywiscie jak na scigacz.pl przystalo niczym bomba z opoznionym zaplonem, gdy wszyscy juz dawno o tym evencie zapomnieli...
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...

Postprzez tomcio » 7/4/2008, 18:07

No cos w tym jest newsów na stronie głównej za dużo nie ma
MOTÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH
tomcio
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23/10/2007, 15:41
Lokalizacja: Dobrzyca

Postprzez melvin » 7/4/2008, 18:07

się nie podoba to nie czytaj... skoro inni są szybsi to czytaj ich pisane na prędce materiały i ciesz się życiem i wstawaniem w poniedziałek do pracy, mamy wolny kraj i każdy może robić co chce...
swoją drogą wolę przeczytać artykuł wydany z małym opóźnieniem, ale bogaty pod względem językowym...
druga rzecz to fakt że o premierze nowego modelu suzuki mogłem się dowiedzieć nawet miesiąc po całej akcji, bo i tak nie robi mi to różnicy, żyć bez tego mogę... to nie wybuch wojny czy klęska żywiołowa żeby być informowanym na bieżąco...
co do odpowiedzi typu "temat już był, użyj opcji szukaj" w 100% je popieram, ile razy można wymieniać motocykle odpowiednie na początek, dobre do turystyki czy odpowiednie dla wysokiego faceta?
co do robienia sobie zlewy w hydeparku to też nic do tego nie mam i lubię się pośmiać i pogadać o głupotach z grupom userów którzy są naprawdę w porządku...
zauważ że tak jak pisał szpicer robimy rebelie w hydeparku a inne działy zostawiamy w spokoju i wypowiadamy się na temat...
sumując: od jakiegoś czasu nie było narzekań na sposób działania forum, do czasu aż dzisiaj założyłeś temat który i tak do niczego nie doprowadzi...
nikomu nic nie przeszkadzało, ale pojawiasz się ty i robisz jakieś problemy. jak ci nie pasuje to nie czytaj i daj nam spokój...
ps. myślisz że praca w redakcji jest taka banalnie prosta? że oni tylko piszą co nowego? stary w jakim świecie ty żyjesz?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Leitho » 7/4/2008, 19:11

Wiesz scigant, wchodze w mechanike/motocykl/zloty/gielde i jakos natrafiam na trafne posty wyrazajace calosc wiedzy autora odnosnie danego tematu, niekiedy okraszone nutka humorku czy sarkazmu. Jak dla mnie sposob pisania ludzi na tym forum jest naprawde swietny, wlasnie poprzez laczenie konkretnych tresci z humorem.
Widozcnie Ty caly czas siedzisz w hp, a tu jest troche taki smietnik, ale do ***** ***** taka jest ideologia tego dzialu, zeby pospamowac, pozartowac i pogadac o dupie marynie.
Co do tresci na scigacz.pl, nie chce tutaj robic za jakiegos obronce, jednak wg mnie stoja na wysokim poziomie, rowniez poprzez wyrazanie konkretnych informacji w sposob mily i przyjemny dla czytelnika, ktory moze sie dowiedziec konkretnych informacji z danego artykulu.
Zreszta co tu duzo gadac, niedawno byl nabor na redaktora, jak uwazasz, ze jestes w tym dobry do sie zglos, noz widelec sie dostaniesz i pokazesz swiatu gorace buleczki na najlepszej formie
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez siekson » 7/4/2008, 19:17

Ja tam nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Tu raz piszesz o portalu ze relacje z opoznieniem a drugim razem co sie dzieje na forum. Jak dla mnie to wyglada tak ze na jeden temat masz za malo tresci do przekazania to przy okazji podpiales do tego cos zupelnie innego. Może po to żeby przybrylowac elokwencja?

A odnosnie portalu to najlepsza metoda jest taka: jak masz w sieci inny, lepszy to korzystaj wlasnie z niego. Osobiscie sam portal uwazam za raczej malo udany i zadko tam zagladam. Jednak raczej nie z powodu zawartosci merytorycznej ale bardziej ze wzgledu na przejrzystosc strony. Poprzedni wyglad (ktory chyba juz malo kto pamieta) byl w moim przekonaniu bez porownania lepszy.

Co do szybkości pojawiania się informacji to także nie mam zastrzeżeń. Raczej nie poniosę wielkiego uszczerbku jeśli przeczytam z kilkudiowym opoznieniem o otworzeniu jakiegos straganu. Relacje z motogp pojawiaja sie zwykle nastepnego dnia po wyscigach.

A tak na koniec to "uzyj opcji szukaj" bo tak jak Terror napisal juz byly temat na opinie o forum/portalu i tam powiniennes zamiescic swoją jakże konstruktywną krytykę.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez elco » 7/4/2008, 19:35

scigant napisał(a):
Szpicer w porzadku, no stres. Pytanie zrodizlo sie z tad,ze widzialem ludzi ze scigacz.pl na wpsomnianym otwarciu jest poniedzialek a na stroni nic na ten temat nie ma. Jak sie ktos czyms zajmuje i mowi jaki to nie jest profesjonalny to niech to pokarze.


Hmm... ja na wszelkiego rodzaju imprezach widuje czasami ludzi z logiem scigacz.pl, sam poniekad takze "paraduje" w takiej koszulce. Nie mniej jednak ani mnie ani kogokolwiek nie mozna utozsamiac z redakcja. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale redakcje scigacza.pl tworzy zaledwie garstka ludzi, ktorzy pojawiaja sie tylko spontanicznie na kilku, tudziez kilkunastu wiekszych imprezach. Mysle, ze w tej kwestii nie ma powodow do narzekan. Komentarze zwykle sa obrane w ladne slowa, obiektywne i sensowne. A jezeli chodzi o czas ich ukazywania sie - biorac za przyklad otwarcie sezonu we Wroclawiu Motocykl-ON, ktory odbyl sie w sobote 29-marca artykul na scigaczu pojawil sie raptem kilka dni pozniej - za co klaniam sie Zmiji. Wiekszosc artykulow takze ukazuje sie w przeciagu tygodnia od daty imprezy. Na rownie obiektywny artkul zwykle trzeba czekac znacznie dluzej tj. do ukazania sie jakiegolwiek miesiecznika motocyklowego.
Ostatnio edytowano 7/4/2008, 19:36 przez elco, łącznie edytowano 1 raz
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez scigant » 7/4/2008, 19:35

Jak napisalem byc moze nie potrzebujecie wiesci z pierwszej reki i swierzych....w porzadku nie wartosciuje tego.
Odnosze wrazenie,ze czytacie posty wybiorczo,niekoniecznie ze zrozumieniem i dosasowujecie je do swoich odpowiedzi....ale ok taki poziom i tego tez nie chce wartosciowac.
Natomiast jak piszecie wolnosc slowa, zatem napisalem co mysle, bo odnosze dziwne wrazenie,ze jakis czas temu wszystko smigalo na tym portalu az milo. Niestety cos sie pozmienialo i tepo spadlo.
Sadzilem, ze moze ktos kto robi relacje napisze cos w tym temacie....bo szczerze Wasze opinie i zdanie nie koniecznie robi na mnie wrazenie i nie koniecznie sie dla mnie liczy...do czego oczywiscie tez mam prawo.
Do poziomu forum nawiazalem od tak sobie co by wlasnie neico Was podkrecic.
Kolejna kwestia nikt z Was nie wpadl na pomysl, ze moze wlasnie mam porownanie do inncyh witryn i stad postawione pytanie dlaczego scigacz zwolnil tepo.
Niektorzy nie do konca slusznie zalozyli, ze korzystam tylko z tego portalu...a to znowu siwadczy nie o mnie tylko o tych co snuja wnioski bez zadawania pytan.
Dobra redakcja dziala szybko, skutecznie i potrafi przedstawic dobry artykol w przeciagu kilku godzin a nie dni...
Po raz kolejny odsylacie do opcji szukaj....ale pomyslcie obiektywnie czyz nie mam racji.
Wolny krj zatem korzystam z takich for i takich witryn jakie mi pasuja...a kozystajac w pelni z tej wolnosci postanowilem wylac swoje zale...
Gdyby nie to ze z wyksztalcenia nie wiele mam wspolnego z dzinnikarstwem, a raczej z zarzadzaniem postanowilem zarzadzic i pokazac redaktorom,ze nie wszystko smiga tak jak powinno...do czego mam zupelne prawo.
Gdybym poruszyl ten temat widzac kogos w koszulce sciagcz.pl, ktorej szczesliwym posiadaczem takrze jestem, wykazalbym sie podobnym intelektem do Wielu uzytkownikow tego forum.Natomaist jestem na tyle rozgarniety,ze jesli czegos sie czepiam to mam podstawy...wniosek zatem jest prosty,widzialem kogos kto tu pisze artykoly i nie prsocie mnie bym napisal kto to byl, bo padl juz alias tej osoby w trakcie owej dyskusji.
Ostatnio edytowano 7/4/2008, 19:58 przez scigant, łącznie edytowano 1 raz
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...

Postprzez Leitho » 7/4/2008, 19:42

scigant napisał(a):Jak napisalem byc moze nie potrzebujecie wiesci z pierwszej reki i swierzych....w porzadku nie wartosciuje tego.

a wydaje mi sie, ze przez polowe swojego pierwszego posta o to pijesz
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez scigant » 7/4/2008, 20:11

Terror napisał(a):
scigant napisał(a):Ale widze,ze nie dokonca wychwyciliscie istote rzeczy....nie jest to narzekanie z tego tytulu,ze peleton ucieka.
Jest to raczej uszczypliwa, kasliwa i trana uwaga na temat dzialania strony i po czesci tego forum. Skoro scigacz.pl pretenduje do miana najlepszego motocyklowego portalu niech zatem sie wystara by byl tym miane postrzegane przez jego uzytkownikow.
Temat pochwicil a to polowa sukcesu. Druga polowa bedzie jesli ktos powezmie z niego odpowiednie wnioski i bedzie umial te wnioski wprowadzic w zycie.

Po raz kolejny dajesz dowód, ze jesteś po prostu przedstawicielem konkurencji, który ma ochotę siać ferment. Sądząc po tym co piszesz (peleton ucieka) to bez sukcesów

scigant napisał(a):Co drugi z (jelsi nie 99%) uzytkownikow forum jedyne co potrafi napisac w odpowiedzi na czyjegos posta to "uzyj opcji szukaj"....nie sadze by wynikalo to ze zlosliwosci czy z braku czasu, bo non stop to piszecie. Wydaje mi sie, ze raczej nie macie co z czasem zrobic a jednoczesnie zbyt wiele nie macie do powiedzenia w porusznych kwestiach i stad non stop wykorzystujecie to sformulowanie.
Jesczez nikt nie uzyl zadnych konkretnych kontrargumentow przeci temu co napisalem. Dlaczego ????
Jak już Ci ktoś chyba napisał: skoro Ci się tu nie podoba nie będziemy Cię zmuszać do przebywania tutaj. Zawsze możesz popisać na forum, gdzie 90% użytkowników to redakcja i ich znajomi

scigant napisał(a):Ja natomiast jesli juz szukam i potrzebuje informacji to tylko siwerzych...
No sam juz nie wiem byc moze poprostu nie szukacie zadnych inforamcji i jest Wam z tym dobrze...ale nie mnie to oceniac.
Jesteś kolejnym userem typu dziecko Neo, który odkrywa świat po raz dziesiąty - dlatego jest klawisz Szukaj, by nie zawracać głowy starym userom. trudno zrozumieć irytację userów którzy po raz setny czytają wątek o Erłanie na pierwsze moto?

scigant napisał(a):Podobna sytuacja byla po premierze Suzuki B-Kinga, ktora miala miejsce jakos w padzierniku czy listopadzie w warszawskim klubie Lucid (na ktorej tez bylem).Byli przedstawiciele scigacz.pl a fotorelacja ukazala sie oczywiscie jak na scigacz.pl przystalo niczym bomba z opoznionym zaplonem, gdy wszyscy juz dawno o tym evencie zapomnieli...

Warto zauważyć, ze BKing miał u nas premierę już wiosną. Lekko uwalony przykład


Przyklad jak w morde strzeli a to z tego tytulu, ze odbyla sie pokazowa impreza w msc o ktorym swpomnialem i to na ktorej byli wlasnie przedstawiciele tego portalu.

Pijac do otwarcia F&F nie napisalem tego posta dlatego, ze widzialem kogos w koszulce scigacz.pl, lecz dlatego ze widzialem kogos kto pisze artykoly do tego portalu.

Jestem z konkurencji i to najbardzie mi sie podoba...kolejna teoria spiskowa...zachowujecie sie jak bracia blizniacy, ktorzy krzycza, ze jelsi nie ejstes z nami to jestes przeciwko nam, jelsi mowie po niemiecku to jestem wrogiem...moi drodzy czasem warto owtorzyc sowj umysl na swiat....no ale niektorzy potrzebuja czasu na owe otwarcie....
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...

Postprzez Kaja » 7/4/2008, 20:21

rozluźniając atmosferę ja też czekam z niecierpliwością na relację z otwarcia 8)
może na jakąś fotkę w rogu się załapałam :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Terror » 7/4/2008, 20:36

Chłopie, zyłka Ci peknie i spedzisz sezon w łóżku. Piszę Ci to delikatnie, ale skoro nie łapiesz napisze wprost: To internet - nie podoba Ci się to nie wchodz na ścigacz.pl.
Pijesz do wyników ogladalności - widać obrana przez portal polityka nie puszczania chłamu a dopracowywania i weryfikowania tekstów daje rezultat. Poza tym krytykowanie leader'a nie przynosi nikomu chwały, jesli nie ma do tego argumentów. Spójrz jak to się robi, bierz przykład i działaj.
Sianie fermentu chwały Ci też nie przynosi
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez scigant » 7/4/2008, 20:44

Terror napisał(a):Chłopie, zyłka Ci peknie i spedzisz sezon w łóżku. Piszę Ci to delikatnie, ale skoro nie łapiesz napisze wprost: To internet - nie podoba Ci się to nie wchodz na ścigacz.pl.
Pijesz do wyników ogladalności - widać obrana przez portal polityka nie puszczania chłamu a dopracowywania i weryfikowania tekstów daje rezultat. Poza tym krytykowanie leader'a nie przynosi nikomu chwały, jesli nie ma do tego argumentów. Spójrz jak to się robi, bierz przykład i działaj. Sianie fermentu chwały Ci nie przynosi


Argumenty podalem na samym pocztaku dyskusji...nikt niestety nie potrafil ich sensownie zbic. Wszyscy rzucaja puste niczym nie poparte slowa.Nie chce sie powtarzac natemat dokladnego i ze zrozumieniem czytania cudzych tekstow....bo byc moze poprsotu uzywam zbyt skomplikowanego jezyka dla wiekszosci uzytkownikow.
Cisnienie wielkie zlapalo wielu z Was, ja pisze nie po to by kogos zezloscic, by komus dopiec, ale raczej dlatego, ze jesli cos mi sie nie podoba to o tym mowie. Nie uciekam od rzeczywistosci tylko staram sie ja zmienic.
Kopac lezacego potrafi kazdy i zadna to odwaga. Zauwayc braki u lidera i miec odwage publicznie je pokazac jest to pewien wyczyn. Wiec zastanow sie kolego czy damski z Ciebie bokser, czy raczej stac Cie na to by satwic czolo komus wiekszemu....czy masz odwage powiedziec liderowi, ze nie wsyztsko co robi jest doskonale, czy wolisz schowac sie pod miotla i wyznawac zasade, ze liderzy sie nie myla...Pomysl czasem czlwoieku zanim cos napiszesz, bo kto cie tak cale zycie sozukuje, wmawiajac Tobie ze liderzy maja monopol na prawde, ze tylko oni sie nie myla.
Moja propozycja dla Ciebei zacznij uzywac tego co siedzi pod Twoja kopulka zamiast przyjmowac jak dogmat to Co mowia inni.
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...

Postprzez Terror » 7/4/2008, 21:04

scigant napisał(a):Argumenty podalem na samym pocztaku dyskusji...nikt niestety nie potrafil ich sensownie zbic. Wszyscy rzucaja puste niczym nie poparte slowa.Nie chce sie powtarzac natemat dokladnego i ze zrozumieniem czytania cudzych tekstow....bo byc moze poprsotu uzywam zbyt skomplikowanego jezyka dla wiekszosci uzytkownikow.


Twoje argumenty to raczej niczym nie poparte przypuszczenia. Nie obraź się, ale nie każdy zalogowany na ścigacz.pl z defaultu nie dostaje koszulki. Co do języka - popracuj nad pisownią, zanim zaczniesz oceniać innych.

scigant napisał(a):Cisnienie wielkie zlapalo wielu z Was, ja pisze nie po to by kogos zezloscic, by komus dopiec, ale raczej dlatego, ze jesli cos mi sie nie podoba to o tym mowie. Nie uciekam od rzeczywistosci tylko staram sie ja zmienic.


reakcja innych userów jest najlepszym dowodem na to, że nie masz racji, a argumenty nie mają podstaw

scigant napisał(a):Pomysl czasem czlwoieku zanim cos napiszesz, bo kto cie tak cale zycie sozukuje, wmawiajac Tobie ze liderzy maja monopol na prawde, ze tylko oni sie nie myla.
Moja propozycja dla Ciebei zacznij uzywac tego co siedzi pod Twoja kopulka zamiast przyjmowac jak dogmat to Co mowia inni.

No i twój poziom szlag trafił...
EOT dla mnie.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr