Zobacz wÄ…tek - Shimmy przy stoppie
NAS Analytics TAG

Shimmy przy stoppie

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Shimmy przy stoppie

Postprzez motoman » 20/8/2006, 09:43

Po pierwsze chcialbym powiedziec ze nie mam amorka skretu i nie bede mial :P sytuacja jest nastepujaca: cwiczylem sobie stoppie, rozgrzałem oponke itd, pare prób tył mi uciekał na boki z przewagą na prawo <prawoskrętny :lol: > w ostatniej próbie sie przyłozyłem, lepiej wychylilem do przodu, i moto jechało w wiekszym pochyleniu i prosciutko, az w pewnym momencie kierownica zaczeła wariować, były to nie duze shimmy ale przestraszylem sie bo widzialem filmy jak przy stoppie trzepało kolesiom kierownicą do oporu w lewo i prawo poczym następował efektowny wyskok przez kierownice zakonczony polerowaniem asfaltu :D

pytanie: czy shimmy przy stoppie wystepujÄ… jak jedzie sie bardziej pionowo?

czy shimmy sa wtedy jak jedzie sie prosto na endo? <jak mi dupa uciekała na boki to tego wogole nie było>

no i ewentualnie prosze o jakies rady i spostrzezenia poza tym ze powinienem miec amora skretu...

pozdrawiam
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Zwierzu » 20/8/2006, 09:58

shimme mozesz miec tylko w momencie jak chcesz postawic na przod a nie jak juz jedziesz... poprostu koło tak pojechało bo nie utrzymałes ale to nie była shimma o jakiej myślisz... Lepiej wyćwicz łapy :)
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm


Postprzez motoman » 20/8/2006, 10:15

jakbym Ci przesłał filmik gdzie koles jedzie na przodzie z 30 metrów i po tym zaczyna mu kiera latac to bys cos innego juz powiedział, moze to nie shimmy ale kiera lata na boki jak przy shimmach.

co to sÄ… "Å‚apy"?
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Zwierzu » 20/8/2006, 11:12

ręce ;)
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm

Postprzez motoman » 20/8/2006, 21:47

:P no to żeś dowalił :P to moze powiedz scigantom zeby poszli na siłke a nie wydawali 2k za amor skretu:D

pocwiczymy, zobaczymy :)
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê