Zobacz wÄ…tek - Nauka jazdy z Poznaniu
NAS Analytics TAG

Nauka jazdy z Poznaniu

O wszystkim
_________

Nauka jazdy z Poznaniu

Postprzez Sapho » 28/3/2008, 10:28

Bardzo proszę o radę osób, które chodziły do szkół nauki jazdy w Poznaniu, którą z nich polecacie. Głównie chodzi mi o podejście instruktora do osób, które dopiero zaczynają swoja przygodę z moto. Ważna dla mnie jest cierpliwość ;). Czekam z niecierpliwością na podpowiedzi :lol: .
Pzdr
...so whatever you must do... do it now!
Sapho
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/3/2008, 18:38
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań


Postprzez adam_tomasz » 2/4/2008, 23:46

hej hej ;) szczerze to polece Ci siebie :) (alez to zabrzmialo)
smigam na bandicie ;) i jestem mlodym instruktorem, ktory niedlugo zacznie pracowac w poznaniu ;) jeszcze nie wiem dokladnie gdzie jak bedziesz chcial to dam Ci znac gdzie bedzie mozna ze mna posmigac na kursie ;)
pozdrowionka Adam :)
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań


Postprzez adam_tomasz » 4/4/2008, 09:47

a tak serio to przegladajac oferty szkol w poznaniu to jesli chcesz sie nauczyc jezdzic a nie tylko zdac egzamin to wybralbym OSK DK na traugutta
dlaczego ??
jak masz kase to mozesz u niego pojezdzic kawasaki zzr600, nawet po autostradzie

moge Ci tez zaproponowac Akademie Jazdy na ratajczaka
a to z uwagi ze niedlugo zaczne tam pracowac jako instruktor na A :)

ale wybor nalezy do Ciebie ;)

pozdrowionka

ps. jedno i drugie juz nieaktualne ;)
Ostatnio edytowano 15/8/2009, 19:26 przez adam_tomasz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Sapho » 3/5/2008, 20:40

Dzięki za rady, niestety troszke spoznione...No cóz nie mogłam się doczekać i zapisałam się do jedynej szkoly, ktora oferowala szybki kurs 16-dniowy. Póki co jestem zadowolona, zdaną teorie mam juz za soba i wyznaczony termin praktyki. Szkoda tylko, że tak długo musze na to czekać.

W każdym razie jeszcze raz dzięki za odpowiedź i zycze powodzenia w pracy instruktora ;).
...so whatever you must do... do it now!
Sapho
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/3/2008, 18:38
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê