Zobacz wątek - Czy warto ????
NAS Analytics TAG

Czy warto ????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czy warto ????

Postprzez andred83 » 2/4/2008, 17:25

Witam.

Mam upatrzoną Kawe ZX6R 1999 r. przebieg 39 tys. km.
Jest zadbana, przynajmniej na taką wygląda na zdjęciach.
Czy jest to duży przebieg jak na motor sportowy??
A tak wogule to na co mam zwrócić uwagę przy tym motocyklu??

Pozdrawiam
andred83
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8/10/2006, 17:14


Postprzez melvin » 2/4/2008, 17:51

temat był poruszany dziesiątki razy, poszperaj trochę na forum,
swoją drogą to zwracaj uwagę na wszystko!
zwłaszcza malowanie (czy jest org.), sprawdź czy przedni zawias nie jest od innego moto, czy główka ramy się nie odrywa, czy nie mam pęknięć na ramie, czy rama nie jest krzywa, czy nie była spawana, czy silnik nie wydaje podejrzanych odgłosów, czy plastiki nie są klejone, jest milion sześćset pięćdziesiąt osiem albo i jeszcze więcej rzeczy które trzeba sprawdzić i o których już była mowa...
co do przebiegu to jest powiedzmy jednym z lepszych bo nie wynosi równo 30 000 km :) ale i tak pewnie był cofany, jak każdy jeden w motocyklu na sprzedaż...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez FZR600R » 2/4/2008, 17:52

39tys km to pojęcie względne,było już o tym wiele.Dużo zależy jak był "jeżdźony",jeśli ktoś go katował to może to być dla niego duży przebieg a jeśli ktoś jeździł w miarę rozsądnie to myślę ,że jeszcze wiele asfaltu przed nim....zapytałeś czy warto?A jaka cena tego motocykla?może jakieś zdjęcia zaprezentujesz?
FZR600R ---> GSX-R 1000 K6
ET 11.851

Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
FZR600R
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 4/10/2006, 22:26

Postprzez dambandit » 2/4/2008, 18:00

Jak by motor miał naprawde 39 tys to nie ma nad czym sie zastanawiac . Moto ma prawie 10 lat wychodzi że było jeżdzone 4 tys km rocznie . Jeśli jest sprowadzona od naszych zachodnich sąsiadów , gdzie sezon trwa dłuzej niz w pl ( niemcy , francja , włochy ) to motor ma napewno wiekszy przebieg .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez cezare » 3/4/2008, 09:01

ni u ja sam sobie nie sprawdzisz... sam sobie możesz zapłacić i popatrzeć czy fajny.

60% sukcesu - jedziesz z ziomem, który polatał już z 5-6 sezonów i teoretykiem nie jest ...

90% sukcesu - weź właściciela i sprzęta do serwisu - i niech go tam sprawdzą.. zapłacisz parę stów - ale będzie wszystko wiadomo .


popatrz - motocykl składa się z tysiąca i jednej częsci - i każda moze być zjebana... od krzywych lametek w chłodnicy po wyskakujący bieg przez połatane owiewki - po stare nie smarowane cięgła od krzywych tarcz po wymieniony olej PRZED sprzedażą... chłopaku ... daj parę stó kolesiom, którzy WIEDZĄ o co kaman ...

ktoś ma inne zdanie ?

100% sukcesu to chyba serum prawdy ;) ... wstrzyknąć sprzedającemu. - tyle też trzeba wiedzieć o co pytać ;).
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr