Zobacz wątek - rehabilitacja. jakies rady?
NAS Analytics TAG

rehabilitacja. jakies rady?

O wszystkim
_________

rehabilitacja. jakies rady?

Postprzez spoyler92 » 30/3/2008, 17:53

czesc wszyskim pisze z prosba o pomoc.. a wiec tak dostalem urazu kregoslupa na skutek niefortunnego wypadku i teraz zaczyna sie pieklo;/ chodze od lekarza do lekarza i nikt mi nie potrafi pomoc;/ mowia ze operacja moze jedynie pomoc bo z rehabilitacji korzystalem i nie ma poprawy.mialem juz kilkakrotnie nastawiany kregoslup co pogorszylo tylko jego stan bo wczesniej mialme tylko 2 kregi uskzodzone teraz mam 4 i lekko jeden;/ moze ktos z Was mial takie problemy i sie z tego wyleczyl badz leczy?wiec prosze bardzo jesli to mozliwe o podanie mi np jakiegos szpitala rehabilitacyjnego w ktorym byliscie. a i moze ktos z was mial na takie cos operacje to bylbym bardzo wdzieczny gdyby mi przyblizyl jak to jest z nia tzn czy dlugo sie leży w szpitalu czy dlugo nie mozna po niej chodzic i jakie rezultaty przyniosla. ostanio uslyszalem o takim szpitalu kolo wawy w korytnicy(czy jakos tak, moglem nazwe przekrecic) czy moze ktos z was tam byl?slyszal o nim? i tez jest jeszcze centrum zdrowia dziecka.. tylko wlasnie tam na miejsce chyba trzeba bardzo dlugo czekac;/ a mi zalezy na czasie bo jest coraz gorzej;/ wiec jesli ktos bylby na tyle mily i mogl mi powiedziec cos o leczeniu to bylbym bardzo wdzieczny(jesli nie chce na forum z powodow osobistych to bardzo bym prosil na priv badz gg)dziekuje z gory i pozdrawiam
pomoz to nic nie kosztuje a ratuje..! | viewtopic.php?t=12608 | | zbiorka pieniedzy dla Olafa!wejdz,zobacz,przeczytaj,przemysl.. pomoz. | viewtopic.php?t=19003
Avatar użytkownika
spoyler92
Świeżak
 
Posty: 487
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: kielce


Postprzez gelo007 » 30/3/2008, 18:15

Jesteś z woj. Świętokrzyskiego, w Czarnieckiej Górze jest takie centrum rehabilitacyjne i podobno świetnie funkcjonuje - POLECAM! To jest ok 45-50 kilometrów od Kielc, cała mieścina jest obok Stąporkowa czyli też małej mieściny, ale mniej więcej powinieneś mieć już jakiś punkt odniesienia. Jakbyś był z Wro to moja familia prowadzi tam gabinet rehabilitacyjny.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez mlody » 30/3/2008, 20:15

no to nawywijałes.
Przedeeszystkim prawidłowa diagnoza sie liczy,a nie "wydaje mi sie,moze to moze tamto"..,udaj sie do specjalisty,a nie do jakiegos bolka 1 kontaktu.
A jak cos to mozesz przyjechac do mojego miejsca pracy...tyle ze to juz pod Opolem.
http://www.emc-sa.pl/placowki/782280de- ... feb/2.aspx
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez CalibraHunter » 30/3/2008, 20:19

EMC? JEsli masz taka mozliwosc, to jedz tam i to bez gadania. W EMC we Wroclawiu uratowali mnie przed kompletna rekonstrukcja kolana. Mialam tam operacje i szczerze Ci ich polecam.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez CalibraHunter » 30/3/2008, 20:24

Kreglarza bym sobie odpuscila mimo wszystko. Wybul sie tych pare zlotych, idz do specjalisty z prawdziwego zdarzenia i dowiedz sie co sie dzieje. Jesli potrzebna bedzie operacja, to nie ma sie co bac, tylko robic jak najszybciej. Bo im dluzej zwlekasz, tym gorzej dla Twojego kregoslupa.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez melvin » 30/3/2008, 21:17

senekkorzenna napisał(a):Polecam Ci poszukaj kręglarza najlepiej z renomą.



ta i może jeszcze Harego z tybetu niech odwiedzi...
szukaj prawdziwych lekarzy z tytułem a nie chłopów małorolnych którzy chcą dorobić do hektarów i zajmują się medycyna ludową...
oni potrafią w 99% przypadków tylko zaszkodzić...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez spoyler92 » 31/3/2008, 10:23

bylem u doktora Kiebzaka ktory jest rehabilitantem i kregarstwem sie tez zajmuje on mi wlasnie nastawial kregoslup.i robil to 7krotnie;/ bo przez to mi sie tak wyrobily dyski ze sam wypada jak sie tylko schyle;/ a czrnekiej bylem. co prawda jakiejs specjalnej poprawy nie odczulem. bylem tez w busku na odziale doktora potasza(po tym bylo jeszcze gorzej mialme zle dobrane cw). a co mi jest to juz jest dokladnie stwierdzone. mialem tomografie kregoslupa i jakies inne badania. mam teraz isc prywatnie do doktora slomkowskiego. jesli ktos z was zna jakiegos dobrego specjaliste to niech pisze. moze byc nawet prywatnie o kase nie chodzi byle by pomogl. Wroclaw to do mnie troche daleko.. Patyy a ten szpital co bylas to on sie specjalizuje w chirurgii czy tez neurochirurgiii?zajmuja sie tam kregoslupami?
pomoz to nic nie kosztuje a ratuje..! | viewtopic.php?t=12608 | | zbiorka pieniedzy dla Olafa!wejdz,zobacz,przeczytaj,przemysl.. pomoz. | viewtopic.php?t=19003
Avatar użytkownika
spoyler92
Świeżak
 
Posty: 487
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: kielce

Postprzez Thrillco » 31/3/2008, 12:57

Jejku...jeśli wczesnie były uszkodzone 2 a treraz wychodzi juz że 4 to gdzie i jak ci ten kręgosłup "nastawiali". Kregarza to tylko ze świadectwem kwalifikacji ze specjalnej akademii, ujedyna w polsce jest bodaj w Katowicach. Reszta to hochsztaplerzy.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez simonw » 31/3/2008, 13:44

Th, ja tylko ostrzegam przed cudowna terapia aktora cyrkowego, doktora samozwanca Valentina Dikula. (bodajze www.dikul.pl). Jesli ktos ma _jakiekolwiek_ pojecie o medycynie rozbawi go do lez historia przedstawiona na stronie. Rozrywkowa jest jak sam Monty Python - a niestety takich nie brakuje - gusla i paramagia to juz nie te czasy :)
Tak czy inaczej zapraszam do lektury odnosnie "terapii" "doktora" "profesora" aktora cyrkowego Valentina Dikula w jego "centrum rehabilitacji" we Wroclawiu.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez spoyler92 » 31/3/2008, 14:02

Thrillco napisał(a):Jejku...jeśli wczesnie były uszkodzone 2 a treraz wychodzi juz że 4 to gdzie i jak ci ten kręgosłup "nastawiali". Kregarza to tylko ze świadectwem kwalifikacji ze specjalnej akademii, ujedyna w polsce jest bodaj w Katowicach. Reszta to chochsztaplerzy.


mialem tylko ledzwiowe 2.a temu pojebanemu lekarzowi zachcialo sie nastawiac caly kregoslup;/ wiec mi cos zjebal w kregach szyjnych przez co teraz mam zawroty glowy;/ i nie moge dlugo siedziec bo idzie sie wykonczyc z bolu;/ nawet jak bylem na kangurze to nie siedzialem tylko 80% konkursu kleczalem;/
Simon a to co mowisz o tym gosciu to o samo co Patty byla na operacji?
Th niby jego wszyscy lekarze mi polecali a 100 razy wiecej zaszkodzil niz pomogl;/
pomoz to nic nie kosztuje a ratuje..! | viewtopic.php?t=12608 | | zbiorka pieniedzy dla Olafa!wejdz,zobacz,przeczytaj,przemysl.. pomoz. | viewtopic.php?t=19003
Avatar użytkownika
spoyler92
Świeżak
 
Posty: 487
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: kielce

Postprzez simonw » 31/3/2008, 14:22

czytanie ze zrozumieniem - wroc, przeczytaj again
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez spoyler92 » 31/3/2008, 14:41

przeczytalem co pisza w tym linku http://www.dikul.pl/index.php?dz=r&page=opis i nie znalazlem tu nic zaskakujacego ani wyjasniajacego ta metode.ale powiem Ci Simon ze "tononcy brzytwy sie lapie".. moze to i pomaga a moze to tylko naciaganie kasy.. nie wiem najlepiej samemu sprawdzic.
W CENTRUM DIKUL wykonujemy również masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi fizykalne, kinezyterapeutyczne oraz zabiegi modelujące sylwetkę.
te zabiegi sa stosowane z tego co mi wiadomo w busku i czarneckiej gorze i rzekomo niektorym przynosza rezultaty.

PS. Senekkorzenna odezwiesz sie do mnie na gg?
pomoz to nic nie kosztuje a ratuje..! | viewtopic.php?t=12608 | | zbiorka pieniedzy dla Olafa!wejdz,zobacz,przeczytaj,przemysl.. pomoz. | viewtopic.php?t=19003
Avatar użytkownika
spoyler92
Świeżak
 
Posty: 487
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: kielce

Postprzez Kuligus » 31/3/2008, 15:55

No ale chyba byłes u lekarza i coś Tobie powiedzieli co? Jaką masz diagnozę? Oni powinni powiedziec co i jak, a jak operacja to jan najszybciej! Ja w gimnazjum(jakies 6 lat temu) miałem wypadek a mianowicie upadek z ok3 metrów na plecy i stalo sie... załamanie kompresyjne TH11-12 (dla niewtajemniczonych sam środek pleców, kregi piersiowe) Po wypadku nie psozedłem do lekarza i normalnie w noge na biosku ale zaczeło sie robic coraz gorzej i takie promieniowanie... poszedłem do lekarza a lekarz zobaczył zdjęcia i sie pyta:"Chłopie dlaczego ty jeszcze chodzisz?!?!" A rehabilitacja... hmm tylko fizykoterapia i zeby dużo ćwiczeń robic...
Niby jest dobrze, planuje zacząć skoki spadochronowe bo słyszałem że ludzie po taki urazie jeszcze moga próbować, ale nie jest idealnie! czasami pobolewa i dłuższa praca fizyczna odpada... Dlatego jak masz możliwośc to zapisuj sie na wszytkie mozliwe bajery i pogadaj z lekarzem co jest dla ciebie najlepsze... jak operacja to nie ma co sie zastanawiać, a i on pewnie zna odpowiednie centra rehabilitacyjne... samemu nic nie działaj, tylko skonsultuj sie ze specjalistą!
Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr... | GS 500EX 99` ...od 2010 bedzie Horneta 600;]
Avatar użytkownika
Kuligus
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27/1/2008, 11:33
Lokalizacja: on sie wział? ...skąd? A no Olsztyn/Gdańsk!

Postprzez Thrillco » 31/3/2008, 17:29

No ciekawe...pomijając drobny bład jaki się tu wiekszości wkrada - sorry ale jesli kregosłup leczycie u kręgLarzy to ja pasuje...kreglarz to najwyżej fajnie kregle straca :D

Miałem przyjemność rozmawiac z prawdziwym kregarzem, który kończył nie jakieś tam kursy tylko 5 letnią szkołe i miał za sobą 25 lat praktyki.
Powiem CI, ze jak napisałes ,że po 2 masz walniete 4 kręgi a teraz dodałeś do tego ,ze robił cały kregosłup to cóż...raczej padłeś ofiara naciągacza, który ludziom szkodzi za pieniądze. Mój kregosłup jest w takim stanie, że trzeba robic cały ale ja mam powazne zwyrodnienie i skrzywienie. I to ów kręgarz ocenił bez najmniejszego dotykania, po oglądzie pleców. Co wiecej - zaliczyłem w ramach znajomości jedną krótką sesje odpręzajaca u tego pana i wiele dolegliwości znikneło, niektóre do dziś nie powróciły a psowodowane były zbyt długim sleczeniem przy kompie. Wystarczyło, ze opisałem rodzaj bólu i wskazałem miejsce no i przyznałem sie ,ze to od siedzenia przy kompie....15 minut i jestem od roku zdrowszy i nie mam bólów. Teraz się szykuje na konkretną terapię i "naprawe" kręgosłupa u tego pana. To po czym można odróżnic prawdziwego, wykwalifikowanego kręgarza od oszusta to przede wszystkim sposób prowadzenia terapii i leczenia. Po pierwsze najpierw kilka minut przygotowania mięśni, zadnego stukania, szarpania, zaginania, uciskania. Wszystko lekko płynnie i bardzo delikanie.

Jesli chcesz to moge go jakoś z toba skontaktować, ale nie weim czy z białego wybierze się aż na Kielce.
Ah i jeszcze jedna cecha wszystkich prawdziwych rehabilitantów od kregosłupa - wszyscy- dosłownie wszyscy mają powazny uszczerbek na wzroku przekraczający 30% utrate widzenia - to m.in. wymóg przyjecia na akademie, bo tylko osoba pozbawiona czesciowo widzenia jest zmuszona wyczulić zmysł dotyku już wczesniej. Poza tym kregarstwo to sztuka wyczucia nie siły.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez simonw » 31/3/2008, 22:14

spoyler - ostrzegam po prostu przed nimi, a co jest nadzwyczajne w tej urzekajacej historii? :) reprogramowanie ukladu nerwowego, zmuszajace do wytworzenia naturalnych bajpasow omijajacych kregloslup i przesylajacych dane elektryczne poprzez miesnie i tkanke, az do odpowiednich miejsc ciala, tak by chodzic :) Powiem Ci ze jak na goscia bez polowy kregoslupa Val. niezle zapodaje po schodach, kaska plynie strumieniami a od 10 lat syn wlasciciela mimo leczenia w moskwie w prywatnej klinice Val. jakos cudownie nie ozdrowial... ale coz, przeciez to tak skuteczne :)

Ogolnie - kazdy student medycyny powie Ci juz na dziedobry ze to niemozliwe.

W takim ukladzie, sadze ze profesor Spoyler ktory za mlodu stracil nogi, wymyslil serie cwiczen duchowych polaczonych z wytezonym treningiem fizycznym dzieki czemu zmusil komorki by wytworzyly otuline kostna, pod ktora zregeneruja sie utracone konczyny ;> got this ? a delikatni tylko zmienilem ten szarlatanski opis ze strony "centrum".

Wiecej na prv / jestem zobowiazany do utrzymania tajemnicy handlowej i operowanie linkiem/nazwa/nazwiskiem nie jest wskazane w internecie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 1/4/2008, 06:26

A ten Dikul i jego metoda to już jakas ogromna sciema :)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez spoyler92 » 1/4/2008, 10:16

Thrillco ja bylem na seri masazy u calkiem niewidomego. nazywa sie Zbigniew Olbrys. moze ktos o nim slyszal?moge go naprawde polecic ale nie do terapi ktora leczy lecz odpreza.
a powiec mi ten gosciu jezdzi do innych miast?nie koniecznie kielce ale moze jakies miasta niedaleko?czy tylko w Bialymstoku?a utrzymujesz z nim jakis kontakt? bo jelsi tak to bym Cie strasznie prosil czy moglbys go zapytac czy nie polecil by kogos po takiej szkole jak on chociaz z mojego wojewudztwa?

Kuligus powiedzieli ze mam probowac rechabilitacja(ale ona nie pomaga) wiec lekarz mowi ze trezba chyba bedzie zrobic operacje(ale tez ostrzega przed tym ze po operacji m,oze uplynoc rok i znowu sie zacznie to samo, bo podobno raz uszkodzonego kregoslupu nie da sie juz wyleczyc zeby bylo ok.)

PS. robie cwiczenie ktore dal mi rechabilitant. chodze teraz na magnetronic kregoslupa, niedawno skonczylem masaze u wyzej wspomnianego masazysty, bylem nawet u lekaza homeopaty.. co ostatnio stwierdzilem byl blad.. dal mi jakies leki ktore przyniosly tylko pogorszenie i postawil mi na plecach pijawki;/ a i zaznacze zeby nmie bylo ze ten lekarz to nie zaden szaman tylko ma skonczyl medycyne.

PS2.Simon dobra poddaje sie:P bo i tak nie wygram ciagle masz lepsze argumenty i przyznaje ze ten gosciu to naciagacz.
pomoz to nic nie kosztuje a ratuje..! | viewtopic.php?t=12608 | | zbiorka pieniedzy dla Olafa!wejdz,zobacz,przeczytaj,przemysl.. pomoz. | viewtopic.php?t=19003
Avatar użytkownika
spoyler92
Świeżak
 
Posty: 487
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: kielce

Postprzez icid » 1/4/2008, 15:04

DIkul to chyba taka lepsza wersja Harego z tybetu :D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez melvin » 1/4/2008, 15:18

icid napisał(a):DIkul to chyba taka lepsza wersja Harego z tybetu :D:D



bo po zabiegach Harego z Tybetu podobno wyskakuje wysypka na udach...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez simonw » 2/4/2008, 05:44

Nie raz bedac w stanie "uswieconym" mialem zamiar ruszyc w swiat, albo chociazby w polske,przywdziewajac skromne szaty - i nauczac i leczyc chorych.

Najczesciej konczylo sie to tylko kacem ;) Ale sadze ze mialbym lepsze metody niz w.w
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na gr