Zobacz wÄ…tek - Pytanie o rejestracje 80/50
NAS Analytics TAG

Pytanie o rejestracje 80/50

Przepisy, prawo
_________

Pytanie o rejestracje 80/50

Postprzez mikoangelo » 27/3/2008, 22:50

Witam

Mam tylko jedno małe pytanie. Zastanawiam się nad zakupem Hondy NS1. Moje pytanie brzmi następująco, ponieważ jest ona sprowadzona z Niemiec i tam była zarejestrowana jako motorower, czy w Polsce będą jakieś problemy z rejestracją ? Użyłem opcji Szukaj i znalazłem dużo tematów podobnych gdzie ludzie pytali sie o rejestracje sprowadzonych 80 czy tez 125 na motorower,(większość to tematy z 2007r. a od tego roku się chyba coś zmieniło dlatego pytam) tylko nie wiem jak w tamtych przypadkach ale tak jak wspomniałem ta Honda byla rejestrowana za granica jako motorower. Z góry dziękuje za pomoc i czas poświęcony na przeczytanie mojego pierwszego założonego tematu na tym forum. Proszę o krótką odpowiedź albo link do tematu jesli byl gdzies taki sam przypadek.

P.S. nie denerwujcie sie na mnie że znów to samo (jeżeli było), poprostu jestem tutaj nowy.
mikoangelo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/2/2008, 17:53


Postprzez lordos » 30/3/2008, 12:08

Jeżeli masz wszytskie dokumenty na 50, oraz Honda NS1 jest w baziepojazdów jako 50 to nie będzie żadnego problemu
lordos
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/3/2008, 15:48




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê