Zobacz wątek - MOTOGRYF Siedlce - opinie
NAS Analytics TAG

MOTOGRYF Siedlce - opinie

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

MOTOGRYF Siedlce - opinie

Postprzez yamaha r1 » 27/3/2008, 02:10

Witam,

Jeśli was to zainteresuje to nie polecam Motogryfu. Goście na niczym się nie znają a wciskają chłam złom szrot nie z salonu tylko ze złomu. Nie polecam. Kolega wspomniał o CBR F2 przerobionej na F3 to prawda a proszę spojrzeć na pole numerowe w tej przeróbce idą po całości. Ja kupiłem F3 z Siedlec w firmie MOTONUFF za 7 TYS z 97 i jestem zadowolony. To drugi zakup u nich i jest ok. A po drugie zobaczcie motory w Motogryfie. Na stronie stoją pół roku bo obserwuję a w MOTONUFF na bieżąco schodzą świadczy to pewnie o cenie i stanie, ale nie wnikam w to to tak dla uwagi.

by. simonw
(bylo proszone, nie krzyczec i przedytowac posta).


Edit: Ze względu na brak argumentów zmieniłam nazwę Twojego tematu. W przyszłości proszę również nie zapominać o poprawnej pisowni. Pzdr, Żmijka
SIEMKA
yamaha r1
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/3/2008, 01:54


Postprzez jasql » 27/3/2008, 03:12

"yamaha r1" bylo jeszcze wolne :?:
<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn


Postprzez .OUTLAW. » 27/3/2008, 04:24

r1 to twoj drógi motor?
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez simonw » 27/3/2008, 08:12

1. Nie krzycz, przeedytuj post normalnie.
Jak nie temat wyleci.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez falconiforme » 27/3/2008, 08:31

Ten nie wygląda jak złom.

Obrazek
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez oscypek » 27/3/2008, 08:34

Jakaś prowokacja, i antyreklama!
Avatar użytkownika
oscypek
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:18
Lokalizacja: Maków Podhalański/Częstochowa

Re: MOTOGRYF SIEDLCE SZROTY ZE ZŁOMU A NIE Z SALONU

Postprzez gelo007 » 27/3/2008, 10:53

yamaha r1 napisał(a):WITAM JEŚLI WAS TO ZAINTERESUJE TO NIE POLECAM MOTOGRYFU. GOSCIE NA NICZYM SIĘ NIE ZNAJĄ A WCISKAJA CHŁAM ZŁOM SZROT NIE Z SALONU TYLKO ZE ZŁOMU NIE POLECAM KOLEGA WSPOMNIAŁ O CBR F2 PRZEROBIONEJ NA F3 TO PRAWDA A PROSZĘ SPOJRZEĆ NA POLE NUMEROWE W TEJ PRZERÓBCE JDĄ PO CAŁOŚCI. JA KUPIŁEM F3 Z SIEDLEC W FIRMIE MOTONUFF ZA 7 TYS Z 97 I JESTEM ZADOWOLONY. TO DRÓGI ZAKUP U NICH I JEST OK. POLECAM. A PO DRÓGIE ZOBACZCIE MOTORY W MOTOGRYFIE NA STRONIE STOJĄ PO PÓŁ ROKU BO OBSERWÓJĘ A W MOTONUFF NA BIERZĄCO ZCHODZĄ ŚWIADCZY TO PEWNIE O CENIE I STANIE ALE NIE WNIKAM W TO TO TAK DLA UWAGI.

Tak dla uwagi to się wytłumacz kolego dlaczego masz na forum kilka kont.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Re: MOTOGRYF SIEDLCE SZROTY ZE ZŁOMU A NIE Z SALONU

Postprzez elco » 27/3/2008, 11:59

gelo007 napisał(a):Tak dla uwagi to się wytłumacz kolego dlaczego masz na forum kilka kont.


W momencie, w ktorym poprze autora, czyli siebie, to zeby nic nie wskazywao na fakt, ze to tylko jedna osoba wystawila owemu komisowy negatywny komentarz. Taki maly antykonkurencyjny chłyt.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez kosta » 27/3/2008, 13:25

bzdura totalna puknij sie w czoło tak sie składa że ja kupiłem motor w gryfie nie oglądając go nawet i okazał sie idealny bez ani jednej wady także jak masz opowiadać herezje lepiej nic nie mów alebo weź sie za czytanie książek może zmądrzejesz :twisted:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez .OUTLAW. » 27/3/2008, 14:30

falconiforme napisał(a):Ten nie wygląda jak złom.

Obrazek


why :cry: :?:

gelo007 napisał(a):
yamaha r1 napisał(a):WITAM JEŚLI WAS TO ZAINTERESUJE TO NIE POLECAM MOTOGRYFU. GOSCIE NA NICZYM SIĘ NIE ZNAJĄ A WCISKAJA CHŁAM ZŁOM SZROT NIE Z SALONU TYLKO ZE ZŁOMU NIE POLECAM KOLEGA WSPOMNIAŁ O CBR F2 PRZEROBIONEJ NA F3 TO PRAWDA A PROSZĘ SPOJRZEĆ NA POLE NUMEROWE W TEJ PRZERÓBCE JDĄ PO CAŁOŚCI. JA KUPIŁEM F3 Z SIEDLEC W FIRMIE MOTONUFF ZA 7 TYS Z 97 I JESTEM ZADOWOLONY. TO DRÓGI ZAKUP U NICH I JEST OK. POLECAM. A PO DRÓGIE ZOBACZCIE MOTORY W MOTOGRYFIE NA STRONIE STOJĄ PO PÓŁ ROKU BO OBSERWÓJĘ A W MOTONUFF NA BIERZĄCO ZCHODZĄ ŚWIADCZY TO PEWNIE O CENIE I STANIE ALE NIE WNIKAM W TO TO TAK DLA UWAGI.

Tak dla uwagi to się wytłumacz kolego dlaczego masz na forum kilka kont.

i wszystko jasne frajer robi antyreklame :oops:
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez melvin » 27/3/2008, 15:58

robi sobie reklamę ale swoją drogą to nie było zbyt wielu dobrych opinii na temat tego komisu, a o sprzętach z motogryfu chodzą już legendy np. cbr z kołami tarczami i lagami od gixera...
proponował bym aby mod lub autor wykasował nazwy tego drugiego komisu (tego który zachwala) i będzie git...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez icid » 27/3/2008, 16:18

W sumie to mają kilka sensownych sprzętów i kilka złomów, malowanych chyba wałkiem czyli standard. Za to każde swoje moto reklamują jako idealny stan i bezwypadkowe ale to raczej też standard :D:D. Niektóre moto jak napisał melvin mają kilka drobiazgów od innego modelu.:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez .OUTLAW. » 27/3/2008, 17:45

i za to powinien miec pojechane taki komis bo wciska szrot nieświadomym motocyklistom ja bylem ostatnio tez w komisie i byly 2 motocykle wystawione miedzy innymi r6 było widać ze coś z nia nie tak:D ani jednej naklejki nie miala no cóz według sprzedawcy byla bezwypadkowa i za 22.900 wystawiona :lol:
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez dambandit » 27/3/2008, 18:12

Szkoda ze nie ma unas takich przepisów jak w niemczech . Tam jesli motocykl miał wypadek , poprostu nie mozna tego faktu ukryć . Takie zatajenie jest karalne . Oczywiscie komisy dokonuja jakiś napraw , i zanirzają przebiegi , musza jakos zarobić . Ale jestem często w niemczech i naprawde nie slyszałem jeszcze zeby ktoś ze znajomych kupując auto od prywatnego właściciela miał jakieś problemy z bezszkodowościa tego auta lub zaniżonym przebiegiem .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez Meciek » 27/3/2008, 18:22

[BRAWURKA]:

Czasem mnie to dziwi, ze brak jakiejs naklejki czy nieoryginalne malowanie to wedlug niektorych juz zaraz szrot, maskowany, po ciezkim dzwonie. Outlaw, nie kieruje tego do Ciebie, bo akurat tu sie moze Twoja opinia sprawdzac.

Da sie jednak zauwazyc, ze co niektorzy mocno w tym wzgledzie przesadzaja. Nie kupuj moto, bo nie ma naklejki na zadupku, albo ten rocznik nie byl w czarnej perle. Az strach cokolwiek przy lakierce robic. A moze to ja sie czepiam :lol:
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez icid » 27/3/2008, 18:26

Jak zacznie ci kiedyś odpadać szpachla od ramy, albo nowy piękny lakierek zacznie pękać bo plastiki były źle pospawane jakimś gówn.... to zobaczysz czy sie czepiamy czy lepiej sie trzymać z dala od takich 15 letnich funkiel nówek :D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Meciek » 27/3/2008, 18:32

[BRAWURKA]

Icid ja nie przecze, ze rzeczywiscie pewne braki, krzywe naklejki czy zle dobrany odcien lakieru nie sa typowymi probami zamaskowania niedociaglosci. Ja tylko wtracam swoje skromne zdanie, ze w niektorych przypadkach nie nalezy przesadzac. Jeszcze troche, to jak bede chciala pomalowac sobie bandziora to bede musiala film nagrywac, zeby potem nikt sie nie przywalil, ze nieoryginalny lakier... :lol:
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez icid » 27/3/2008, 18:52

Ja polakierowałem swojego od nowa ale kupiłem drugą czache a orginalna leży sobie na dowód że nie było dzwona poza tym wystarczy zdjąć owiewki i widać od spodu orginalny lakier i czy nie były klejone czy spawane.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez simonw » 27/3/2008, 19:52

Patty - proste - jesli chcesz miec inny kolorek albo jakis artwork, robisz fotke przed (kazdej owiewki z obu stron) i pozniej po. Dodajesz taka dokumentacje do moto i nikt sie nie przyczepi.

Natomiast doskonale wiesz co sie wyrabia w polsce, jaka jest kultura jazdy i kto jezdzi - tak wiec lepiej dmuchac na zimne i przeczekac parenascie "okazji" niz wziac jakies odwijane wielokrotnie padło czy inny przeszczep. Chyba ze na prawde doskonale wiesz jak sprzet ma wygladac, jakie mial spawy,oznaczenia - mozesz go sobie dokladnie zobacyc pod body, jak wyglada instalacja, otulina przewodow, spawy etc... jesli ktos nie ma nic do ukrycia, przeciez pozwoli Ci sprawdzic.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez falconiforme » 27/3/2008, 19:54

Osobiście przy zmianie koloru maszyny, sam bym udokumentował jej metamorfozę.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Następna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr