Zobacz wÄ…tek - Jak najlepiej postawic BANDITA 600N na gume?
NAS Analytics TAG

Jak najlepiej postawic BANDITA 600N na gume?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Jak najlepiej postawic BANDITA 600N na gume?

Postprzez PTB_PL » 20/6/2006, 09:30

z na jakich obrotach trzeba ujasc a nastepnie dolozyc gazu i czy trzeba koniecznie ze sprzegla? :twisted:
No i w góre serca ~ redukcja i powrót do góry
Trzymaj siÄ™ STUNTU
Avatar użytkownika
PTB_PL
Świeżak
 
Posty: 460
Dołączył(a): 21/5/2006, 10:58
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Richie » 20/6/2006, 10:22

koniecznie niestety, Pazur sobie z tym radzil w ubieglym roku wysmienicie na B6 wiśni, zapisz sie do niego do szkółki ;)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez fajerstarter » 26/6/2006, 23:41

ja bym ci radzil z banditen tego nie robic,to jest motor nie do takich zeczy zniszczysz go on nie ma smarowania podczas jazdy na gumie i pozacierasz po jakims czasie walki rozrzadu chyba ze zalozysz zestaw do takich zeczy tzn dodatkowa pompe oleju ktora podczas jazdy nasmaruje ci gurna czesc silnika,pozdrawiam
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez pirat! » 17/8/2006, 13:44

troche odgrzeje temat ale moze autor jeszcze sie tym interesuje :)


pomijajac sprawy dobijania motocykla... przejechalem na razie 5m na gumie banditem 600. jade na 1 biegu. 4k obr., sprzeglo lapie 2 palcami gaz do ok 8k obr i strzelam ze sprzegla. i teraz:

1) jak zrobie to szybko i dokrece potem gaz to staje na kolko i troszke ciagnie.
2) jak zrobie troche wolniej i niedokrece gazu to poderwie kolko lekko i opada.
3) jak zrobie to wolno to tylko szarpie ewentualnie minimalnie kolko na moment w gore

ja zaczynam bardzo delikatnie, wole powoli do celu niz szybko na plecach
:twisted:

caly manewr trzeba wykonac bardzo szybko, ale na poczatku lepiej spokojnie wolniej zeby wyczuc. prawidlowo powinno sie chyba lapac sprzeglo w momencie odkrecania ale tlatwiej mi najpierw zlapac sprzeglo i odkrecic...

to moje polgodzinne doswiadczenia :oops: jesli cos jest zle napisane to poprawiajcie mnie
Avatar użytkownika
pirat!
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 19/6/2006, 14:26



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê