Zobacz wątek - GSX 600F jako pierwsze poważne moto??
NAS Analytics TAG

GSX 600F jako pierwsze poważne moto??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

GSX 600F jako pierwsze poważne moto??

Postprzez sonsiat » 25/3/2008, 16:45

Oprócz kawy GPZ 500 myślałem również o gsx 600f. Nie wiem czy jest to odpowiedni sprzet dla osoby o postórze takiej jak moja: 172cm wzrostu i 66kg wagi :). Kiedyś siedziałem na gsxf z 96' roku i wydawała się dosyć otyła, tym bardziej że ma nisko środek ciężkości, jak przystało na sportowo-turystyczne moto. Co do możliwości tego motocykla to nie pytam, bo widzialem co mój sąsiad wyprawiał nią na mojej ulicy (szok). z resztą jak się jeździ z głową na karku, to nawet na hayabusie można bezpiecznie jeździć :).
Jak myślicie, dobrze bym wyglądał na gsx 600f ??:) (Oczywiście w grę wchodziłby tu kombinezon rękawice i buciki, a nie jak inni kupują cebre 900 i w dresie i w podkoszulku po mieście zasuwają. myślą ze są fajni :):))
Temat: "co na pierwsze moto".
Avatar użytkownika
sonsiat
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:39
Lokalizacja: biskupiec


Postprzez palgumeniedusze » 25/3/2008, 16:48

Piekny bys byl..... :D :D
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez Dominik_YZF » 25/3/2008, 17:25

Nikt nie moze ci odpowiedziec na to pytanie. Usiądź, przejedź sie i zobacz, czy czujesz się na siłach. Jeśli poczujesz, ze to za duzo, to sobie odpóśc. :wink:
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê