Zobacz wątek - Związki Homoseksualne
NAS Analytics TAG

Związki Homoseksualne

O wszystkim
_________

Hipotetyczna sytuacja rozpisania referendum - jestes za ?

TAK
13
13%
Raczej tak
3
3%
Jest mi obojetne
27
27%
Raczej nie
7
7%
Raczej nie
7
7%
NIE
44
44%
 
Liczba głosów : 101

Związki Homoseksualne

Postprzez simonw » 21/3/2008, 22:03

Witajcie,

Przechodzilem wlasnie obok telewizora i spotkalem sie z twarza naszego niestety prezydenta ktory rozpychajac sie lokciami w telewizorni mowil jak to unia nam narzuci swoje przepisy w tym tez malzenstwa homoseksualne. Zupelnie nie rozumiem co ma jedno z drugim i o co cala idiotyczna obecnie walka naszego pozal sie boze prezydenta z premierem, ale zabrzmialo to calkiem interesujaco.
Nawet anty PiSowcy, czyli ludzie wyksztalceni, rozsadni, na poziomie maja podzielone zdania w tym temacie. Biorac pod uwage, iz na forum jest sporo osob mlodych, ktore nie powinny juz byc wychowane wedle zasciankowych zabobonow i nauk ciemnogrodu - chcialbym poznac wasze zdanie, bazujac na ankiecie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez mar111cin » 21/3/2008, 22:08

ostatnio właśnie w "jokes 2" powiedziałem że się tak porobiło, że jakiś gej z usa będzie nam pozywał prezydenta do sądu. Jaki jest taki jest ale żaden gej nie będzie podskakiwał.
Swoją drogą ciekawe skąd się o tym dowiedział? wierzy ktoś że nie ma co robić i ogląda polskie tv i do tego orędzie prezydenta obcego kraju? Raczej "rodacy" PW (powinno być PO ale oni są z platformy wiertniczej) o to zadbali.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez dambandit » 21/3/2008, 22:27

Każdy ma swoje upodobania partyjne . Ja tam PO popieram przynajmniej nie ma takiego syfu jak za rzadów PiS .

Najpierw sie chwalą że udało sie wynegocjowac traktak a teraz go nie chca przegłosowac no poprostu żałosne . Sami sie osmieszaja a potem im sadaże spadaja .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez simonw » 21/3/2008, 22:29

mi sie bardziej podoba zmiana PiS ze kaczorek musi opiniowac i zatwierdzac kazda zmiane :) heh, przeciez to jest nawet niezgodne z konstytucja
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leitho » 21/3/2008, 22:49

Homo tez ludzie, tylko jak dla mnie zboczeni :lol:
Calkowicie ich nie rozumiem, o co chodzi - nie przeszkadza mi,ze gosc woli kumpla, niech to pozostanie ich prywatna sprawa, ale po kiego **** sie z tym obnosza, wpychajac sobie oblesne jezory do gardel w parku czy tworzac jakies idiotyczne parady, ktore suma sumarum nie wiadomo czemu maja sluzyc.
Co do malzenstwa, jesli sie,ekhm, "kochaja", niech sie zenia,pobieraja czy cholera wie, jednak adobpcja dzieci przez taki pary powinna byc calkowicie zabroniona.
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez simonw » 21/3/2008, 22:57

dobrze, ale rodzina jest inaczej traktowana w swietle prawa, pomijajac sprawy organizacyjne ale dalej masz ubezpieczenia, polisy, pogrzeby, etc. Nie mozna ludziom odmawiac podstawowego prawa jakim jest traktowanie ich jako rodziny w swietle prawa, skoro kazdy obywalel jest rowny wobec prawa, to na jakiej podstawie zabrania sie kumukolwiek takiego czy innego zycia.

Sprawa dzieci jest owszem - kontrowersyjna - natomiast sam zwiazek, ulgi podatkowe na budowe domu, polisy, odszkodowania, wspolne konta bankowe - to wszystko mozliwe jest po slubie, so czuje ze zapisze sie do jakies partii i bede walczyl o rownouprawnienie dla homoseksulaistow.

A po co parady ? Zeby pokazac niesprawiedliwosc swiata
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 21/3/2008, 23:20

Opowiem Wam historie :

Mały John ukonczyl 6 lat i wlasnie rozpoczyna swoja pierwsza zyciowa przygode w szkole .Mały John przeniosl sie wraz z rodzina z Holandii do Polski .Maly John nie ma mamy ,ma za to tate i wujka ,ktorzy mieszkaja razem,spia razem i razem spedzaja wolne chwile.Maly John ,wie ze to normalne ,gdyz przyjaciele w jego bylym kraju rowniez mieli wujkow w rodzinie ,"bardzo" bliskich wujow. Maly John nie wie ,ze moze byc wysmiewany w szkole przez swoich rowiesnikow ,a co za tym idzie Maly John niestety zda sobie sprawe ,ze sth is wrong. Maly John bedzie pokrzywdzony ,gdyz zla polityka PIS-u sprawila iz spoleczenstwo polskie nie zostalo zapoznane z tymze faktem ,iz w rodzinie moga byc odchyly tak nie proporcjonalne ,ze nawet kot Jarka nie moglby wysnic gorszej wizy przyszlosci narodu IV RP .
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez mlody » 21/3/2008, 23:21

a niech sie żenia i lataja za ręce,mi to tito,ale dzieci bym im do adopcji nie dal.
Nie za bardzo sie orientuje jak to sie ma wzgledem prawa-tzn te podatki itd,ale jesli ma to byc w "zwiazku" korzystniej traktowane,czemu nie.
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez melvin » 21/3/2008, 23:30

ja do nich nic nie mam, jak się żaden do mnie nie klei to mi nie przeszkadzają i mogą sobie nawet walczyć o pozwolenie wieszania na drzewach w parku egzotycznych owoców...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez simonw » 21/3/2008, 23:32

Wiesz co, jakby dziecko bylo odpowiednio uswiadomione, wiedzialo jakie sa relacje wiekszej czesci spoleczenstwa a jakie mniejszej - uwierz mi ze nie wychowalbys dziecka na geja, w gejowskiej rodzinie. Po prostu John wiedzialby dla czego rodzice zyja razem, on wybralby inna droge, badz moze taka sama - ale mialby pojecie ocb.
Dla tego jesli dziecko bylo by adoptowane, spoko, psycholog moze sprawdzac czy dziecko jest wychowywane normalnie, czy umie okreslic sie sexualnie.
Juz dawno obalono mit, ze dziecko zyjace w rodzinie homoseksualnej bylo by takie takiej orientacji
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 21/3/2008, 23:42

ale miało by spaczoną psychike. Niestety takie związki są wbrew naturze i założe się że nikt z nas nie chciałby się tak wychowywać. Pozatym jak już tak walczą o równouprawnienie to niech sami sobie zrobią dziecko tak jak to się w naturze odbywa.
niech robią ze sobą co chcą, tylko niech się innym nie pakują w życie, parade równości też mogą odbywać u siebie w ogródku, bo nikt nie ma ochoty ich ogladać. Za to dzieci bym im nie dał.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez marcinhc » 21/3/2008, 23:49

Szczerze mowiac to jestem za zalegalizowaniem wszystkiego, co tylko nie narusza wolnosci innych. Narkotyki, malzenstwa homoseksulane, eutanazja - wszystko dla ludzi, kazdy ma swoj umysl, ktorym sie posluguje i sam wie co dla niego dobre a co zle.

Czuje sie zniewolony w naszym kraju. Nawet jesli nie biore narkotykow, nie jestem gejem to czuje ze gdybym tylko mial na to ochote nie moglbym tego zrobic.

Wolnosc, miłość i pokój dla wszystkich.


A do tych glosow, ze geje wciskaja sobie jezyki do gardla zupelnie nie rozumiem. Po pierwsze jakos nie widze zeby ktorys tak robil (w naszym zacofanym, nietolerancyjnym kraju), po drugie widze pelno hetero ktorzy tak robia, po trzecie to sie nazywa manifestacja swoich pogladow, praw itd., bo jak ktos jest ucisniony to naturalne jest, ze proboje sie pokazac, walczyc o swoje, w tym przypadku ostentacyjnie pokazujac kim jest i ze ON TAKZE MA DO TEGO PRAWO.

Ale sami zyjemy w takim kraju jaki sobie urzadzamy.


Ps. Popieram, ze takie malzenstwa nie powinny wychowywac dzieci.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez elco » 21/3/2008, 23:53

jestem ciekaw co na to evil :lol:
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Pomian » 21/3/2008, 23:54

Zabierać gejów i lezby!! Człowiek ma walczyć o przetrwanie gatunku a takie związki to uniemożliwią!
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez marcinhc » 21/3/2008, 23:57

Ale z ciebie pajac. W jaki sposb takie pary uniemozliwoaja ci walke o przetrwanie gatunku, nie zwarzajac juz na to, ze homo sapiens nie musza walczyc o przetrwanie.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 00:00

jak juz sie wyzywać to dokładnie, a z Ciebie jest idiota jak nie wiesz na czym polega przetrwanie gatunku. Niech sobie kwiatki zapylają jak potrafią.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Pomian » 22/3/2008, 00:04

Po pierwsze kolego jak już chcesz zaczynać ze mną konwersacje to troszkę kulturalniej proszę bo to forum nie jest chlewem. A po drugie to co do sprawy kiedyś nie było czegoś takiego jak teraz a jak tak dalej pójdzie to za 60 lat będziesz miał związki małżeńskie ze zwierzętami, ruszcie ludzie trochę głową! Czy związek faceta z facetem jest normalny? poza tym jakbyś troszkę był na bieżąco to byś zobaczył, że przyrost naturalny białej rasy jest zagrożony.. więc sam sobie odpowiedź na pytanie czy homosexualizm to dobra sprawa... oczywiście nie poruszę tu też sprawy religijnej bo nie wiem cy jesteś wierzący... ale z tego co widzę tor raczej nie...
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 00:06

Moze mi wytlumaczysz, bo chyba nie jestes az taki ciemny, ze sadzisz, ze jesli zakaze sie zwiazkow homoseksualnych to gatunek otrzyma kolejnych przedstawicieli do reprodukcji?



edit.

Koniec swiata! Koles najpierw obraza ludzi innej orientacji, po czym zaczyna mi prawic kazania o kulturze!

Ujemny przyrost naturalny jeszcze nie oznacza zagrozenia dla gatunku.

I religii nie ma co mieszac, bo nie ma ona nic do rzeczy w panstwie swieckim.
Ostatnio edytowano 22/3/2008, 00:08 przez marcinhc, łącznie edytowano 1 raz
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 22/3/2008, 00:08

biala rasa lepsza rasa? :)


A zwiazek faceta z facetem, podobnie jak laski z laska jest NATURALNY, bo NATURA tak stworzyla okolo 10-12 procent spoleczenstwa zarowno zwierza jak i ludzi, nie jest to promil ani procent ale ponad 10 procent i nie powstali w skutek manipulacji genetycznych tylko tacy sie urodzili - tak wiec biologicznie - TO naturalne
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 00:08

prawda Pomian, jakby tak jednego dnia wszyscy faceci stwierdzili że są gejami, to kobiety musiały by sobie kupić elektryczne wibratory z systemem common rail wtryskiwania nasienia. Żeby mogły naprodukować dzieci do "normalnych" gejowskich rodzin.

Jak dla mnie pożytek dla społeczeństwa z takiego małżeństwa jest żaden, tak że można ich traktować jako straty.
Ostatnio edytowano 22/3/2008, 00:10 przez mar111cin, łącznie edytowano 1 raz
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr