Zobacz wÄ…tek - Ducati 600 ss - ktos cos wie??
NAS Analytics TAG

Ducati 600 ss - ktos cos wie??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Ducati 600 ss - ktos cos wie??

Postprzez Malutki84 » 28/2/2008, 13:15

Jak w temacie. To bedzie moje pierwsze moto a na dodatek mam okazje na dobra cene... Ktos cos wie na temat awaryjnosci, eksploatacji, itp??

Pozdrowienia
Avatar użytkownika
Malutki84
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 28/2/2008, 13:11
Lokalizacja: 3 city


Postprzez fandzoilisz » 28/2/2008, 13:19

bardzo awaryjna i bardzdo droga w eksploatacji
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07


Postprzez goran » 19/3/2008, 12:14

ja na razie nie narzekam :)
kobieta nie moze byc za piekna a kawa za mocna...a motocykl zdecydowanie tak
goran
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/3/2008, 10:16
Lokalizacja: Belgrad

Postprzez skwy » 19/3/2008, 12:52

Brać i sie nie zastanawiać.
Dobry towar.
Sukces murowany
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Ducati 600ss :)

Postprzez WENICJUSZ » 19/3/2008, 15:10

Ducati 600 SS, szkoda ze nie napisałes z jakiego roku- mozna by napisać coś konkretnego.
W tej sytuacji napiszę krótko Motor napewno fajnie jeździ ale przed rozpoczęciem jazdy dospawaj z tyłu zaczep i ciagaj ze soba przyczepkę z częściami.
krótko Ducati to motor jak alfa romeo- ladny(kwestia gustu), dobrze jeździ
ale utrzymanie majÄ…tek
VFR - daje rade
Avatar użytkownika
WENICJUSZ
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 12/3/2008, 17:21
Lokalizacja: Toruń

Postprzez icid » 19/3/2008, 18:50

WENICJUSZ napisał(a):Ducati 600 SS, szkoda ze nie napisałes z jakiego roku- mozna by napisać coś konkretnego.
W tej sytuacji napiszę krótko Motor napewno fajnie jeździ ale przed rozpoczęciem jazdy dospawaj z tyłu zaczep i ciagaj ze soba przyczepkę z częściami.
krótko Ducati to motor jak alfa romeo- ladny(kwestia gustu), dobrze jeździ
ale utrzymanie majÄ…tek
Daj spokój z tymi wypocinami, miałeś kiedyś ducati albo alfe że wypowiadasz sie w temacie bo ja swoją alfą nakręciłem 230 tys km i jakoś nie ciągne przyczepy z częściami, mało tego jak do tej pory psuje sie najmniej z samochodów które miałem a kilka ich było. Podejrzewam że ducati psuje sie tak samo jak wszystko inne i jak dbasz tak masz.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez goran » 19/3/2008, 20:02

Tez bym prosil o wypowiedzi typu "droga eksploatacja" by to potwierdzic argumentami.Jezdze 620 ss a do jego filtr oleju kosztuje 25 zl, filtr powietrza 43 zl,oleju potrzebuje 3.3 litra na sezon a opony,żarówki tak samo jak wszędzie ...
kobieta nie moze byc za piekna a kawa za mocna...a motocykl zdecydowanie tak
goran
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/3/2008, 10:16
Lokalizacja: Belgrad

Alfa=ducati

Postprzez WENICJUSZ » 20/3/2008, 09:46

mialem kiedys stara alfe 33- powiem krotko ZLOM.
przez 2 lata sprzedawałem czesci do samochodow- alfa byla strasznym tematem zwlaszca ze jesli chodzi o jakies używane czesci to tragedia- nie wierzysz jedz do przeźmierowa lub słomczyna i poszukaj coś np do 146 lub 147.

Ducati jechalem raz i tak jak napisalem swietnie sie prowadzil ciagnal do przodu jak burza.
ale to byl motor kumpla moze i nie dbal o niego nader bardzo ale w sezonie potrafil 3-4 razy wstawiac do na warsztat.
Dlatego napisalem poprzedni post
Ps wiem ze typowe części eksploatacyjne nie są zbyt drogie i że wymienia się je w kazdym motocyklu.
VFR - daje rade
Avatar użytkownika
WENICJUSZ
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 12/3/2008, 17:21
Lokalizacja: Toruń

Postprzez elco » 20/3/2008, 13:02

Wiekszosc tutaj wystawianych opinii jest tylko opiniami obiegowymi, tudziez gdzies skad inad poslyszanymi. Uzytkownikow motocykli Ducatti w Polsce, ktorzy mogliby wystawic jakas obiektywna ocene mozna policzyc na palcach jednej reki. To motocykle drogie, ze tak to nazwe luksusowe i przedewszystkim dla napalencow.Jak dla mnie one bardziej sa jak Ferrari niz Alfy. Nie ciesza sie one wielka popularnoscia. Nie mniej jednak zwykle czytajac o nich w gazetach (ostatnio pojawil sie bardzo ciekawy artykul w Motocyklu na temat DESMO) nie znajduje tam jakis przerazajacych opinii z jakimi spotykam sie na forum. Czy tez ogladajac Moto GP - czy te motocykle sa w czyms gorsze od japonskiej czworki ?
Sam jednak mam pewne uprzedzenia do tych motocykli. Kiedys bylem swiadkiem jak pewien wlasciciel przyjechal do warsztatu ducatem i chcial zmienic z tylu opone. Problem polegal na tym, ze mechanicy za bardzo nie mieli czym tego odkrecic. Sruba pozornie wygladala na zwykla 21, niestety miala 6-katny leb. Pozniej jeszcze jakies dosc niekonwencjonalne zabezpieczenia - i co najgorsze wszystko takie delikatne.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości




na górê