Zobacz wÄ…tek - zaproszenie na forum ministra infrastruktury
NAS Analytics TAG

zaproszenie na forum ministra infrastruktury

O wszystkim
_________

Postprzez dambandit » 16/3/2008, 14:32

Mi się podoba ten pomysł . Bo jak w temacie " prawko od 24 " popieram ograniczenie co do mocy motocykla w pierwszych latach po zrobieniu prawajazdy .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole


Postprzez bolokolo » 16/3/2008, 14:42

myslisz, ze po wysluchaniu nas, cos zmieni?watpie
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk


Postprzez .OUTLAW. » 16/3/2008, 14:47

dambandit napisał(a):Mi się podoba ten pomysł . Bo jak w temacie " prawko od 24 " popieram ograniczenie co do mocy motocykla w pierwszych latach po zrobieniu prawajazdy .


zgadzam sie z Tobą też popieram takie ograniczenie, z tym ze u ans bedzie klopot z egzekwowaniem tego dlatego idą na skróty i chcą wprowadzić prawko A od 24 roku zycia , bo do pomiaru mocy jest potrzebny sprzet a kto go kupi? jak nie mają pieniedzy na porządne radiowozy tylko polonezami jezdzą, dobrze że nyski wypadly z obiegu
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****Å‚ prÄ…d?

Postprzez tomcio » 16/3/2008, 14:57

Ja jestem za jest to bardzo ciekawy pomysł niech posłucha co myślą o tym motocykliści a nie dziennikarze tvn 24
MOTÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH
tomcio
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23/10/2007, 15:41
Lokalizacja: Dobrzyca

Postprzez scigant » 16/3/2008, 14:59

Pomysl spoko, chodz osobiscie watpie by cos kolwiek zmienil, bo zadko sie zdarza by ci z gory sluchali nas szarakow....oczywiscie liczy sie dla nich nasze zdanie, wysluchuja nas a i owszem, ale tuz przed wyborami co bysmy najedli sie i zapchali swoje usta kielbasa przedwyborcza....smutne ale prawdziwe.
Nie mniej jednak niech Pan minister poczyta sobie co sadzimy o jego pomysle moze wtedy jakis dobry duszek zaswieci mu lampke w glowie, ze mozna by zrobic o wiele wiecej by poprawic bezpiecznstwo na drogach, niz utrudniac zycie ludziom, ktorzy maja jakas pasje.
Mysle jednak rowniez, ze jesli fatycznie Pan minister sie uprze i zechce wprowadzac swoja bzdetna ustawe wtedy my uzytkownicy jednosladow, ludzie z pasja, wystawimy swoje motongi i uderzymy na Wiejska w ramach ogonokrajowego protestu przeciwko nie tyle konkretnej osobie, konkretnej postawie, jakiejs ustawie co po to by stawic czola ludzkiej glupocie!
I po to by dac wyraz temu, ze zyjac w wolnej Polsce nie pozwolimy sobie ograniczac i odebrac naszych praw, o ktore walczyli nasi ojacowie,dziadkowie, pa pra dziadkowie!!!
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kÄ…towni...

Postprzez bolokolo » 16/3/2008, 15:01

ja twierdze, ze przydalby sie taki Pilsudski.wpadlby z wojskiem do parlamentu, wyjebal, pozamykal, wykastrowal tych pedalow i na jakis czas bylby spokoj.

Przeginasz od dłuższzego czasu. Jako że 6.02 dostałeś 1 warna, wczoraj posypały się teksty rasistowskie to teraz masz przerwę od forum.
Terror
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez dawid 89 » 16/3/2008, 15:02

jestem za
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez bolokolo » 16/3/2008, 15:12

terror bedzie terroryzowac ministra :twisted:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez gelo007 » 16/3/2008, 15:22

To nie ma sensu, bo nie potraficie prowadzić kulturalnej dyskusji, a nikt się nie będzie pchał w oko cyklonu tylko po to, żeby zostać zbluzganym.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez scigant » 16/3/2008, 15:25

bolokolo napisał(a):ja twierdze, ze przydalby sie taki Pilsudski.wpadlby z wojskiem do parlamentu, wyjebal, pozamykal, wykastrowal tych pedalow i na jakis czas bylby spokoj.



Panowie mielismy rozmawiac powaznie, ale po raz kolejny pokazujece gdize jest wasz poziom....nie wartosciuje tego poziomu bo to sprawa indywidualna kazdego z was, ale czytajac wypowiedzi niektorych z was sadze, ze sami spalacie sie w przedbiegach....i pan minister nie odwiedzi forum, przy takim podejsciu.
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kÄ…towni...

Postprzez Dokaz » 16/3/2008, 15:41

Dla mnie powinno być jak w Niemczech, czyli bodajże do 2 lat jazdy na moto możesz dysponować max mocą 35kw czy jakoś tak, a po tych dwóch latach UDOKUMENTOWANEJ nauki możesz jeździć na czym chcesz.

Co do pomysłu prawko od 24lat, całkowicie nic nie zmieni, ludzie będą po prostu jeździć bez prawa jazdy !
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez fast and furious » 16/3/2008, 15:59

No zaczyna się robić ciekawie ;)
Pomysł super. Popieram całym sercem !!
A jak sie facet uprze przy swoim to kompletna blokada wiejskiej i przegazowywanie silników aż uparciuchom uszy odpadną ;)
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez dawid 89 » 16/3/2008, 16:04

senekkorzenna napisał(a):
dawid 89 napisał(a):jestem za

dawid 89 jeż masz kontakt z administratorem zainteresuj go tym tematem i niech się wypowie czy jest to technicznie możliwe.
pozdrawiam


administrator mnie nie lubi :lol: nie mam na niego wpływu, radze odezwać sie do Lovtzy wpożo koleś, idzie z nim dużo załatwić, pozdr
Ostatnio edytowano 17/3/2008, 00:16 przez dawid 89, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez Traperoso » 16/3/2008, 20:52

Po co takiego łacha zapraszać. Propozycje ustaw powinny być przemyślane, a nie debilne do kwadratu. Jeśli to była przemyślana decyzja to ja jestem święty. To była typowo na pokaz, bo ludzie nie lubią motocykli, zwiększy tym swoje poparcie. Pozdro
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sepo » 16/3/2008, 21:35

Też jestem za. Może wtedy by wziął pod uwagę pomysł z ograniczeniem mocy.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Terror » 16/3/2008, 22:23

dawid 89 napisał(a):
senekkorzenna napisał(a):
dawid 89 napisał(a):jestem za

dawid 89 jeż masz kontakt z administratorem zainteresuj go tym tematem i niech się wypowie czy jest to technicznie możliwe.
pozdrawiam


administrator mnie nie lubi :lol: nie mam na niego wpływu, radze odezwać sie do Lovtzy wpożo koleś, idzie z nim dużo załatwić, pozdr

Jesteś pewien, że chcesz wyciągać wszystko na public?

Co do samej inicjatywy - Co miałbym pokazać p. ministrowi? Wątek z całym tym spamem? Gdzie konkretne przemyslane propozycje? Gdzie _dogłębna_ ocena sytuacji? Fakt, analiza, ocena?
Juz mu wystarczy, ze w całym internecie dostaje mu się za tą decyzję. MYślicie, że dobrowolnie będzie jeszcze to czytał?
Aha, no i ostatnio z p. ministrem dawno wódki nie piłem.
Mam propozycję - zróbcie coś na kształt www.petycja.scigacz.pl - to jest konkretny mesydż. Ktoś podejmuj się?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez falconiforme » 16/3/2008, 22:50

- Jestem za ograniczeniem mocy lub pojemności do roku lub dwóch dla początkujących motocyklistów.

- Jestem przeciw stawianiu ograniczeń wiekowych

- Jestem za tym by minister przetarł oczy i przeczytał posty 18-latków, którzy już zadeklarowali że będą jeździć bez tablic i prawa jazdy którego i tak nie mogą mieć.

-Jestem za tym by minister unikał sytuacji w których zostanie nazwany idiotą (np. przeze mnie - nigdy wcześniej w życiu tego nie zrobiłem).
Zanim podejmie jakąś decyzję, poprosi ekspertów o dokładną analizę, a nie słuchał się mamy i robił coś na pokaz.

-Jeśli minister nie wykaże poprawy jestem za tym by minister podał się do dymisji. Jego decyzje mogą się tragicznie kończyć w skutkach.

-Jeśli ministra nie obchodzi to co mają do powiedzenia właśnie motocykliści, dobrze jest zrobić petycję. Czy ścigacz pomoże?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez damiaen » 16/3/2008, 23:01

Nie rozumiem Was, jak możecie brać na poważnie "wiadomości" z brukowców. Będzie właśnie ograniczenie mocy na 2 lata do 35kW (ok. 50KM), na kategorię A2 (od 18 roku życia) a po 2 latach można będzie robić pełne A (czyli minimum 20 lat). 24 lata to minimalny wiek dla osoby zdającej na kat.A, nieposiadającej wcześniej uprawnień do jazdy na motocyklu.
A ustawa ma wejść w ciągu roku od jej wprowadzenia (czyli najwcześniej lato 2009) i jest to dyrektywa UE, a nie wymysł ministra, i dotyczy wszystkich krajów UE.

Co do A1, to nie wiem, czy będzie możliwość jazdy na nim do 20 lat i potem od razu full A.

Ja to bym się zaczął bać co będzie na drogach, bo 16-wie będą mogli robić teraz kat.B.

Zresztą tu macie artykuł z rzeczpospolitej, dotyczący nowych przepisów:
http://www.rp.pl/artykul/4,107007.html
damiaen
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 9/5/2006, 20:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez fast and furious » 16/3/2008, 23:20

damiaen jesteÅ› pewny z tym latem 2009??
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez damiaen » 16/3/2008, 23:24

A znasz jakiś inny przepis, który by wszedł w szybciej niż rok? :twisted:
Sam bym na tym skorzystał, bo 18 lat kończę dopiero w listopadzie.
damiaen
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 9/5/2006, 20:39
Lokalizacja: Częstochowa

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê