Zobacz wÄ…tek - Problem z rejestracja
NAS Analytics TAG

Problem z rejestracja

Przepisy, prawo
_________

Problem z rejestracja

Postprzez rybak26 » 13/3/2008, 00:58

Witam mam na imie Zbychu.. jezdze motocylkami od 12lat. najpiew to byly rozne simsony, wsk, i MZetki.. ale po latach wachania miksolu. nabylem swoj wymarzony motocykl.. Yamahe Fazer. sprowadzana z Angli. i wszystko wspaniale tylko ze przy probie rejestracji okazalo sie ze motocykl ma inne numery na ramie a inne w papierach,,, ruznia sie jedynie ostatnia pojednyncza cyferka. Powinno byc 6 a jest 8.. takie niedopatrzenie przy zakupie.. wstyd. za bardzo mi sie spodobal.. i teraz nie moge go zarejestrowac wszystko inne sie zgadza, rok przebieg, numer silnika, nie widac zeby ktos przy nim majstrowal.. w urzedzie komunikacji powiedzieli mi ze musze prostowac sprawe w angli bo wyglada to na blad urzednikow,, ale anglia daleko.. niewiem co mam robic.. znajomi (lacznie z zaprzyjaznionym policjantem) radza przebic numery.. ups jakos nie czulbym sie z tym najlepiej..ale co tu robic.. sezon na starcie,, a ja tylko powzdychac w garazu moge..

czy ktos z was spotkal sie z podobnym problemem????
poradzcie bo mi rece opadlyyy......
rybak26
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/3/2008, 23:41
Lokalizacja: Zgorzelec


Postprzez PavloRBR » 13/3/2008, 01:46

Przebijaj numery... to jedyno sensowne rozwiązanie dobrze zrobiona robota nie wzbudzi podejrzeń ;) PS witam kolejnego posiadacza Fazerka ;)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady


Postprzez motoman » 13/3/2008, 07:45

i to jest wlasnie polskie popier*dolone prawo:/ już nie mowie ze maja kazdemu rejestrowac bez problemu, ale chociaż powinna być procedura załatwiania takiej sprawy w "czysty" sposób w kraju:/ a że tak zapytam, w jakim dokumencie jest zamieniona ta 6/8 ??
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez limak14 » 13/3/2008, 14:22

siemasz
ja mialem tak w nsr ze na wymeldowaniu mialem jedna cyfre za duzo w numerze ramy a na ramie jej nie bylo
nie wiem o co chodzilo ale kolo z urzedu powiedzial ze to jakies oznaczenie tylko nie pamietam juz czego
tez mialem duzo stresu jak to zobaczylem
teraz na przyszlosc sprawdzam wszystko 5razy
w twoim wypadku chyba jedyne bedzie przebijanie numerow
pzdr
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez Dj_Dracco » 14/3/2008, 08:08

najlepsze rozwiązanie to przebicie numerów
Pal Gume , Nie Dusze...
Dj_Dracco
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2/12/2007, 15:55
Lokalizacja: wodzisław Śl



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê