Zobacz wÄ…tek - sezon 2008 I liga
NAS Analytics TAG

sezon 2008 I liga

Dla fanów czarnego sportu
_________

sezon 2008 I liga

Postprzez Citas » 19/2/2008, 22:30

Jak myślicie jak ułożą się siły w tym sezonie na zapleczu Ekstraligi? Ja myślę, żę o awans będzie ciekawa walka zakończy się ona moim zdaniem awansem Polonii do najwyższej klasy rozgrywkowej. Głównymi jej rywalami będzie: GKS i Iskra, które to drużyny ostatecznie będą musiały uznać wyższość Bydgoszczan.
Sporo namieszać może drużyna z Grudziądza, która może stać w sezonie 2008 twierdzą nie do zdobycia.
Citas
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2/8/2007, 15:29


Postprzez Slesz » 19/2/2008, 22:47

Może być ciekawie... pierwsza trójka, tak jak mówisz... bcz, gdańsk, ostrów, ale nie podejmę się wyznaczenia koilejności - może być różnie i wcale bcz nie musi awansowac z pierwszego miejsca, choć doświadczenie extraligowe napewno się przyda.
może teraz intarowi uda się wejść do e-ligi (do 3x sztuka)... maja bardzo ciekawą pakę.
mnie osobiście ciekawi poznań, mogą być lepsi niż gkm.
...let's ride...
Avatar użytkownika
Slesz
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 9/1/2008, 08:17
Lokalizacja: z Piekła rodem


Re: sezon 2008 I liga

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 19/2/2008, 23:12

Citas napisał(a): Iskra,


Proszzzzeeeee Cie ,zatrzymales sie w czasie ?

Osobiscie to jestem pewny tego ,ze KMO zdobedzie 1 miejsce .Juz 3 runda to bedzie szlageir z Bydzia ,ktora na naszym torze ,bedzie miala ciezki orzech do zgryzienia. Minusowe punkty sie odrobi i bedzie w pytke dobrze. KMO ma teraz sklad ,ktory mozna modyfikowac na wiele sposobow , mocni seniorzy i nieprawdopodobnie silna juniorka ,to sa atuty .Co do trenera to za panem Jankiem nie przepadam ,ale mysle ze tym razem mu sie uda ;]

Co do innych druzyn to kibicuje Skorpionom i Niedzwiadkom ,niech walcza i niech zostana w 1 lidze .Czekam juz na pierwsze starcie z Rawiczem i licze na udany mecz . Pozdro dla kiboli czarnego sportu.

PS : 17 maja koncert Scorpions w Ostrowie Wlkp z okazji Lancuchu Herbowego (impreza dwudniowa) :D:D
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez DK » 20/2/2008, 08:54

Co co Ostrowa.. nie jestem taki pewien.. Pamiętajmy, że na wejściu dostanie minus 7 punktów, czyli dopiero po czterech wygranych meczach będzie miał jeden punkt. Mając na uwadze, że nie ma play-off jak w ekstralidze, tylko jest podział na dwie czówki te siedem punktów możne naprawdę zabraknąć nawet do miejsce drugiego i startu w barażach.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 20/2/2008, 12:47

Ja jestem optymista ,bylem optymista w kazdym meczu ,przez PO po baraze ,wytrzymalem szarze Bruchaisera i ataki Liberskiego -JOKE ! xD i w tym sezonie nic nie jest w stanie mojej wiary zniszczyc nawet te 7 marnych minusowych punktow .Wlasnie licze na potkniecia Bydzi i Gdanska .No nic sezon pokaze i to juz za niedlugo :D
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez nobi » 24/2/2008, 10:58

Ja mysle ze bezposrednio awans do eligi wywalczy Gdańsk, a tylko dlatego ze chcialbym aby Bydzia pojeżdzila chwilke dłużej w elidze oraz ze wzgledu na to ze Ostrów bo tej całej aferze nie zasługuje na elige.
nobi
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5/9/2007, 18:02

Postprzez Frost » 28/2/2008, 13:21

Raczej takich cudow jak awans majac -7 pkt dla KMO nie bedzie - musieli by wygrac wszystkie mecze liczac na potkniecia czolowych zespolow. A jednak sklad zbudowany na podstawie Gorzowa z zeszlego roku ma swoje minusy - dokladniej brak zdecydowanych liderow. Takowych ma Bydzia (Jonsson) i Gdansk (Chrzanowski, Bjarne) i to raczej te zespoly beda rozdawac karty. Poznan - nie sadze by walczyli o cos innego jak o utrzymanie - sciagneli Sucheckiego jednak ciagle to sila tego zespolu opiera sie na Sqrze. Grudziadz ma ciekawy wyrownany sklad - jesli omina ich kontuzje moga zawalczyc nawet o baraze - choc realniej to raczej maxymalnie 3 msc ;)
Walka o utrzymanie zapewne rozegra sie miedzy Rybnikiem, Rawiczem i Daugavpils - sadze ze bezposrednio spadna Lotysze a barazach wystapi Rybnik chociaz na papierze RKM wydaje sie lepszy od Kolejarza ;)
Frost
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10/5/2007, 21:25

Postprzez nobi » 9/3/2008, 20:25

Ja myślę, że spadnie bezpośrednio Rawicz. Smiem twierdzic ze na lotewskim torze nie wygra nikt.. ;] co im da spokojnie okolo 5-6 miejsca.
nobi
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5/9/2007, 18:02

Postprzez B_I » 21/3/2008, 23:21

Ostrow to Iskra i basta choc ostatnio kibice zrobili sie Lazurowi i porzucili swoje czerwono czarne barwy an rzecz seledynowo niebieskich. dla mnie niepojety krok kibicow


A tak wogole Rybnik Rawicz Dauga Poznan jada o utrzymanie. Grudziadz trzecie - czwarte miejsce. Ostrow przy dobrych wiatrach trzecie lub czwarte z uwagi na kare punktowÄ…. o awans pobijÄ… sie gdansk i bydzia. innej mozliwosci nie ma
B_I
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/4/2007, 13:54



Powrót do Żużel



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê