Zobacz wątek - Szkoły nauki jazdy - Zielona Góra
NAS Analytics TAG

Szkoły nauki jazdy - Zielona Góra

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Szkoły nauki jazdy - Zielona Góra

Postprzez Reiter » 23/3/2007, 16:33

Przymierzam się w końcu do zaliczenia prawa jazdy kat. A. Czy macie jakieś doświadczenie co do szkół nauki jazdy w Zielonej Górze? Którą wybrać? Czy to w ogóle ma znaczenie?
Reiter
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10/11/2006, 00:04
Lokalizacja: Lubuskie


Postprzez łysy_głupek » 23/3/2007, 20:50

hmmm... no doświadczenie mam, ale porównania nie mam :-) Mnie los zetknął z Motorex-em i p. Rybickim (o ile się orientuję to tylko on zajmuje się tam moto). Złego słowa nie powiem, choć w moim przypadku to było właściwie zdobycie papierka a nie nauka jazdy bo jeżdziłem na jednośladach od komunii (kiedy to dostałem motorynkę - ale był wypas) :-) czyli będzie jakieś 20 lat. No ale wracając do tematu, pan Rybicki to spokojny gość, który wie jak się na moto jeździ i pokazuje co trzeba a nie wozi pupę w fiaciorze i teoretyzuje, poza tym potrafi powiedzieć co i jak.

Drugi plus to to, że mają praktycznie nowy motorek - Yamaha YBR 125, który to zakupili po tym jak zgruzowałem im ich dotychczasową maszynę (co okupiłem 2 tygodniami zasuwania o kulach). Co prawda ten nowy też już zaliczył glebę (a do tej pory pewnie niejedną) ale jest bez porównania lepszy niż to co mieli przedtem czyli Jin-cośtam (do dziś nie wiem jak to się nazywało).

Uff, znowu się rozpisałem. Generalnie Motorex poleciłbym ale jak nadmieniłem na początku nie mam porównania z innymi szkołami (zresztą kto ma) :-)

Gdybyś potrzebował jakichś dodatkowych info, wal śmiało, chętnie pomogę.

Pozdrawiam,
Łysy
będzie co ma być... nie ma się co spinać...
łysy_głupek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28/9/2006, 15:45
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez Reiter » 24/3/2007, 12:28

Łysy, dzięki za info. W Zileonej Górze tych szkół jest podobno dużo. W sumie mi też chodzi głównie o zdobycie papierka, jakieś doświadczenie z jednośladami mam choć praktyczne wskazówki mile widziane. A jak w WORDzie, nie byłoproblemów? Dawno zdawałeś?
Reiter
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10/11/2006, 00:04
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez łysy_głupek » 25/3/2007, 08:04

Hej,

Zdawałem w listopadzie ubiegłego roku. W WORDzie jedynym problemem był motorek, który jest w opłakanym stanie. Ale egzaminator był OK i wszystko przebiegło szybciutko i sprawnie.

Zdecydowanie jestem zadowolony (a spodziewałem się jakiegoś wrednego człowieczka, który czeka na kopertę) ;-)

Pozdrowionka
będzie co ma być... nie ma się co spinać...
łysy_głupek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28/9/2006, 15:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Shrek_ZRX » 25/3/2007, 20:33

Jest jeszcze PZMot na Krętej i coś tam na Kożuchowskiej. Wybór jest szeroki, a i tak najwięcej zależy od Ciebie. Ja wziąłem kilka jazd w Motorexie tuż przed egazaminem i byłem zadowolony. Sprzęt zawsze na chodzie, dyspozycyjny i komunikatywny instruktor.
PS.
Powodzenia na egzaminie :P i do zobaczenia na trasie.
Shrek_ZRX
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/3/2007, 20:10

Postprzez szymk » 5/3/2008, 13:39

Wszystkim, którzy chcą się uczyć w Zielonej Górze jeździć autkiem polecam Lubuską Naukę Jazdy i instruktora Pana Krzysztofa Szymulę. Jest spokojny, bardzo dobrze tłumacz i ma też przygotowanie pedagogiczne. Zdałam u niego za pierwszym razem, a wczesniej nie jeździłam samochodem. Polecam Beata Szymk
renszym
szymk
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/3/2008, 13:27

Postprzez szymk » 5/3/2008, 13:41

A zapomniałam podać tej dobrej szkoły namiary:

Lubuska Nauka Jazdy Krzysztof Szymula
Zacisze 20
tel. 602601967
renszym
szymk
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/3/2008, 13:27



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr