Zobacz wątek - Miłe zdarzenie, pozdrowienie
NAS Analytics TAG

Miłe zdarzenie, pozdrowienie

O wszystkim
_________

Miłe zdarzenie, pozdrowienie

Postprzez kreska » 24/2/2008, 16:19

Od razu mówie, że jak wam sie nie spodoba temat to krytykujcie, macie do tego prawo.

Zacznę tak. Dawno, dawno temu.... nie nie, to nie ta bajka :P

Przechodząc do sedna sprawy. Dzisiaj oczywiście bardzo ładna pogoda i wybrałem się na przejażdzkę moją 50-tką. Cieplutko, słoneczko świeci, wiatr lekko wieje. Jadę wzdłuż torów. Zwalniając przed muldą zauważyłem, motor o dużo większej pojemności jadący po drugiej stronie torowiska. Była to 600 albo 1000, nie mam jak tego stwierdzić bo nie kojarze jeszcze tak motorów z wyglądu, ani nie widziałem żadnych naklejek z takiej odległości. Myśle sobie: "hmmm następny który zaraz podjedzie do mnie, zacznie piłować silnik i będzie chciał się ścigać". Oczywiście trochę się przestraszyłem, bo nie lubie takich sytuacji a było ich dużo, i troche mi głupio że jadę na 50-tce która strasznie pierdzi. No ale nic, jadę dalej. mijam muldę, potem ślimacze się 100 m wzdłuż torów i przejeżdzam na drugą stronę. Oczywiście widze przed sobą ową 600/1000. I teraz co mnie najbardziej zdziwiło a zaraz bardzo miło mi się zrobiło. Pan na tym motorze, którego w ogóle nie znam, machnął do mnie reką(pozdrawiając) z uśmiechem na twarzy. Widać było w jego oczach i uśmiechu, że naprawdę kocha to co robi :wink: ( jazdę na motocyklu ), i wynosi z tego bardzo pozytywne emocje i przekazuje je innym. Pewnie wy mieliście takich sytuacji bardzo wiele, ale to jest mój pierwszy sezon, bo w tamtym roku bardzo mało jeździłem, i bardzo miłą niespodzianke dostałem na pierwszej jeździe. Aby takich ludzi było więcej, bo dzięki nim chce się żyć. A teraz może wy. Dużo mieliście takich sytuacji? Co robicie jak np. w mieście widzicie inny motor przjeżdzający obok was ? To jest hydepark więc chyba miałem prawo tutaj to napisać, i opisać swoje uczucia.
Patrząc na to z innej strony, temu Panu omsknęła się ręka, ale nie sądze żeby tak daleko i w góre :twisted: :lol:
Oczywiście również kiwnąłem reką. Miejsce akcji : Komorów obok Pruszkowa. Może ten Pan jest użytkownikiem forum :) bardzo serdecznie go pozdrawiam
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków


Postprzez Leitho » 24/2/2008, 16:23

to jest pozdrowienie motocyklistow :D ja tam zawsze lape podnosze do innych, oprocz skuterow, bo ci albo ze strachu albo z glupoty nigdy nie odmachuja
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez marcinhc » 24/2/2008, 16:48

duzo miales sytuacji, ze 1000 chca sie scigac z twoja 50?
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kreska » 24/2/2008, 17:05

1000 nie, ale pojezdzaja takie lebki na 250, 500 czy 600, z dziewczyną na tyle, i zaczynają się popisy ;[ bardzo drażniące.
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez MadboY » 24/2/2008, 17:42

Pozdrowienie motocyklowe. Codziennosc, ale bardzo fajna ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez melvin » 24/2/2008, 19:06

LEWA W GÓRZE!!!

zwyczajne pozdrowienie od którego dzisiaj mnie już ręka rozbolała...
fajna sprawa, zwłaszcza jak odmachują... a co do machania to jak pisałem w innym temacie policjanci go raczej nie lubią, zwłaszcza jak pokazuje się nadjeżdżającemu motocykliście że za nim jadą :)
pozdrawiam po raz kolejny panów policjantów :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Bilu. » 24/2/2008, 19:12

no to mi dzis 4x to bylo, az w koncu zgasilem motor zjechalem na pobocze i zagladalem co jest nie tak z nim... :oops:
R1
Bilu.
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/2/2008, 23:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MIG » 24/2/2008, 19:58

ja tez mialem podobna sytuacje :) w tamtym sezonie przejezdzilem na 50 - Jawa Mustang :) tzw lekki motocykl :D ale nie skuter :D. jezdzilem tak jako kurier i po jakims czasie zauwazylem ze duzo skuterow czy to pizza czy kurierzy kiwaja glowa a nie podnosza reki. a ja jak podnosilem do wiekszych motorow reke to nie machali :( bo nie bylo mile ale raz jadac w krakowie w okolicy słomianej/komandosów kobieta na motocyklu choper mi pomachala, ja zaskoczony, wielki banan na twarzy i tez pomachalem :D.A pod koniec sezonu juz na gs jadac chyba drugi raz spotkalem motocykliste ktory tez pomachal :D w okolicy tynca :) to tez banan i macham :D. mnie sie to bardzo podoba :) motocyklisci to jednak rodzina a nie jak wlasciciele puszek kazdy chce wepchac sie byle by byc pierwszym :D ale sobie nie machaja :D
MIG
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: Kraków

Postprzez melvin » 24/2/2008, 20:19

RANY... mi ten zwyczaj się bardzo podoba, ale nie podnieca mnie tak że pamiętam kto,gdzie i ile razy mi lewą podniósł... gratuluje pamięci...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez PuNk » 24/2/2008, 20:22

ja dziś nawet nie dosiadłem rumaka z powodu choroby... :/ shit... a taka piękna pogoda, a mi zimno nawet w domu jest...
"Myśl pozytywnie..
To życia esencja..."
Avatar użytkownika
PuNk
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 23/12/2007, 00:46
Lokalizacja: Miedźno

Postprzez Wilku111 » 24/2/2008, 20:37

Pan na tym motorze, którego w ogóle nie znam, machnął do mnie reką(pozdrawiając) z uśmiechem na twarzy.


Ładna pogoda, początek sezonu to humor dopisuje 8)

Miejsce akcji : Komorów obok Pruszkowa.


Aaaaaa widziałem Cię kiedyś :twisted:
Tak myślę :wink:

Pozdro
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez KLU » 24/2/2008, 22:35

Lewa! Mnie też się ten zwyczaj bardzo podoba, szkoda tylko, ze nie ma jakiegos gestu, mowiacego "Siema, ja też smigam na moto" lub cos w tym stylu. Czesto mi sie zdarza widziec na miescie jakiegos jezdzca i wypadalo by nosic ze soba kask, zeby bylo wiadomo o co chodzi:)
KLU
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/2/2008, 10:52
Lokalizacja: Rząska k. Krakowa

Postprzez gumis » 24/2/2008, 22:52

tu sa 2 fajne tematy, ktore moznaby odkopac i w nich podyskutowac. Sa stare ale jare i dosc preznie sie w nich userzy wypowiadali.

viewtopic.php?t=3086&highlight=pozdrowienia+motocyklist%F3w

viewtopic.php?t=7485&highlight=pozdrowienia+motocyklist%F3w
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez barti » 24/2/2008, 23:15

Lewa w górę - mi też się to podoba.
Pierwszy raz tego zasmakowałem jak wyjechałem na miasto z instruktorem na kursie. Wczoraj jak wracałem do domu, dopiero co na kupionym motorku, może nawet nie przejechałem 3 km od podpisania umowy. A tu już ktoś jedzie mi z naprzeciwka i podnosi lewą, nie czekając długo też go pozdrowiłem.
Avatar użytkownika
barti
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 10/6/2007, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kóba » 25/2/2008, 00:04

Leitho napisał(a):oprocz skuterow, bo ci albo ze strachu albo z glupoty nigdy nie odmachuja


Jak miałem skuter to machałem, ale do innych skuterowców. Bo jedzie taki lytrem to głupio z takiego pierdopęda machać :D Zwyczaj bardzo spoko, także LEWA W GÓRE :)
My style is di bom digi bom di deng di deng digdigi...
NINJA 250R <-- myy Precioussss
Avatar użytkownika
Kóba
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 10/2/2008, 01:17
Lokalizacja: Lębork

Postprzez Bilu. » 25/2/2008, 08:22

Kóba napisał(a):
Leitho napisał(a):oprocz skuterow, bo ci albo ze strachu albo z glupoty nigdy nie odmachuja


Jak miałem skuter to machałem, ale do innych skuterowców. Bo jedzie taki lytrem to głupio z takiego pierdopęda machać :D Zwyczaj bardzo spoko, także LEWA W GÓRE :)


mi to bylo glupio puscic kierownice... he he z zaskoczenia :wink: ale mam nadzieje ze chyba nikt sie nie brazil, ze nie odmachalem, bo nie bardzow iedzialem o co biega...
R1
Bilu.
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9/2/2008, 23:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez harry89 » 25/2/2008, 15:14

ja kiedy sie z tym pierwszy raz spotkalem myslalem ze ktos mnie z kims znajomym pomylil, ale po kilku pozdrowieniach obczailem ocb ;)

melvin napisał(a):policjanci go raczej nie lubią, zwłaszcza jak pokazuje się nadjeżdżającemu motocykliście że za nim jadą :)

a jest jakis specjalny znak ze za mną jest policja oprocz migniecia dlugimi?

Kóba napisał(a):Jak miałem skuter to machałem, ale do innych skuterowców. Bo jedzie taki lytrem to głupio z takiego pierdopęda machać :D

mam to samo, odmac.h.uje tylko wtedy kiedy koles ze scigacza pierwszy podniesie lape. w sumie to logiczne, jakas hierarchia musi byc ;)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez tomcio » 25/2/2008, 16:00

Czemu mi teraz dopiero o tym mówicie teraz to wiem o co w tym chodzi ale jak zaczynałem jeździc to myślałem że gościu na wiekszym moto mi groźi albo coś :shock: A teraz to oczywiście odmachuje :lol:
MOTÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH
tomcio
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23/10/2007, 15:41
Lokalizacja: Dobrzyca

Postprzez kreska » 25/2/2008, 17:12

tomcio napisał(a):Czemu mi teraz dopiero o tym mówicie teraz to wiem o co w tym chodzi ale jak zaczynałem jeździc to myślałem że gościu na wiekszym moto mi groźi albo coś :shock: A teraz to oczywiście odmachuje :lol:


:lol: :lol: padłem ;D ale dobre :wink:
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez cwaniak182 » 25/2/2008, 18:19

kreska napisał(a):
tomcio napisał(a):Czemu mi teraz dopiero o tym mówicie teraz to wiem o co w tym chodzi ale jak zaczynałem jeździc to myślałem że gościu na wiekszym moto mi groźi albo coś :shock: A teraz to oczywiście odmachuje :lol:


:lol: :lol: padłem ;D ale dobre :wink:



To mnie rozwaliło śmieję się do monitora :P 8)
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr