Zobacz wątek - (wydzielony) Panie SzpiceR Ojczyzna Wzywa
NAS Analytics TAG

(wydzielony) Panie SzpiceR Ojczyzna Wzywa

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 17/2/2008, 14:58

simon moze wkoncu przestaniesz kupowac plastikowe pistolety, wyrzucisz PCta przez okno i zabawisz sie w real CS ??
http://www.youtube.com/watch?v=uDGTPniA ... re=related
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez simonw » 17/2/2008, 15:02

Szczerze ? Muzyka mi sie podoba, mam i bardzo lubie ten kawalek - natomiast wybacz SzpiceR ale nie ciagnie mnie jakos :)
Nie zabijam zwierzakow i nie bede zabijal ludzi, mimo iz kreci mnie bron - sa inne nieinwazyjne sposoby na dobra zabawe bez mordowania.
Sorry!

EDIT:

Oprocz tego szpicerku, nie widzisz ze to zal ?
Latarka przyczepiona skoczem, krotsze wersje AK74 i ma byc wojna?
Tak, ze sprzetem 30 letnim... brawo. Na jednej fotce masz dragunova, drewnianego ! Od 1990 roku sa kompozytowe... to zal i muzeum historii wojennej.

Druga sprawa - to wojna polityczna sprowokowana przez dziwke narodów :Ameryke: i moim zdaniem polskie wojsko powinno bronic polskich granic w wypadku ataku, a nie ginac za amerykanskie przekrety.
Tyle ze oni sie z niczym nie licza, sami odstrzelili WTC zabijajac setki ludzi i co , CIA puscilo plotke ze to terrorysci.. a nikt nie widzi jak saperzy odstrzeliwywali pokolei pietra ... i gdzie jest zloto ze skarbca pod wtc?
Gorsi niz ruscy, bo ruski klamie w zywe oczy i juz a hameykanin robi to w bialych rekawiczkach pod pozorami demokracji...

dla mnie

drugi vietnam

jak chcesz, niech zapakuja Ci kulke , zginie w obronie ojczyzny amerykanskiej.
Ostatnio edytowano 17/2/2008, 15:09 przez simonw, łącznie edytowano 1 raz
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez melvin » 17/2/2008, 15:08

szpicer zaraz wyciągnie wszystkich userów do woja...
albo od razu na wojnę...
Ostatnio edytowano 17/2/2008, 15:13 przez melvin, łącznie edytowano 1 raz
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 17/2/2008, 15:08

Zrobcie sobie temat o wojsku i bedzei good ,wyjda wszystkie wasze stosunki .
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 17/2/2008, 17:17

jebac ameryke!! jestem przeciwnikiem tej wojny o rope dla tych cweli... W Roku 2009 jest ostatni pobor chyba na zasadnicza i zostaje tylko zawodowa Armia, wszystkie srodki i etaty beda przerzucone dla ludzi ktozi ida tam z powolania... wiec mozesz niedlugo ujrzec Polskiego Soldiera w zajebistym oporzadzeniu... wczesniej myslalem o policji ale... teraz wiem skad sie braly komentarze na ten temat i niechcem tam isc za zadne skarby... Moze poprostu w niektorych z nas pozostal maly chlopiec ktory biegal po osiedlu z plastikowym kalachem i koszulka moro a w niektorych nie...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez .OUTLAW. » 17/2/2008, 17:24

SzpiceR napisał(a):jebac ameryke!! jestem przeciwnikiem tej wojny o rope dla tych cweli... W Roku 2009 jest ostatni pobor chyba na zasadnicza i zostaje tylko zawodowa Armia, wszystkie srodki i etaty beda przerzucone dla ludzi ktozi ida tam z powolania... wiec mozesz niedlugo ujrzec Polskiego Soldiera w zajebistym oporzadzeniu... wczesniej myslalem o policji ale... teraz wiem skad sie braly komentarze na ten temat i niechcem tam isc za zadne skarby... Moze poprostu w niektorych z nas pozostal maly chlopiec ktory biegal po osiedlu z plastikowym kalachem i koszulka moro a w niektorych nie...


pomysl o strazy granicznej dobra fucha, nie wiem czy ejszcze sie da isć do strazy w ramach słuzby wojskowej jezeli tak to uderzaj mam tam znajomego i nienarobi sie kaska w maire ok i szybko emerytura ja niestety zaprzepaściłem swoją szanse w wieku 18 lat ps zgadzam sie z pierwszym twoim zdaniem, nasz kraj jest głupi ze wyslal tam zołniezy licząc na jakieś profity od ameryki.
Ostatnio edytowano 17/2/2008, 17:25 przez .OUTLAW., łącznie edytowano 2 razy
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez simonw » 17/2/2008, 20:52

Zgodnie z rozkazem naczelnego dowództwa T/1/2008
zaklasyfikowano czesc postow jako niepotrzebna w temacie CS - tak wiec zgodnie z nowymi rozkazami, wydzielono bez kasowania.

Jednoczesnie temat zostaje poddany kwarantannie, z powodu pojawienia sie podobnego, traktujacego o tej samej sprawie!

Odmaszerowac!
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr