Zobacz wÄ…tek - Allianz, ubezpieczenie OC i AC na puszkÄ™.
NAS Analytics TAG

Allianz, ubezpieczenie OC i AC na puszkÄ™.

O wszystkim
_________

Allianz, ubezpieczenie OC i AC na puszkÄ™.

Postprzez Inku » 14/2/2008, 21:46

Witam.
Znalazłem w internecie ubezpieczenie Allianz Direct: https://www.allianzdirect.pl/allianzds/
Przyznam, że ciekawa sprawa bo za autocasco wychodzi o 900-1000zł niż w PZU :shock: a na OC jakieś 200zł.
Dlaczego tak tanio?? Dla porównania dzwoniłem do agenta i wyliczył prawie 2x tyle co kalkulator internetowy. Dowiedziałem się od konsultanta, że przez internet oferują takie ceny, ponieważ chcą zachęcić klientów.
Jedyne niedogodności to to, że OC działa dopiero na następny dzień a AC po 4 dniach.

Korzysta ktoś z ich usług?? Może ktoś się wypowie?
Pozdrawiam
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania


Postprzez dambandit » 14/2/2008, 22:12

Ja mam ubezpieczenie w Alianz . Byłem w PZU ale zdecydowałem się zmienić . Musze przyznać ze alianz przekonało mnie głównie tym że za rok kończe szkołe i byc może wyjade do niemiec a oni wtedy przepisują znizki bez problemowo .

A co do konkretów to alianz jest tańszy od pzu . To solidna niemiecka firma ludzie naprawde wypowiadają sie o niej pozytywnie . No i urzekła mnie miła obsługa stały kontakt z przedstawicielem jak mam jakies pytanie dzwonie do niego na komórke i wszystko mi wyjasnia .

Stłuczki jeszcze nie miałem wiec tu sie nie wypowiem .

Mam pełna żnizke bo alianz uznaje lata za motorower PZU się z tego wycofało . Za motor płace OC 80 zł .

wiec polecam fachowa miła obsługa firma solidna .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole


Postprzez Grubas » 15/2/2008, 11:44

Ale tan nie ma moto :-( Wyliczyłem dla przykładowego samochodu, bo mój coś się nie mieści w przedziale wiekowym i znów rozczarowanie.
Renóweczka z maÅ‚ym silnikiem, biaÅ‚a, PoznaÅ„, mam swoje lata, blokada na kierownice i immobiliser , bez rat– same pozytywy, a tu skÅ‚adka 12% :shock: . Dużo!

Ponadto dorzucają zawsze min 10% udziału własnego. Czyli odszkodowanie będzie zawsze o 10% pomniejszone = zawsze dorzucasz 10% od siebie. Taki wk..wiajacy mechanizm, który ma spowodować by zmniejszyć szkodowość, by Ciebie też bolało odszkodowanie.

Na plus, można naprawiać nowymi częściami stare pojazdy, ale na minus: mogą się pojawić problemy z kosztem robocizny w ASO.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê