Zobacz wÄ…tek - kupno z wloch pomocy potrzebna pomoc
NAS Analytics TAG

kupno z wloch pomocy potrzebna pomoc

Przepisy, prawo
_________

kupno z wloch pomocy potrzebna pomoc

Postprzez toffi » 9/2/2008, 19:09

sluchaj cie mam do kupienia motocykl kawasaki zx9r 2001 rok trafila mi sie okazja i mam problem dzisiaj sie niem przejechalem i chce pisac umowe ale ten czlowiek mi mowi ze musimy gdzies tam pujsc i zrobic tak zwana passaggio czyli przejscie motocykla w inne rece chyba i nie wiem czy jest mi to potrzebane czy nie czy ktos z was spotkal sie z czyms takim co mi jest tutaj we wloszech potzebne do zarejestowania motocykla w polsce
nie chce sie wyrac z motocyklem i go puzniej w polsce nie zarejestrowac odpowiedzcie mi co powinienm zrobic musze cos zalatwiac w urzedach czy nic??? potrzebna pilna pomoc
toffi
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/11/2007, 15:51
Lokalizacja: lublin/rzym


Postprzez Terror » 9/2/2008, 20:44

Tak, tak, spotkaliśmy się z tym...
Z tego co piszesz, to jesteś na miejscu, więc moze to nie ten case, ale zerknij tu:
http://www.scigacz.pl/Uwaga,oszusci,oka ... ,2003.html
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez toffi » 9/2/2008, 21:47

nie z motorem jest wszytsko ok dzisiaj nim jezdzilem prosto jezdzi troche obdrapany i zamiety bak byl powypadkowy ale jedzi prosto koles dorzuca mi drugi silnik wahacz widelki i wydech arow wraz z orginalnym tylko mi chodzi o to passagio czy jest konieczne bo kosztuje tutaj 200 euro i anie wiem czy w polsce mi bedzie potrzebne wogole jakie dokumenty powinienem dostac od wlasciciela dokladnie prosze mi napisac naprawde pilne nie chce zeby mi go ktos sprzatnol z przed nosa dowod umowa jakies wyrejestrowania ???? kto ma to zalatwiac sprzedjacy czy ja mam gdzies po urzedach latac
toffi
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/11/2007, 15:51
Lokalizacja: lublin/rzym



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê