Zobacz wątek - Czym dla nas są motocykle??????
NAS Analytics TAG

Czym dla nas są motocykle??????

O wszystkim
_________

Czym dla nas są motocykle??????

Postprzez Magik » 8/2/2008, 15:20

Po ostatnim czasie siedzenia na forum dochodzę do wniosku że zatraciliśmy istotę istnienia tego forum.

Po co one istnieje? DLA MOTOCYKLI!!!! DLA MIŁOŚCI KTÓRĄ JE DARZYMY!!!!!!!!!!! DLA PASJI JAKĄ SĄ MOTOCYKLE!!!!!

czy już nie ma ludzi którzy po spaleniu gumy i odkręcaniu manety do oporu po wjechaniu do garażu kuca przy rozgrzanym silniku i mówi: " kochanie obiecuję ci że to ostatni raz.... już więcej nie będę..... "

Czy cała pasja którą były dla nas motocykle zginęła gdzieś między kłótniami?? Cholera!! Ja od małego dziecka marzyłem o motocyklu.... By móc sie położyć na baku, schować za owiewką i jechać przed siebie.... Szybciej i szybciej.... w idealnej harmonii ze sprzętem.... tylko motocykl i Ja....

czy już motocykle są budowane tylko dla palantów którzy umieją nimi tylko szpanować???? czy nie liczy się to że jest to coś innego niż samochód? coraz częściej widzę ormosów którzy jeżdżą po naszych drogach... odkręcają manetę na maxa w litrowym sprzęcie....

a gdzie sens jazdy przed siebie? gdzie to zgubiliśmy? może właśnie siedzimy za dużo na necie gdzie czytamy głupoty.... może za dużo sie pokazujemy na motocyklach w miejscach publicznych....

może przyszedł w końcu czas by sie ubrać, zatankować i pojechać samemu gdzieś przed siebie.... tylko Ja i motocykl.... moje marzenie.... moja chluba.... moja zabawa której nigdy nie zostawię....

MÓJ MOTOCYKL......


nie zapomnijmy o tym czym sie różnimy od katamaraniarzy....

różnimy się tym że stanowimy inną społeczność, innych ludzi, inny punkt postrzegania motocykli... Dla nas nie są to zabawki dla szpanu tylko nasze stalowe rumaki które poniosą nas tam gdzie chcemy w inny sposób....

tyle ode mnie.... pomyślcie po co jeździcie na Motocyklu i dlaczego wydajecie na niego kasę....

Może czas to zostawić i kupić auto....
a może czas zacząć wszystko od nowa....
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez mateo Fazer 600 » 8/2/2008, 15:23

czymś więcej niż pasją motocykle u mnie były są i będą na 1 miejscu!!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa


Postprzez Labiss » 8/2/2008, 17:14

Moto jest do :

- katowania do odciny
- gumowania po mieście
- pociskania > 200 km/h
- ewentualnie środek transportu nad wodę gdy jest ciepło

Dla mnie to co wymieniłem powyżej jest pasją,czymś co daje mi radochę.Nie rozczulam się nad spaloną gumą czy
silnikiem.

Zajeżdżę - kupię nowy.

To jest tylko moja opinia uzyskana na podstawie własnych,dotychczasowych doświadczeń. :D
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez bolokolo » 8/2/2008, 17:27

dla mnie motocykl jest czyms "swietym".musi byc odpicowana balbina itp.magik rozumiem to
czy już nie ma ludzi którzy po spaleniu gumy i odkręcaniu manety do oporu po wjechaniu do garażu kuca przy rozgrzanym silniku i mówi: " kochanie obiecuję ci że to ostatni raz.... już więcej nie będę..... "
.od dzieciaka pracowalem po szkole, byle tylko cos uzbierac.mama miala nas 4, dlatego bylo ciezko, ale jakos zawsze udalo sie zarobic na mz i caly czas jakies nowe czesci, bo sie sypaly i sypaly.mysle, ze zycie nauczylo mnie szanowac to co mam, dlatego motocykl jest dla mnie czyms wiecej niz tylko srodkiem transportu...tyle :)
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez GregorMoto » 8/2/2008, 18:08

teraz tylko to najbardziej kocham
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez Inku » 8/2/2008, 18:28

Sam zastanawiam się, co jest w tym takiego, że wydaję na to ostanie pieniądze i po raz kolejny rezygnuję z wakacji, żeby jeździć. Nie da się tak prosto odpowiedzieć, czym to jest. Stylem życia, może w pewnym sensie celem; odskocznią od rzeczywistości, rewelacyjną zabawą, sposobem na spędzanie czasu przerzucając grata z zakrętu w zakręt albo jechać podziwiając widoki. Na pewno czymś co wzbudza emocje, czasem pewnie bardzo skrajne i dostarcza wiele radości.

Muszę przyznać, że ciekawym doświadczeniem jest pierwsza jazda w "sezonie" a raczej w przedsezonie. Zajebista, wielka radość i przyjemność. A maszyna ma cholerną moc ;)

Zauważyłem właśnie, że ludzie wolą wypisywać pierdoły na forum zamiast iść pojeździć. Ich wybór..

Pozdrawiam motocyklistów. Także tych bez motocykla.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez czarek. » 8/2/2008, 18:40

Narazie jestem motocyklistą bez motocykla, ale rozumiem was. Może mnie wyśmiejecie ale nawet jazda skuterem sprawia przyjemność. A odkładanie kasy na motocykl jeszcze bardziej potęguje we mnie tą pasje. Myśle że jazda motocyklem to przedewszystkim oderwanie sie od szarej rzeczywistości.
Avatar użytkownika
czarek.
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2/5/2007, 11:41
Lokalizacja: Skórcz

Postprzez Grubas » 8/2/2008, 18:47

Magik, nie obraź się, ale stajesz się chyba starym pierdzielem i trochę zrzędzisz ;-). Coś w stylu „a przed wojną to….”. Zgadzam się z Tobą w 100%, ale jest tak jak jest. Coraz więcej Labissów (nie obraź się Labiss – mamy po prostu inne spojrzenie na te sprawy) kupuje sobie 2oo, albo coraz więcej tego widzimy. Może jest po staremu ale my się starzejemy i jesteśmy mniej tolerancyjni, albo to wynik większej dostępności a zatem ilości sprzętu na drogach. Ale ma to dobre strony. Ludzie widzą, że wśród środowiska są Prawdziwi Motocykliści (cokolwiek to znaczy) i czarne owce (może barany?), pasjonaci i zwykli użytkownicy, szaleni i spokojni, itd. No i widzą że jesteśmy i trzeba patrzeć w lusterka.

To co wbiłem kij w mrowisko?
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bolokolo » 8/2/2008, 18:52

Magik, nie obraź się, ale stajesz się chyba starym pierdzielem i trochę zrzędzisz . Coś w stylu „a przed wojną to….”. Zgadzam się z Tobą w 100%, ale jest tak jak jest. Coraz więcej Labissów (nie obraź się Labiss – mamy po prostu inne spojrzenie na te sprawy) kupuje sobie 2oo, albo coraz więcej tego widzimy. Może jest po staremu ale my się starzejemy i jesteśmy mniej tolerancyjni, albo to wynik większej dostępności a zatem ilości sprzętu na drogach. Ale ma to dobre strony. Ludzie widzą, że wśród środowiska są Prawdziwi Motocykliści (cokolwiek to znaczy) i czarne owce (może barany?), pasjonaci i zwykli użytkownicy, szaleni i spokojni, itd. No i widzą że jesteśmy i trzeba patrzeć w lusterka.
nic dodac nic ujac... :)
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez sepo » 8/2/2008, 19:52

Czym jest dla mnie motocykl??????

Marzeniem do którego realizacji nieustannie dążę. Marzeniem na którego widok świecą mi się oczy...poziom adrenaliny wzrasta, przestaję myśleć o czymkolwiek innym, wyłączam się na chwilę z rzeczywistości wyobrażając siebie na moto jadącego przed siebie nie myśląc o problemach dnia codziennego, tylko ja i moto...
Motocykl to sposób na moją wolność, sposób na ucieczkę od szarej rzeczywistości. Niestety na razie nie posiadam moto, ale czasami dorabiam dorywczo na budowie...każdy grosz staram się odłożyć i choć naprawdę są takie momenty, że już mam tego dość bo strasznie wolno to idzie, ale myśl o moto daje mi porządnego kopa i sprawia, że się nie poddaję. :)
Choć mam 22 lata i 100 kg(jestem trochę duży :P) i śmiesznie to może wyglądać... gdy jestem u rodziców na wsi śmigam sobie na starym komarku, niektórzy się mogą z tego śmiać, że kibel, że jedzie 40 ale ja się tym nie przejmuje, liczy się frajda jaką mi to sprawia i pozwala poczuć się w małym procencie jak na moto....
Ostatnio edytowano 8/2/2008, 19:59 przez sepo, łącznie edytowano 1 raz
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Labiss » 8/2/2008, 19:58

100 kg ? Pakujesz ? :D :D

Co do moto to lubię o nie dbać,dopieścić ściereczką po umyciu i popatrzeć na niego,ale w końcu maszynę,która ma sporą moc i wysokie osiągi trzeba wykorzystać.
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Re: Czym dla nas są motocykle??????

Postprzez falken86 » 8/2/2008, 20:02

Magik napisał(a):czy już nie ma ludzi którzy po spaleniu gumy i odkręcaniu manety do oporu po wjechaniu do garażu kuca przy rozgrzanym silniku i mówi: " kochanie obiecuję ci że to ostatni raz.... już więcej nie będę..... "
są są,ja mowie kochanie do następnego razu...jutro bedzie bardziej ostro... "
nie ma sie co bawic w sentymenty
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez elco » 8/2/2008, 21:23

Magic rozumie twoje oburzenie i niedawno mniej lub wiecej napisalem o tym w temacie "www.smietnik.pl". Niestety w Polsce zaczyna dziać się coraz lepiej, mimo powszechnie panujacej opinii. Wille wyrastaja spod ziemi, ludzie kupuja po 2 samochody i jeszcze do tego motocykl. Biorac za przyklad kraje Europy Zachodniej - osob, ktore stac na motocykl jest znacznie wiecej niz u nas i wiem, ze tylko jakis odsetek z nich sie tym pasjonuje. Reszta kupuje motocykl dla przyjemnosci, dla szpanu i odrobiny szalenstwa. To troche smutny fakt, ale tak widocznie musi byc i musimy to chyba zaakceptowac.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez patrykmulek » 8/2/2008, 21:30

Labiss napisał(a):100 kg ? Pakujesz ? :D :D

Co do moto to lubię o nie dbać,dopieścić ściereczką po umyciu i popatrzeć na niego,ale w końcu maszynę,która ma sporą moc i wysokie osiągi trzeba wykorzystać.


100kg na ponad 20 lat to nie jest duzo. ja mam 17 i waze 95 przy 185cm. i wcale nie wygladam jakbym polknąl piłke lekarska na sniadanie...
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez bolokolo » 8/2/2008, 21:58

mozna zalozyc temat pt: "wasze wymiary" :lol: . podac schemat czego wymiary maja byc i lecimy panowie :lol:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez falken86 » 8/2/2008, 22:03

wlasnie jak chcecie sie wymienic swoimiwymiarami i pogadac kto gdzie i ile wyciska na laweczce to pogadajcie sobie gdzie indziej i nie robcie offa
cos w rodzaju "dział koksownia"
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez spoyler92 » 8/2/2008, 22:05

motocykle sa moja miloscia i juz na zawsze beda:)
pomoz to nic nie kosztuje a ratuje..! | viewtopic.php?t=12608 | | zbiorka pieniedzy dla Olafa!wejdz,zobacz,przeczytaj,przemysl.. pomoz. | viewtopic.php?t=19003
Avatar użytkownika
spoyler92
Świeżak
 
Posty: 487
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46
Lokalizacja: kielce

Postprzez bolokolo » 8/2/2008, 22:05

heh w koncu to hydepark, to mozna troszke od watku odejsc... :)
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez patrykmulek » 8/2/2008, 22:10

bolokolo napisał(a):mozna zalozyc temat pt: "wasze wymiary" :lol: . podac schemat czego wymiary maja byc i lecimy panowie :lol:



wymiary swoich sprzetów tez bedziemy podawali :lol: :?:
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez bolokolo » 8/2/2008, 22:14

no jasne, chociaz dwa obiekty nasuwaja mi sie na mysl w zwiazku ze slowem "sprzet".zreszta co to za roznica, ktorego sprzeciora :lol:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr