Zobacz wÄ…tek - Mina w Lubinie
NAS Analytics TAG

Mina w Lubinie

O wszystkim
_________

Mina w Lubinie

Postprzez Magik » 6/2/2008, 16:39

Nie pamiętałem czy było coś takiego już założone... a że nie miałem czasu na szukanie to tu piszę...

w Lubinie koło Legnicy są dwie miny w postaci sklepów i serwisów motocyklowych jeden to autoryzowany punkt i serwis Yamaha ( obsługa droga jak cholera.... debile w roli mechaników wykręcą wam połowę części i powiedzą że tak było...) a drugi to sklep z motocyklami jakiegoś buraka na osiedlu ustronie ( nie pamiętam nazwy bo to chłam) koleś sprowadza motocykle po szlifach dzwonach upadkach stłuczkach itp. itd. z zagranicy i je składa parę kilometrów za Lubinem... widziałem CBR-ke f4 która przyjechała w dwóch częściach a ten to poskładał do kupy i wystawił w swoim sklepie.... i to nie jest odosobniony wypadek... znajomek który tam mieszka widzi jak w nocy przyjeżdżają lawety ze "złomami" po wypadkach...


Pozdrawiam i jeszcze raz ostrzegam... osobiście polecam wszystkim z okolic naprawianie swoich pociech we wrocławiu, zielonej górze bądź jeleniej górze tam na pewno was nie wyruchają...

Pozdro
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez gelo007 » 6/2/2008, 16:45

Magik, był taki temat w dziale giełda :). Niech tu jeszcze trochę powisi i przerzucę do giełdy.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom




Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê