Zobacz wÄ…tek - serwis -opinie o warsztatach motocyklowych w polsce
NAS Analytics TAG

serwis -opinie o warsztatach motocyklowych w polsce

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

w jaki sposób wybrałeś/aś swój serwis motocyklowy?

z polecenia przyjaciela
8
40%
z reklamy
0
Brak głosów
serwisujÄ™ siÄ™ w miejscu zakupu motocykla
2
10%
tam gdzie najbliżej
5
25%
tam gdzie najbliżej
5
25%
 
Liczba głosów : 20

serwis -opinie o warsztatach motocyklowych w polsce

Postprzez ms.jeziorki » 29/1/2008, 00:54

nie wiesz jaki serwis wybrać? który jest uczciwy? gdzie najtaniej i solidnie? :?:
warszawa
ms.jeziorki
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28/1/2008, 22:46
Lokalizacja: warszawa


Postprzez ms.jeziorki » 29/1/2008, 01:11

witam wszystkich motocyklistów.

Masz kłopot z wyborem solidnego, uczciwego i zarazem nie drogiego serwisu motocyklowego?

Znasz serwis godny polecenia innym?

A może zostałeś oszukany?
/np "naprawa" kosztowała majątek a motocykl dalej popsuty/

podziel się z innymi własnymi doświadczeniami!
warszawa
ms.jeziorki
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28/1/2008, 22:46
Lokalizacja: warszawa


Postprzez zdzichu123 » 29/1/2008, 12:05

Widze ze jestes nowy, na przyszlosc edytuj posty...

A gdzie jest w ankiecie ze sam znalazles i wypraktykowałes zaklad/warsztat/servis ? Niedopracowana ankieta troche, i co ona ma na celu ??
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez ms.jeziorki » 29/1/2008, 20:38

uczę się. dobra rada dzięki. ankietę chciałem zmienić ale chyba sie nie da.

co do serwisu to sam naprawiam od ok 7-8 lat a obecnie jestem na etapie otwarcia własnego /zaczynam tej wiosny/ :)

a wszystko zaczęło sie od tego że spory czas temu jak zaczynałem przygodę z japończykami oddałem moją yamahę RD 350 /2 cyl 2-sów/ do pewnego bardzo znanego serwisu w warszawie na regulację gaźników i synchronizację. trwało to jeden dzień i gdy odbierałem moto szef powiedział że wymienili jeden pływak i wyregulowali gaźniczki. kosztowało to mnie 150 zł a efekt był taki że zbytnio różnicy nie poczułem a jak chciałem stary pływak zobaczyć to powiedział że właśnie go mechanik wyrzucił i śmieciarka zabrała śmieci... /na te pieniądze ciężko pracowałem malując dach u kolegi przez dwa dni a ktoś mi je zabrał mówiąc że naprawił mi moto/. nawet gaźników nie wyjęli !!!! od tamtej pory już nigdy nie oddałem do żadnego serwisu motocykla do naprawy!. Teraz to sie cieszę z tego faktu i mogę podziękować za takie potraktowanie mojej osoby. teraz to mój sposób na życie. pozdr.
warszawa
ms.jeziorki
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28/1/2008, 22:46
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Landryss25 » 29/1/2008, 22:18

Temat nawet dobry bo jeśli ktoś będzie szukał dobrego serwisu w swojej okolicy to napisze tutaj i ktoś mu jakiś poleci a nie będzie tak że będą setki tematów typu: Serwis w Warszawie albo gdzie postawić moto z takim i takim problemem w okolicy Krakowa.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez PavloRBR » 30/1/2008, 17:47

Własnie ja mam pytanko jakie sa najlepsze servisy na podkarpaciu głównie pewnie Rzeszów ale jest ich kilka i niewiem który jest solidny i niedrogi . jeśli ktos wie to prosze pisac pozdr
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez skwy » 31/1/2008, 10:50

ms.jeziorki napisał(a):uczę się. dobra rada dzięki. ankietę chciałem zmienić ale chyba sie nie da.

co do serwisu to sam naprawiam od ok 7-8 lat a obecnie jestem na etapie otwarcia własnego /zaczynam tej wiosny/ :)

a wszystko zaczęło sie od tego że spory czas temu jak zaczynałem przygodę z japończykami oddałem moją yamahę RD 350 /2 cyl 2-sów/ do pewnego bardzo znanego serwisu w warszawie na regulację gaźników i synchronizację. trwało to jeden dzień i gdy odbierałem moto szef powiedział że wymienili jeden pływak i wyregulowali gaźniczki. kosztowało to mnie 150 zł a efekt był taki że zbytnio różnicy nie poczułem a jak chciałem stary pływak zobaczyć to powiedział że właśnie go mechanik wyrzucił i śmieciarka zabrała śmieci... /na te pieniądze ciężko pracowałem malując dach u kolegi przez dwa dni a ktoś mi je zabrał mówiąc że naprawił mi moto/. nawet gaźników nie wyjęli !!!! od tamtej pory już nigdy nie oddałem do żadnego serwisu motocykla do naprawy!. Teraz to sie cieszę z tego faktu i mogę podziękować za takie potraktowanie mojej osoby. teraz to mój sposób na życie. pozdr.



Obyś sam dobrze zadbał o swoją renomę.
Wiec że to nie jest takie proste zawsze znajdzie się jakaś osoba która nie będzie zadowolona z twoich usług i narobi ci smrodu.
Sam osobiście prowadzę warsztat naprawczy (serwis) i czasem mam doczynienia z takimi ludźmi.
Ale głowa do góry i powodzenia :wink:
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez VCO » 31/1/2008, 19:06

Ja naprawiam wszystko sam i nie wiem dlaczego laicy sie tego nie podejmują i wola zostawić 2 tys w serwisie zamiast samemu zrobić co trzeba... Wymiana filtra świec i płynów to taka trudność? Rozumiem tych co nie mają warunków ale niektórzy ludzie to mnie śmieszą bo i tak ich w serwisach zczeszą z kasy a nie zrobią nic co by było warte tej kwoty...

Zamierzam otworzyć zetelny warsztat motocyklowy bo jak wiadomo zetelnosc jest w cenie i kazdy to wie obupulne zadowolenie wyrobi marke... Znam sie troche na motocyklach prawie 4 lata doswiadczenia i to intensywnego bo w szkole czy na GG czy wogule 75% rozmów to tematy motocyklowe o nowinkach częsciach nowościach sposobach rozwiazan problemów awariach itd. Rózne modele rozbierane na czesci Składane Kilkaset godzin nad lekturami o motocyklach na forach itp. Takze mysle ze podstawy mam tymbardziej ze mechanik za regulacje zaworów kiedy nawet płytek nie trzeba wymieniac i regulacje gazników bierze 700 zł i to jescze wałuje na kase bo przy okazji jescze siwec wymieni za 150zł a swiece wartosci 15zł Koelsiowi sprzęgło od simsonka 50 wymienił za 120zł Tyle wziął za wymiane A naprawa kosztuje max 40zł za częsci...
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez simonw » 31/1/2008, 20:02

w kwestii zetelnosci popracuj wpierw nieco nad ortografia zebys nie walnal byka w logo albo na fakturze ;)

oprocz tego - masz po czesci racje
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez elco » 31/1/2008, 23:38

a "zetelny" pisze sie przez rz, tj. rzetelny :wink:
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez skwy » 1/2/2008, 11:24

VCO napisał(a):Ja naprawiam wszystko sam i nie wiem dlaczego laicy sie tego nie podejmują i wola zostawić 2 tys w serwisie zamiast samemu zrobić co trzeba... Wymiana filtra świec i płynów to taka trudność? Rozumiem tych co nie mają warunków ale niektórzy ludzie to mnie śmieszą bo i tak ich w serwisach zczeszą z kasy a nie zrobią nic co by było warte tej kwoty...

Zamierzam otworzyć zetelny warsztat motocyklowy bo jak wiadomo zetelnosc jest w cenie i kazdy to wie obupulne zadowolenie wyrobi marke... Znam sie troche na motocyklach prawie 4 lata doswiadczenia i to intensywnego bo w szkole czy na GG czy wogule 75% rozmów to tematy motocyklowe o nowinkach częsciach nowościach sposobach rozwiazan problemów awariach itd. Rózne modele rozbierane na czesci Składane Kilkaset godzin nad lekturami o motocyklach na forach itp. Takze mysle ze podstawy mam tymbardziej ze mechanik za regulacje zaworów kiedy nawet płytek nie trzeba wymieniac i regulacje gazników bierze 700 zł i to jescze wałuje na kase bo przy okazji jescze siwec wymieni za 150zł a swiece wartosci 15zł Koelsiowi sprzęgło od simsonka 50 wymienił za 120zł Tyle wziął za wymiane A naprawa kosztuje max 40zł za częsci...



Stary mam nadzieję że sam otworzysz swój zakład i zaczniesz płacić podatki (ZUS,US,Podatki dla miasta i gminy,dzierżawę za budynek i tym podobne bzdety).
Bo jeśli będziesz działał nie legalnie to zgodzę się z tobą że naprawa tego czy tamtego kosztuje 20-40zł
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez VCO » 2/2/2008, 16:07

Tak ale on nie ma działalności otworzonej tylko robi to bo sie zna na tym i ma czym i ludzie do niego jezdzą A tak to jego starszy ma gospodarstwo i spółke w jakimś barze przy drodze i z tego zyja
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez fasza » 9/6/2008, 14:26

Chciałbym odświeżyć pytanie PavloRBR.
Może ktoś polecić jakiś godny zaufania serwis w rzeszowie.
Aktualnie musze wymienić płyny i filtry.
Olej w silniku i filtr oleju wymienilem ale zastanawiam sie nad samodzielną wymianą płynu chłodniczego i odpowietrzeniem układu.
Nie wiem czy czynnośc ta jest duże bardziej skomplikowana od wymiany oleju.
Z góry dziękuje za pomoc.
szerokości
_________________________

-- YAMAHA FZS 600 FAZER --
_________________________
fasza
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/6/2008, 14:08
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gal » 2/5/2015, 19:01

Odświeżam temat
Czy ktoÅ› zna dobry i tani serwis motocyklowy w Rzeszowie
gal
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28/4/2015, 19:42



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê