Zobacz wÄ…tek - Prosze o Pomoc - Sprawy urzedowe ...............
NAS Analytics TAG

Prosze o Pomoc - Sprawy urzedowe ...............

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Prosze o Pomoc - Sprawy urzedowe ...............

Postprzez paulmoto » 5/1/2008, 16:06

Witam posiadam motocykl zarejestrowany na mnie w Szkocji aktualnie motocykl jest w PL i postanawiam go sprzedac w PL lecz zastanawiam sie jak ma przebiegac cala procedura zwiazana z dowodem rejestracynym i umowa...ktory odcineg dowodu rejstracyjnego musze wypelnic i czy musze odsylac cos do urzedu rejestracyjnego w Uk by wyrejestrowali ten motocykl i gdyz chyba niezarejstruje tego moto nowy wlasciciel w PL kiedy ten sam moto jest zarejstrowany jeszce w UK Prosze o pomoc i wyjasnienia bo pogobilem sie w tym temacie ! :-)
Z gory dziekuje za wszelka pomoc !
POZDRAWIAM
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30


Re: Prosze o Pomoc - Sprawy urzedowe ...............

Postprzez rico777 » 26/1/2008, 18:07

paulmoto napisał(a):Witam posiadam motocykl zarejestrowany na mnie w Szkocji aktualnie motocykl jest w PL i postanawiam go sprzedac w PL lecz zastanawiam sie jak ma przebiegac cala procedura zwiazana z dowodem rejestracynym i umowa...ktory odcineg dowodu rejstracyjnego musze wypelnic i czy musze odsylac cos do urzedu rejestracyjnego w Uk by wyrejestrowali ten motocykl i gdyz chyba niezarejstruje tego moto nowy wlasciciel w PL kiedy ten sam moto jest zarejstrowany jeszce w UK Prosze o pomoc i wyjasnienia bo pogobilem sie w tym temacie ! :-)
Z gory dziekuje za wszelka pomoc !
POZDRAWIAM


witam
zastanawiam sie czy juz przerejestrowales ten motor ,bo ja mam teraz podobny problem ,tylko ze mam motor w uk ,a chce go zarejestrowac w polsce bez transportu do polski ,tylko nie wiem czy jest jeszcze jakas procedura na granicy ,odnotowuje sie gdzies na granicy czy moto opuscilo wyspy??
rico777
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25/1/2008, 22:02




Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê