Zobacz wątek - Dobra szkoła w gdyni lub okolicach
NAS Analytics TAG

Dobra szkoła w gdyni lub okolicach

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Dobra szkoła w gdyni lub okolicach

Postprzez kamerekk » 20/1/2008, 22:47

Witam
Po pierwsze jeśli ten temat był już poruszany na forum to sory ale niemogłem znależć.
Stycznośc z motorami mam już od kilku lat ale jakoś prawa jazdy jeszcze niezrobiłem. Chciałem w wakacje ale kasy niestarczyło ( kupiłem honde cb 500 :) ). Teraz pieniądze już są tylko niewiem którą szkołe jazdy wybrać. Jakoś nieza bardzo uśmiecha mi sie chodzić do szkoły w której będzie mnie uczył podstarzały dziadek będący w duszy wrogiem motocykli (pytałem sie w jednej szkole czy robią kursy na kat. A. Dziadek odpowiedział, że tak ale że niechętenie. Gdy zapytałem dlaczego niechętenie ten nic nieodpowiedział. dziwny koleś).
Uważam, że skoro zapłace za ten kurs to powinnienem sie tam czegoś nauczyć a nie tylko trenować ósemki na placu.
Będe wdzięczny za namiary na okoloczne szkoły jazdy.
pozdrawiam
poczój w sobie dzikie zwierze...
...i uwolnij je...
kamerekk
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8/5/2007, 18:19


Postprzez SzpiceR » 21/1/2008, 22:14

zbytnio wiecej sie nie nauczysz... masz zdac egzamin a nie nauczyc sie na kolano schodzic :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Re: Dobra szkoła w gdyni lub okolicach

Postprzez kkkkski » 22/1/2008, 10:26

kamerekk napisał(a):Witam
Po pierwsze jeśli ten temat był już poruszany na forum to sory ale niemogłem znależć.
Stycznośc z motorami mam już od kilku lat ale jakoś prawa jazdy jeszcze niezrobiłem. Chciałem w wakacje ale kasy niestarczyło ( kupiłem honde cb 500 :) ). Teraz pieniądze już są tylko niewiem którą szkołe jazdy wybrać. Jakoś nieza bardzo uśmiecha mi sie chodzić do szkoły w której będzie mnie uczył podstarzały dziadek będący w duszy wrogiem motocykli (pytałem sie w jednej szkole czy robią kursy na kat. A. Dziadek odpowiedział, że tak ale że niechętenie. Gdy zapytałem dlaczego niechętenie ten nic nieodpowiedział. dziwny koleś).
Uważam, że skoro zapłace za ten kurs to powinnienem sie tam czegoś nauczyć a nie tylko trenować ósemki na placu.
Będe wdzięczny za namiary na okoloczne szkoły jazdy.
pozdrawiam


Witam, jesli chodzi szkole w Warszawie proponuje PROMOTOR tam mnie uczyli na egzamin i teraz bede sie tam doszkalal ;)
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kamerekk » 23/1/2008, 19:38

:? do warszawy mam dosyć daleko.

Cóż, zrobie tak jak pisał SzpiceR . Skończe kurs najszybciej jak sie da a potem sam bede sie szkolił :)

pozdrawiam
poczój w sobie dzikie zwierze...
...i uwolnij je...
kamerekk
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8/5/2007, 18:19

Postprzez Szkot :> » 6/2/2008, 08:16

Witam! Jest sobie w Gdyni niepozorna "szkółka"! Zowie sie Emerson ja zdałem, kumpel zdał oczywiscie za 1 razem :).

POLECAM!

Maja dobre podejscie do sprawy! Jak bedzie trzeba to tak Cie opitolą że bedziesz pamietał:>

Pozdrawiam
Części do Bandita !
Szkot :>
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 26/5/2007, 15:55
Lokalizacja: 3 City

Postprzez blueM. » 9/5/2008, 13:09

kamerekk i jak? udało się zdać?

Ja teraz szukam dobrej i taniej :) szkoły w 3 citi
Avatar użytkownika
blueM.
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8/5/2008, 11:30
Lokalizacja: 3M

Postprzez Dominik_YZF » 9/5/2008, 15:57

Proponuje zajżec do Redy. Jest tam taka zje**** szkoła "RONDO", ale instruktor kat. A jest b. dobry. Sam jeździ motorem i czai o co chodzi. Duzo wymaga, przykłada duza wage do techniki jazdy i przepisów, naprawde polecam, napewno nie póści na egzamin kogos nieprzygotowanego. :wink:

edit: Kurs kosztuje 1000zł. + 60zł. lekarz + egzamin
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê