Zobacz wÄ…tek - ProszÄ™ o pomoc i radÄ™
NAS Analytics TAG

ProszÄ™ o pomoc i radÄ™

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

ProszÄ™ o pomoc i radÄ™

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 20/1/2008, 17:41

Planuję kupno kasku i zaproponowano mi w sklepie dokładnie ten
http://www.allegro.pl/item299557801_wyp ... tstop.html
Jeśli temat tego modelu był już poruszany to przepraszam i proszę o usunięcie tematu . Postanowiłem że kupię go zaraz po wypłacie podoba mi się i wydaje się być jakościowo dobry, mieszkam blisko tego sklepu z aukcji więc z przymiarką nie będzie problemy :D Was proszę o opinie na temat tego kasku czy warto go kupić i czy cena jest ok (pewnie i tak trochę urwę z ceny bo sprzedawca spoko) może w tej kwocie polecicie coś fajniejszego ?? Z góry dziękuję i pozdrawiam :D
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez krydka » 21/1/2008, 12:31

Ja na twoim miejscu bym go wziął. Sam się zastanawialem nad kupnem takiego, ale nie mają w tym sklepie rozmiaru M. W normalnym sklepie takie kaski chodzą po tysiaka, więc chyba jakąś klase reprezentują.
Zrobiony jest z najlepszej klasy materiału-kevlar i wlókna węglowe, wiec bezpieczny powinien być. Poza tym Sharki mają wypasione malowania :)
Wiatru szum, silnika śpiew, kręta droga oczywiście bez drzew:)
Avatar użytkownika
krydka
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 29/7/2007, 21:11
Lokalizacja: Janowiec Wlkp


Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 21/1/2008, 13:48

No ja się już prawie zdecydowałem na niego :) może ktoś się jeszcze wypowie , może ktoś w takim śmiga sobie hełmofon się prezentuje fajnie ;)
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê