Zobacz wątek - www.śmietnik.pl
NAS Analytics TAG

www.śmietnik.pl

O wszystkim
_________

www.śmietnik.pl

Postprzez mar111cin » 18/1/2008, 19:26

Chciałem to już napisać na początku tygodnia, jednak ze względu na nauke nie było zbytnio czasu.

Czy wy nie widzicie do cholery co się tutaj wyprawia? Większość tematów jest w dziwny sposób blokowana (i to nie było w nich żadnych kłótni). Posty są usuwane w sposób idiotyczno-kretyński. Gratuluje wszystkim ktorzy usuwają posty na temat, wnoszące prawdziwe informacje. Gratuluje podejścia, niedługo będzie można tutaj spotkać samych sWeEtUsNYch cHluOpaCKuFF. Z tego co się zorientowałem zdążyliście pousuwać posty Hoffmanowi, normalnie super sprawa szczególnie że to jedne z nielicznych postów odpowiadające na temat i to racjonalny temat (nie mylić z tematami czy dam rade i o wyższości 600setki nad litrem). Bo w końcu ja was nawet rozumiem lepiej zostawić na forum posty korka itp. które wnoszą do forum tyle co przysłowiowe kości niezgody. Rozumiem że ktoś ma jakieś uprzedzenia (i teraz nie mówię tylko w stosunku do Hoffmana) i usuwa posty według swojego HAPPY DAY tak ? przeszkadzają wam posty wnoszące coś do tematu? zabierają miejsce na serwerze czy jak? za to użytkownicy tacy jak koruś, piter, wszelkie thoresy, ich posty muszą pozostać na forum i tworzyć dalej efektem lawinowym śmietnik? Rozumiem że żeby wywalić takie osoby z forum to trzeba do tego celu komisje śledczą stworzyć i Ziobre powołać? Nie można takich odrazu usuwać bo niestety są to zbyt ważne osobistości
i zapewne nie robicie tego odrazu żeby było się z kogo pośmiać? Zamiast odrazu powiedzieć że te mądrości mamy w głębokiej okrężnicy tylnego zwieracza.


Tematy i posty są usuwane bez żadnych ostrzeżeń, informacji komu się to nie podobało i za co. Ktoś zaczął czyścić forum ale nie od tej strony co trzeba. Wchodze szukam tematu który był, już go nie ma, albo zablokowany nie wiadomo przez kogo i na co. Posty znikające też robią syf na forum, potem ktoś odpisał na taki post, na post którego juz nie ma i tym sposobem można ładnie zgłupieć.

Wchodząc do działu motocykle to jest tylko jedna reacja - <ziew> , większość orgazmu dostaje jak może komuś odpisać że da rade na XXX (tutaj wstawcie sobie co chcecie). Oczywiście to wszystko jest ok, bo trzeba było skończyć socjologie psychologie i kurs sprzedaży ogórków kiszonych na promocji hipermarketu tesco w dublinie żeby można było udzielać takich rad. Naprawde jestem zafascynowany tymi wszystkimi teoriami i dywagacjami.



Jakiś czas temu założyłem temat że jest zbyt mało osób moderujących forum i żeby dostały taką możliwość odpowiedzialne osoby, jednak teraz można powiedzieć że albo coniektóre osoby zbyt mocno wczuły się w role, albo jednak zbyt dużo tych modów rozdano dla niewłaściwych osób.
Ktoś mocno nie zauważa że robi z forum śmietnik.
Przyjęta polityka kononowicza i nie będzie niczego.


Na koniec pozdrowienia dla moderatów którzy są niczym nasz były rząd z bliźniakami w roli głównej, gdzie też usuwali wszystko co im się nie podobało. Stwórzcie organizacje forumową CBŚ - czyszcze bezmyślnie ścigacza.

PS obrazek w podpisie bardzo dobrze dobrałem.

PS2 Mam nadzieje że tego nie usuniecie w trybie ścigaczowym waszej przeglądarki.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez SzpiceR » 18/1/2008, 19:36

maj nyga elo ziom

powaznie... prawda jak chuj!
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez spazz » 18/1/2008, 19:43

dlaczego pozwala sie na rozwijanie tematow pt: jaki motocykl mam wybrac?
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 18/1/2008, 20:05

Marcin zgadzam sie z Toba .Chyba niektorzy moderatorzy zbytnio przejeli sie swoja rola ;) i dokonuja zlych decyzji.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 18/1/2008, 20:11

i spia na stojaco slyszalem
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez elco » 18/1/2008, 20:53

na forum ogolnie zrobil sie duzy smietnik i to nie tylko pod wzgledem blokowania czy usuwania dobrych tematow :?
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez icid » 18/1/2008, 20:57

Ta tematy jakoś dziwnie znikają , co do postów to sie nie przyglądałem, a tematy giną jak w liście zalogowanych jest jeden ukryty, ciekawe kto to, Big Brother :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez SzpiceR » 18/1/2008, 21:08

co sobie jakies jajca zakrecimy to blok odrazu... jakis w goracej wodzie kąpany mod sie trafil ale... SweEtaSne HuOpaShki i LeśnE iGraShki i tak rządzą :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez harry89 » 18/1/2008, 21:09

vide gelo i jego przejscia z wątkiem Kai ;)
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez gelo007 » 18/1/2008, 21:15

Dokładnie ;). Co go przeniosłem do Hyde Parku to ktoś go z powrotem wyrzucił do Giełdy.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez melvin » 18/1/2008, 21:22

trzeba zrobić rewolucje, innej rady nima...
forum to forum ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 18/1/2008, 21:26

SzpiceR napisał(a):co sobie jakies jajca zakrecimy to blok odrazu... jakis w goracej wodzie kąpany mod sie trafil ale... SweEtaSne HuOpaShki i LeśnE iGraShki i tak rządzą :)


anoo.... pamietasz hehe...
tez sie podpisuje pod tym co napisal Marcin... ostatnio wywalane jest bardzo duzo postow i temato... rozumiem to w przypadku typu: r1- czy dam rade badz gdzie moge kupic manetki do mojego rg.... ale bez przesady... czemu np. nagle zniknely posty Hoffmana? czemu robi sie tak pozornie sztywno (bo prawdziwi idioci jak byli ta sa,a jak sie zaczyna dziac raz na jakis czas cos smiesznego od razu jest kasowane- nie mozn wstrzymac sie z 2 dni jak kiedys?)...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez gumis » 18/1/2008, 21:51

o tych znikajacych tematach juz pare osob zalilo sie na pm i gg...a znikajace posty no fakt...wczoraj chcialem zacytowac i postu juz nie bylo...ktos blokuje tematy i nawet nie podpisuje sie kto, co i dlaczego...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez melvin » 18/1/2008, 21:59

kiedyś na gg o tym gadałem z wikladem i jak on to powiedział:
"przyczajony admin ukryty mod"
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez zdzichu123 » 18/1/2008, 22:04

Może jakiś admin by sie tym zainteresował ?! Bo my to możemy sobie dużo gadać :?
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez sepo » 18/1/2008, 22:18

icid napisał(a):... jak w liście zalogowanych jest jeden ukryty, ciekawe kto to, Big Brother :D

Przyznam sie to ja:P:P Po prostu zbyt dużo czasu tu spędzam i nie chciałem żeby nikt sobie nie pomyślał, że tu mieszkam :P:P
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Kilowat » 18/1/2008, 22:25

Ja też siedzę jako ukryty smok, zaczajony tygrys, przyczajony partyznat ala dupa za krzaka ^^
Avatar użytkownika
Kilowat
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 31/8/2007, 20:04
Lokalizacja: BDG

Postprzez siekson » 18/1/2008, 22:35

Zaraz sie okaze ze zaden mod nic nie usuwa i nie kasuje i wszyscy sa niewinni :). Ja tam kasuje posty zawierajace wulgaryzmy i wczesniej juz o tym ostrzegalem ze tak bede robil. Tematy usuwam jak powtarzaja sie po raz dziesiaty.

Przyznam sie ze jak zablokuje temat to nie pisze dlaczego bo mi sie zwyczajnie nie chce.

Ze swojej strony powiem ze przyjmuje do wiadomosci wasze zastrzezenia i bede bardziej powsciagliwy w moich dzialaniach. Zapewne inni moderatorzy postapia tak samo.

Co do usunietych postow hoffmana to sytuacja wygladala tak: Za cos sie obrazil i pozmienial wszystki swoje posty na cos w stylu: "nie dogadalem sie z modami. zegnam" napisal to chyba pogrubiona czcionka 20tka. Usunalem te zmienione przez niego posty zeby nie bylo tego w kazdym temacie. Dlatgo teraz w tematach wydaje sie ze posty hoffmana zostaly brutalnie usuniete. Od razu zaznaczam ze nie usuwalem jego merytorycznych wypowiedzi a tylko te o tresci wskazane powyzej ktore nie przedstawialy zadnej wartosci. Sytuacja ta miala miejsce chyba w zeszla niedziele ale moge sie mylic. Mam nadzieje ze wyjasnilem klarownie.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez korek31 » 18/1/2008, 23:19

zaś sie mnie czepiajom ! fankluby sruby
Korek rozporek.
korek31
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 2/10/2007, 15:05

Postprzez simonw » 19/1/2008, 19:27

tak jak juz mowilismy o korkach niezgody, idz stad ;)

co do moderacji to ja powiem ze
- usuwam posty w mechnice jesli sa zenujace (czytaj mi i wspolczytaczowi rece opadaja)

- zawsze pisze niebieska czcionka co/dla czego zrobilem

- wyjasniam sprawe na gg / pm zanim cos zrobie

- daje chyba _ZA_ duzo szans piszac pod postami tylko jakies wskazowki (tzw standard. letter)

- merytorycznych postow hoffmana w mechnice nikt nie ruszal, chociaz podpis mnie nieco draznil

- kolega korek nadaje sie przykladowo do odstrzalu za notoryczne powtarzanie "fankluby" jako formy dyskredytujacej wszystkich ludzi ktorzy czynnie sie udzielaja w spolecznych imprezach/spotkaniach scigacza


Acha i najwzaniejsze -
ciesze sie ze mam tylko mechanike bo sadze ze przy mojej wrodzonej "administratorskiej" naturze odsetek samobojstw dzieci w wieku 14-17 czytajacy scigacza polecialby bardzo do gory.
:>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr