Zobacz wątek - czyżby juz wiosna... :)
NAS Analytics TAG

czyżby juz wiosna... :)

O wszystkim
_________

czyżby juz wiosna... :)

Postprzez _cichy_ » 8/1/2008, 14:16

Witam,

Z niedowierzaniem spoglądam ostatnio za okno. Od kilku dni zaczyna sie robić całkiem ciepło, niczym nie sypie ani nie pada. Jest cieplej niż wtedy gdy kończyłem sezon. Sam nie wierzę w to, że zima mogłaby sie już mieć ku końcowi, ale może jednak :D

Może tak jest tylko we Wrocławiu, i pewnie taka pogoda zbyt długo sie nie utrzyma, ale wpadło mi do głowy czy może nie przywieźć moto spowrotem do Wrocławia? :)

Obecnie muszę się poruszać po mieście komunikacja miejską (sic) :/ i moto byłoby idealne, miałbym czym dojeżdżać na uczelnię. Wiadomo, że przyjemność z jazdy znacznie niższa niż w lecie, ale ja już sie doczekać nie mogę :)

Kilku innych zapaleńców już na ulicach widziałem, więc wiem, że nie jestem jedyny. Wiadomo, uważać trzeba będzie znacznie bardziej bo nigdy nie wiadomo czy droga z pozoru sucha nie jest czasem znacznie śliska niż nam sie wydaje, ale zawsze to znacznie lepsze niż autobusy i tramwaje.

Nie chciałbym jedynie zacząć sezonu zbyt wcześnie i skończyć go na jakimś kawałku mokrego, które okazałoby się zbyt śliskie. Co o tym myślicie, drodzy bardziej doświadczeni koledzy?



Zakladaj tematy w odpowiednich dzialach
januszrosa
_cichy_
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14/11/2007, 17:31
Lokalizacja: Prudnik, Wrocław


Postprzez melvin » 8/1/2008, 14:22

jak jest możliwość to trzeba jeździć, ale w tym okresie pogoda może być ładna przez tydzień a później zasypie cię śnieg... nigdy nic nie wiadomo...
pozatym u mnie nadal biało więc nie mam takiego "problemu"...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Genji » 8/1/2008, 14:23

Pogoda o tej porze roku jest raczej zdradliwa, więc jeśli już nie możesz usiedzieć to radzę nie wypuszczać się za daleko od garażu. Przyczepności!
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Pomian » 8/1/2008, 14:32

To wszystko dzięki tej petycji co się wysyłało :P hehe ale spokojnie jeszcze nam zima dokopie nie raz w tym roku wiosna może za jakieś 2,5 miecha... oby
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez _cichy_ » 8/1/2008, 14:32

No właśnie o takiej jeździe tylko mówię. Na uczelnie i spowrotem (w jedną stronę mam jakieś 8 km). Na uczelni zwykle nie jestem dłużej niż jakieś 3 godziny, więc w tym czasie pogoda nie powinna się zmienić tak diametralnie, żeby powolutku do domu nie móc dojechać.

A jeśli faktycznie spadnie znowu śnieg, to na parking (niestety pod chmurą mam tylko) i pokrowcem przykryć. Choć wiadomo, wolałbym, żeby zbyt długo na mrozie jednak nie stała.

w tym roku wiosna może za jakieś 2,5 miecha... oby

Hmm, mam nadzieje, że gdzieś w Zakopanem mieszkasz i dlatego tak czarno to widzisz :) Ja cały czas mam nadzieję, że będzie podobnie jak w zeszłym roku, z wieloma osobami rozmawiałem i wszyscy jednomyślnie twierdzili, że na przełomie styczeń - luty już spokojnie na moto jeździli.
_cichy_
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14/11/2007, 17:31
Lokalizacja: Prudnik, Wrocław

Postprzez Pomian » 8/1/2008, 14:35

No toż pewnie jeśli są warunki to siadać na maszyne no u mnie np. teraz cholerna chlapa :/ nieee ale mieszkam na samym wschodzie Polski to prawie Syberia :D :D
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Meciek » 8/1/2008, 15:19

Dzis wracałem z pracy i sie zastanawiałem nad jazdą ale jest cholernie mokro po wczorajszych opadach śniegu. Robi się ciepło więc mam nadzieje ,że niedługo polatamy:)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Leitho » 8/1/2008, 15:41

dzisiaj wlasnie zastanawialem sie, czy by czasem maszynki nie obudzic z zimowego snu. prawde mowiac to jest tylko mokro, ale podejrzeweam ze u mnie jutro bedzie juz sucho, wiec szerokosci;)
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez melvin » 8/1/2008, 15:46

coś z tym ciepłem od zachodu idzie... może i za 2-3 dni do mnie do centrum dojdzie...

ps. pomian ty to sobie dopiero poczekasz....
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez SzpiceR » 8/1/2008, 16:01

czyzby raczej natomiast nie?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez elco » 8/1/2008, 16:08

musze przyznac, ze we wroclawiu zrobilo sie naprawde dosc cieplo i ladnie, ale to chyba jeszcze nie pora. Jest mokro, w ciagu dnia sa duze wahania temperatur, a poza tym to nie jest "to", co czuje sie wiosna.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez korek31 » 8/1/2008, 17:08

kurde to samo zauważyłem tyle ,że moto w spawaniu i malowaniu plastików ;/ tak bym śmignął pół godzinki :)
Korek rozporek.
korek31
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 2/10/2007, 15:05

Postprzez Kaja » 8/1/2008, 17:48

_cichy_ zmień nicka :/

mamy już Cichego

beznadziejna pogoda do jeżdżenia i co chwila się zmienia

zimno mnie nie przeraża, ale takie gówno na drodze jest naprawde
niebezpieczne, nie wiesz co pod spodem
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Labiss » 8/1/2008, 18:02

Zdaje ci się,że jest cieplej,bo po dużych mrozach wzrosła temperatura,ale i tak jest bliska zeru.

Każdy by chyba chciał,żeby wiosenka już nadeszła,ale jeszcze min. 2 miesiące.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez MadboY » 8/1/2008, 18:06

no niepewne jeszcze sa warunki. Ja licze ze rozpoczne sezon podobnie jak poprzednio, czyli jakos w pierwsze dni marca.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez dawid 89 » 8/1/2008, 18:56

też chciałbym wiosne, ale jak narazie mam zime... i lepie bałwany 8) ale moto już sie szykuje do sezonu :twisted: jeszcze tylko wukoometria, pozdr
Załączniki
fg.JPG
z dedykacją dla "ukochanego" sąsiada, za tego bałwana na jego posesji dzisiaj rano miałem pod bramą i furtką zaspy na 150cm
fg.JPG (31.21 KiB) Przeglądane 2116 razy
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez _cichy_ » 8/1/2008, 19:54

Kaja napisał(a):_cichy_ zmień nicka :/

mamy już Cichego

Hehe, zauważyłem, gdy się jakiś czas temu rejestrowałem, dlatego tutaj jestem: _cichy_ :)

beznadziejna pogoda do jeżdżenia i co chwila się zmienia

zimno mnie nie przeraża, ale takie gówno na drodze jest naprawde
niebezpieczne, nie wiesz co pod spodem

No właśnie tego sie obawiam także. Nie chodzi o zimno, bo na krótkie trasy to koło zera gdyby było to nie zdążysz zmarznąć nawet, ale właśnie o nawierzchnię. I chyba faktycznie jeszcze trochę poczekać trzeba będzie. Bo jak za szybko się zacznie, a okaże sie zbyt ślisko to sezonu nie będzie wcale :x
_cichy_
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14/11/2007, 17:31
Lokalizacja: Prudnik, Wrocław

Postprzez motoman » 8/1/2008, 20:11

Kaja napisał(a):_cichy_ zmień nicka :/

mamy już Cichego

Hehe, zauważyłem, gdy się jakiś czas temu rejestrowałem, dlatego tutaj jestem: _cichy_ :)
[quote]
fuck... a myslalem ze to "nasz" Cichy... :shock:


:wink:
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez elco » 8/1/2008, 20:17

dawid 89 napisał(a):też chciałbym wiosne, ale jak narazie mam zime... i lepie bałwany 8) ale moto już sie szykuje do sezonu :twisted: jeszcze tylko wukoometria, pozdr


ciekawe te balwanki :) takie erotyczne :lol:
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez konan » 8/1/2008, 20:33

Ja już dziś widziałem pierwsze oznaki wiosny niewiem któż to ale ktoś w pomarańczowo oczo jebn*j koszulce oczywiście na kurtce jeszcz śmignoł mi na krzyżówce gsx-em na starym mieście w poznaniu a dróga oznaka wiosny to jak szedłem do roboty o 7:25 widziałem ziomka który nie wyjeżdża swoim skuterem jeśli nie da sie wytrzymać jazdy przy prędkości 20 km/h w kurtce. ;) pozdro dla twardzielów;)
Nienawidze anty motocyklistów co życzą nam źle ;/;/ fan streetbike moto gp fmx/sm/mx/MP i ME/

Obrazek (otwórz link)Im
Avatar użytkownika
konan
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 28/9/2007, 15:58
Lokalizacja: Poznań

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr