Zobacz wÄ…tek - Gdzie kupujecie bilety na MotoGP w Brnie?
NAS Analytics TAG

Gdzie kupujecie bilety na MotoGP w Brnie?

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Gdzie kupujecie bilety na MotoGP w Brnie?

Postprzez kolecik » 3/1/2008, 11:57

Witam,
Mam pytanie gdzie kupujecie bilety na MotoGP w Brnie, czy kupujecie na miejscu, czy przez stronę internetową (jaką)? Zamierzam się pierwszy raz wybrać i zastanawiam się jak kupić bilet...
Pozdrawiam,
kolecik
...czarna SV650N '99...
kolecik
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9/5/2007, 07:40
Lokalizacja: Warszawa/Nadarzyn


Postprzez torowiec » 3/1/2008, 15:25

Kupuje zawsze na miejscu ,jeszcze sie nie zdarzylo zeby zabraklo, choc czasami kupowalem w niedziele tuz przed wyscigami
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask


Postprzez Donking » 3/1/2008, 20:14

Witam
kolecik więc ja zawsze bileciki kupuje u Oficjalnego dystrybutora na Polskę, i w dodatku w przedsprzedaży są troszkę tańsze oto link do strony na której można je zamówić : www.grandysduo.com.pl/bilety.html
pozdro 8)
Avatar użytkownika
Donking
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/1/2008, 20:06

Postprzez kolecik » 3/1/2008, 22:20

Dzięki serdeczne za info. Też zamówię przez GrandysDuo!
Pozdrawiam,
kolecik
...czarna SV650N '99...
kolecik
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9/5/2007, 07:40
Lokalizacja: Warszawa/Nadarzyn

Postprzez kolecik » 4/1/2008, 09:57

Już zamówiłem. Z racji tego, że wyciągam ze sobą kobitę to nocleg też ogarnięty :lol: Teraz nie będzie odwrotu...
Pozdrawiam,
kolecik
...czarna SV650N '99...
kolecik
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9/5/2007, 07:40
Lokalizacja: Warszawa/Nadarzyn

Postprzez kolecik » 9/1/2008, 21:20

Bileciki już mam - taki spóźniony prezent na Święta :D
kolecik
...czarna SV650N '99...
kolecik
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9/5/2007, 07:40
Lokalizacja: Warszawa/Nadarzyn

Postprzez waqu » 6/3/2008, 19:37

Mam pytanie jestem początkującym motocyklista i myśle że tor jest dobry do nauki jazdy przedewszystkim po zakretach. odrazu mówie ze nie jezdze skuterkiem , jestem w trakcie zmiany moto na 600. Czy w do Brna można sobie pojechać i pojezdzić amatorsko ?? Jaka jest cena biletów ?? Czy jest problem z dogadaniem się na miejscu?? I proszę o pare podstawowych informacji
Avatar użytkownika
waqu
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 4/8/2007, 12:58
Lokalizacja: Mielec

Postprzez zoltybanan » 17/3/2008, 18:40

Siema, macie moze zdjecia z poszczegolncyh trybun, chodzi mi o to z ktorej trybuny (z A+B+D+E+G) jest najlepszy widok. Z gory dzieki.
zoltybanan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/3/2008, 18:12

Postprzez Cebra125 » 17/3/2008, 19:27

waqu napisał(a):Mam pytanie jestem początkującym motocyklista i myśle że tor jest dobry do nauki jazdy przedewszystkim po zakretach. odrazu mówie ze nie jezdze skuterkiem , jestem w trakcie zmiany moto na 600. Czy w do Brna można sobie pojechać i pojezdzić amatorsko ?? Jaka jest cena biletów ?? Czy jest problem z dogadaniem się na miejscu?? I proszę o pare podstawowych informacji
mozna,przyjezdzasznamiejsce,wykupujesz karnet i smigasz
Derbi Senda 125 sm....CUDO!
Cebra125
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 7/3/2008, 12:23

Postprzez Lovtza » 17/3/2008, 20:36

Jeżeli chodzi o układ trybun w Brnie załączam plan toru. Ja zapewne rozważyłabym miejsca B, D, E.

Co do treningów w Brnie postaram się coś upewnić u znajomego Czecha czy jest takowa możliwość i napisać coś odnośnie cen i dat treningów. Na razie znalazłam informacje po czesku na temat moto-szkoły: http://www.automotodrombrno.cz/go/main. ... 48&langid=
Załączniki
Brno_circuit_tor_Czechy.jpg
Tor w Brnie, podział na sektory dla widzów.
Brno_circuit_tor_Czechy.jpg (68.85 KiB) PrzeglÄ…dane 6694 razy
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez hefron » 24/3/2008, 22:32

Co do sektorów to polecam sektor G. ABC są najdroższe i pewnie najlepiej widać, ale tam nie byłem. Dobry jest też sektor F - dużo widać. Najwięcej ludzi było ostatnio właśnie na G no i zawodnicy po wyścigu popisywali się przed publicznością właśnie przy sektorze G. Na D jest krótka prosta i widzi się tylko jedno hamowanie i kawałek zakrętu, na E F dwa wolne zakręty (chociaż tam często coś się dzieje). Na G widać wszystko to co na E i F plus całkiem długa prosta.
Jeśli ktoś był na A, B lub C chętnie się dowiem jak tam jest.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez kolecik » 25/3/2008, 08:15

Ja mam wejściówki na sektory A, B, D, E, G - podobno można się między nimi swobodnie przemieszczać. W piątek na treningach zrobi się rekonesans i będzie wiadomo gdzie jest najlepiej :D
Juz nie mogę się doczekać...
Pozdrawiam,
kolecik
...czarna SV650N '99...
kolecik
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9/5/2007, 07:40
Lokalizacja: Warszawa/Nadarzyn

Postprzez Lovtza » 26/3/2008, 13:45

Jeżeli chodzi o treningi na torze w Brnie to ten tor będzie otwarty dopiero od maja ponieważ robią tam nową nawierzchnię. Wiem, że w Moście również trwają prace konserwacyjne nawierzchni i treningi rozpoczną się nie wcześniej niż w kwietniu, alternatywnie można pojechać na tor Pannonia Ring na Węgrzech.

Pytałam również o koszty wynajmu toru w Moście. Wiem, że zazwyczaj wykupywane są karnety np. 5 x 20 minut, co daje kwotę ok. 70-100 zł. W Brnie było ciężej dostać się na treningi "wolne", zazwyczaj są organizowane przez firmy.

Jeżeli już o nich mowa można skorzystać z usług Brandt'a oraz Bike Promotion, którzy organizują treningi na w/w torach. Wiem, że informacja jest nieco ogólna, ale najlepiej dowiedzieć się u źródła. Jak już będę znała szczegóły treningów na które wybiera się mój znajomy dam Wam znać. Prośba również do tych, którzy dowiedzą się coś więcej w tym temacie o zamieszczenie informacji tutaj :)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez hefron » 26/3/2008, 14:11

Na stronie Bike Promotion jest chyba dużo fajnych imprez opisanych, chyba. Bo nie znam tego bełkotu szwabskiego. Brandt ma tylko 3 imprezy jak na razie w Poznaniu.
Generalnie to chciałbym jakieś wolne treningi obczaić. Może na moście się coś uda jeśli z tymi karnetami to prawda... Zobaczymy. Niech najpierw śnieg stopnieje...
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê