Zobacz wÄ…tek - Konsekwencje jazdy na 125 / 50
NAS Analytics TAG

Konsekwencje jazdy na 125 / 50

Przepisy, prawo
_________

Konsekwencje jazdy na 125 / 50

Postprzez Karusek » 28/12/2007, 12:50

witam,
mam na imie Karol, mam 16 lat (za miesiac) i pewne doswiadczenie z motocyklem, jestem nowy, choc juz jakis czas czytam to forum. Chcialem dodac, ze nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie w innych tematach mimo usilnych poszukiwan.

A moje pytanie brzmi: jakie sa konsekwencje jazdy na 125 / 50 ?

Mam zamiar po nowym roku sprowadzic cos sobie. Pewnie bedzie to Derbi Senda 125 4t (tak mi polecono), nie sa to ogromne gabaryty i moc tez nie straszna wiec powinno byc ok. Nie chodzi mi o zarejestrowanie jakiegos "smoka" na 50 tak jak niektorzy chcieli nsr zarejestrowac.

Chcialbym sie dowiedziec: jakie poniose konsekwencje jesli mnie zlapia i wyczaja ze to 125, co mam mowic przy kontroli, czy lepiej bedzie jesli tylko ja bede wlascicielem, zeby juz nie robic klopotow ojcu itd.

Tez jestem przeciwny takim przekretom, ale powazny ze mnie czlowiek, nie jakis gowniarz, ktoremu zalezy na predkosci, wiec prosze o pomoc.

A1 odpada - odradzono mi!

Kontakt: gg 3319930 lub karusek92@wp.pl

Z gory wszystkim dziekuje i pozdrawiam :D Karol
Karusek
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/12/2007, 00:29
Lokalizacja: k/ Stalowej Woli


Postprzez gumis » 28/12/2007, 13:04

bylo kilka razy omawiane. poszukaj.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê