Zobacz wątek - Zobacz nową strone! Pomóż mi ja rozkrecić!
NAS Analytics TAG

Zobacz nową strone! Pomóż mi ja rozkrecić!

O wszystkim
_________

Zobacz nową strone! Pomóż mi ja rozkrecić!

Postprzez bikemax » 16/12/2007, 14:06

Witam
Prosze z góry o wyrazumiałość ;) Jakieś 3 lata temu wpadłem na pomysł strony dla motocyklistów ;) Pokolei stwierdzałem że to nie jest takie proste. Jakiś rok temu wkońcu wystartowałem na dobre... niestety atak haker + moja wiedza w tamtym czasie zniszczyła wszystko, jakiś czas temu wskrzesiłem strone, a miesiąc wstesz zaczołem prace nad nową wersją. I tak już od tygodnia ciesze się wreszcie z tego co dokonałem. (to tak w wielkim skrucie ;) ) Jeżeli ktoś myśli że zrobienie czegoś takiego jest proste to zapraszam na PW (cza pracy to ok 24 dni X 5-10godz dziennie)

Strona: www.bikemax.info

Kolejna? NIE! Ta jest inna. Z Założenia jest robiona przez i dla motocyklistów. Różni sie tym że jest dla wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie, żadna strona w sieci nie oferuje tyle możliwości w jednym miejscu.

Co jest takiego ciekawego?
-filmy motocyklowe różnego rodzaju (każdy może umieścić swój)
-galerie zdjęć dla każdego
-forum
-ogłoszenia (w przyszłości ala otomoto -za free teraz przez forum)
-oczywiście NEWSy, testy, opisy etc (cały czas staram się rozszerzać działalność)
-Własne strony dla ekip! coś nowego ;) Każda ekipa, klub, team etc może założyć własną podstrone. dodatkowo członkowie odznaczają się od innych ekip czy od reszty riderów.
-katalog motocykli (powstaje, opisy ,testy etc)
-kalendarz imprez (narazie powstaje)
-będzie sekcja turystyczna, każdy bedzie mógł opisać swoją podróż
-forum oczywiście
-i wiele wiele innych

Wszystko oczywiście jest za darmo. Strona jest w pełni multimedialna, możan wszystko komentowac i oceniać.

Powoli staram się rozkrecać strone. Teraz prosze was, żebyście powiedzieli znajomym że taka i taka strona ruszyła ;) Pomórzcie mi rozkrecić. Wejdz i zarejestruj się, zaproś znajomych, niech www.bikemax.info stanie się Internetowym Centrum Motocyklistów ;)

P.S.
Chętnie usłusze komentarze co do samej strony ;)
do moderatorów i ekipy:
Prosze nie usówajcie tego tematu! To nie jest Spam ani próba zabrania wam użytkowników!

Pozdr ;)
bikemax
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16/12/2007, 14:04


Postprzez elwinoMTX » 16/12/2007, 14:17

fajne logo masz na tej stronce :]
Wolność ma zapach benzyny.
Avatar użytkownika
elwinoMTX
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 29/7/2007, 21:24
Lokalizacja: Opole Lubelskie


Postprzez Pomian » 16/12/2007, 14:42

No fajna stronka powodzenia życze i napewno się powoli rozkręci:)
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 16/12/2007, 15:03

Życzę powodzenia w rozkręcaniu strony może wyjść z tego coś ciekawego
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Manhatan » 16/12/2007, 15:41

Ciekawa stronka, ale jeżeli mam być szczery to jest ona mało przejrzysta. Możliwe, że brak przyzwyczajenia, ale ona jest taka ''trudna'' do oglądania i czytania :wink:

Mimo wszystko gratulacje, że udało Ci się taką stworzyć :wink:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez bikemax » 16/12/2007, 18:50

Dzięki za zainteresowanie ;)
i za komentarze ;)
bikemax
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16/12/2007, 14:04

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 16/12/2007, 19:44

Manhatan napisał(a):Ciekawa stronka, ale jeżeli mam być szczery to jest ona mało przejrzysta. Możliwe, że brak przyzwyczajenia, ale ona jest taka ''trudna'' do oglądania i czytania :wink:

O tym samym pomyślałem wchodząc na nią nie jest przejrzysta
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez harry89 » 16/12/2007, 20:12

jak wyzej - jak dla mnie za duzy nawał informacji z wszech stron. to tak jakby wejsc do jakiegos gmachu, wszyscy biegają, nie wiadomo dokąd isc. dlatego stworzono cos takiego jak recepcja, czyli miejsce gdzie dowiadujemy sie co gdzie jest. na stronie tez dobrze by bylo zorganizowac to jakos tak, zeby po wejsciu miec latwy dostęp do wszystkich czesci strony w przejrzysty sposob. no i jeszcze taka moja prywatna uwaga - wg mnie zeby naprawde strona osiagnela sukces i zeby ciagnac z niej zyski, warto by odzalowac te 100 zlotych rocznie i zrobic domenę .pl ;)
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez R1 » 16/12/2007, 22:29

szału nima...
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez Pomian » 16/12/2007, 22:33

To fakt lipiej by było jakbyś zrobił tą stronke troche czytelniejszą, jakieś działy itp.. ale tak naprawde jest fajna:)
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez siekier » 17/12/2007, 00:21

To co napisali poprzednicy - mało czytelna, ale przede wszystkim - ESTETYKA! Kreci sie, blyska, zmienia co chwila obrazek... dobór kolorów itd. Moze nawiąż wspólprace z jakims grafikiem? Sam niejedna strone zrobilem i wiem ze to nie lada problem. Na Twojej grafika (nie obraź się) wyglada jak z paintbrusha. Jak chcesz wiekszy serwis zrobic to koniecznie zrob to z grafikiem. Jezeli nie chcesz to moze zainteresuj sie gotowymi template'ami - zakladam ze joomle znasz ;).
Pozdrawiam i powodzenia!
<< FZ6'04 >>
Avatar użytkownika
siekier
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29/7/2007, 15:34
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez indor » 17/12/2007, 08:54

Fajnie że coś działasz i tworzysz a nie poprzestajesz na pomyśle...

Co do samej strony, zacznij od tego żeby te obrazki i tekst tak nie latały niech wszystko stoi nieruchomo na stronie. Grafiki nie rób wypaśnej, zrób prostą ale ładna bez wodotrysków. Wchodząc na stronę szukamy informacji i żeby była łatwo i szybko dostępna w przyjemnej formie. Strona ma być estetyczna i szybko się ładować. Zobacz tą stronę http://original.str8.pl/ to jest strona firmy w której pracuje mój kolega, jest fajna, tu coś się rusza tam fajny obrazek i tak dalej ale strona jest tak zrobiona że poruszanie sie poniej wkurwia po 5 minutach i nie chce mi się tam niczego szukać.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez falconiforme » 17/12/2007, 11:28

Strona jest extra. Ale: - logiem powinien sie zając ktoś kto ma jakiś gust - a kogoś takiego znam. Przewijające sie elementy zastąpić stałymi lub zmieniającymi się co jakiś czas. Kto jest, a kogo nie ma powinno być na dole strony. Stronę powinno być widać na jednym ekranie.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez WhiteArmy00 » 17/12/2007, 12:26

Fajna stronka ;] nawet się zalogowałem i będzie to moje 13 Forum;]
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez hefron » 17/12/2007, 13:09

Jak dla mnie to brzydkie. Wszystko tam się rusza. Poza tym Ameryki nie odkryłeś. Mimo wszystko życzę powodzenia. No i pracuj nad ortografią :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Pomian » 17/12/2007, 13:44

WhiteArmy00 napisał(a):Fajna stronka ;] nawet się zalogowałem i będzie to moje 13 Forum;]

:shock: Ja bym nie wyrobił :lol:
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez melvin » 17/12/2007, 13:45

stary pomysł strony fajny, ale zrób na niej porządek, te małe przesuwające się literki i paleta kolorów powodują u mnie zmęczenie oczu i ból głowy...
musisz popracować nad szatą graficzną, bo fakt tego że strona drażni oczy odwiedzającego i ciężko sie ja czyta nie przyciągnie nowych userów...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez bikemax » 17/12/2007, 18:58

Dzięki wielkie za opinie ;)
O to mi chodziło, wkońcu krytyka uszlachetnia ;P

Widze że coraz więcej osób ma takie zdanie. Jak dla mnie jest ok. No ale nie zrobiłem jej dla siebie, tak więc uwzględnie wasze propozycje i sugestie.
Już niedługo pojawi się wiele nowych opcji, lepiej poukładanych i czytelniejszych w lepszej oprawie graficznej ;)

Pozdr.
bikemax
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16/12/2007, 14:04

Postprzez Pomian » 17/12/2007, 23:56

No właśnie o to chodzi to Ci tylko pomorze bo wkońcu ta strona ma przyciągać i zależy ci chyba na tym aby było na niej jak najwiecej osób nie?:) ale ja cenie Twój pomysł bo ten jest naprawde ekstra!!:)
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez bikemax » 28/12/2007, 21:02

Już kilkadziesiąt osób stwierdziło takie fakty...
Dłużej czekać nie można było ;)

A otóż efekty:
www.bikemax.pl

Zmieniłem adres na .pl i całkowicie wygląd, no oczywiście doszło kilka ciekawych nowych opcji ;)
Teraz naprawde robi się jak centrum motocyklisty ;)
Cały czas ją poprawiam i przenosze dane ze starej strony.

Co teraz o niej powiecie ;> ?

Baner u góry się nie liczy bo będzie wymieniany ;)
bikemax
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16/12/2007, 14:04

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr