Zobacz wÄ…tek - Modle sie zeby emigranci nie wracali
NAS Analytics TAG

Modle sie zeby emigranci nie wracali

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Postprzez bartekh » 7/12/2007, 12:49

hmmm...
no ja sie z kolesiem zgadzam.Moze nie z tym na koncu ale tak to raczej prawde mowi.
cb600f6
Avatar użytkownika
bartekh
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2007, 19:56
Lokalizacja: luton


Postprzez limall » 8/12/2007, 13:37

Ale mnie koles spienil.Nie wiem jak wy, ale ja i inni ktorych spotkalem w Anglii, to w wiekszosci mlodzi ludzie ,ktorzy w kraju, mieli poprostu marne widoki na przyszlosc i nie ma to ,nic wspolnego z patriotyzmem lub jego brakiem.Wiekszosc z nas tutaj bardzo chce wrocic ,tylko nie ma do czego, a poza tym jak raz zasmakujesz normalnosci to widzisz jak w Polsce wszystko stoi na glowie.Zgadzam sie ,z tym iz przynioslo to i jeszcze dlugo bedzie przynosic naszemu krajowi korzysci, bowiem duza czesc z nas pompuje kase do Polski , a jesli wroca to racze po to by stworzyc nowe miejsca pracy , a nie zajac twoje drogi kolego.Nie wiem z kad pochodzi autor tego tekstu, moze z jakiejs naprawde podlej okolicy z ktorej chwilowo zniknal spory odsetek ''lobuzow'' . Musze go zmartwic ONI wroca najszybciej , chyba ze, zmienia swoj styl zycia ,jesli sa w U.K to na 99% musza PRACOWAC.

P.S. Tak na marginesie czy zauwazyliscie ze, po wyjezdzie stajemy sie wiekszymi patriotami - a moze to tylko sentyment.?
limall
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25/11/2007, 21:01
Lokalizacja: Coalville, Leicestershire


Postprzez cichy » 8/12/2007, 19:54

limall napisał(a):P.S. Tak na marginesie czy zauwazyliscie ze, po wyjezdzie stajemy sie wiekszymi patriotami - a moze to tylko sentyment.?


Nie zauważyłem, ci co przyjadą na chwilę, wszystko krytykują i narzekają.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez kondzior1410 » 8/12/2007, 21:29

Jak widac po nicku, patryota z niego przedni. Napewno jego rodzina pozdrawia sie co rano staroslowianskim okrzykime -zick hail- czy jka to sie tam pisze.
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Postprzez limall » 9/12/2007, 15:58

A propo PL-ki na kasku,sam jezdze z orlem na piersi i PL na owiewce. Jednak totalny odlot ,to byla trajka jaka widzialem pod ACEem cala w polskich orlach.Mysle , ze juz czas na zakladanie polskich klubow , a moze znacie juz jakis.
limall
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25/11/2007, 21:01
Lokalizacja: Coalville, Leicestershire

Postprzez Kasius » 9/12/2007, 19:29

No ja bym sie z chłopakiem zgodził i to w całkiem duzej mierze, bo ma racje jesli chodzi o zarobki i standard zycia i pracy, ma racje ze wyjechala cala masa drobnych przestepców i dresów. takze nie ma co sie obrazac na faceta.

Ale jedno bym chciał zeby Ci przestepcy, kanciarze i dresy wrociły do polski bo tylko produkują negatywne nastroje w lokalnych spolecznosciach za granicą.
Kasius
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2/8/2007, 23:58
Lokalizacja: Irlandia/Wrocław

Postprzez ostrye » 9/1/2008, 14:17

zgadzam się, panowie. łobuzy wrócą najszybciej :)

bardzo mi się podoba emigranckie forum, może w końcu znajdę paru chętnych do wspólnego śmigania

pozdro
ostrye
Avatar użytkownika
ostrye
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/1/2008, 17:06
Lokalizacja: Szczecin > Norwich

Postprzez ostrye » 9/1/2008, 15:55

na marginesie - "jak rozpetalem" jest w merlinie, wg recenzji sa angielskie napisy. link ponizej:

link (otwórz link)

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 12/1/2008, 00:59 przez ostrye, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ostrye
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/1/2008, 17:06
Lokalizacja: Szczecin > Norwich

Postprzez suszek » 11/1/2008, 20:42

:arrow: no macie racje podniusl gosc cisnienie wyjehalem z kraju bo niebylo mnie stac na utrzymanie mieszkania i rodzinki tutaj niemam problemow ze spaniem czyli koszmarow co jutro bedzie tylko zasypiam spokojnie Co do powrotu do kraju to napewno tam wruce niemam zamiaru tu umierac gdysz jesterm polakiem i sie tego nie wstydze tylko sie tym szczyce poczym to widac na mojej dzinsuwie polska flaga z podpisem polska wsrud francuzow mam bardzo duzo przyjaciul kturzy planuja w przyszlosci pojechac zemna na wakacje do polski Pozdrawiam wszystkich na banicji SUSZEK :twisted:
BAJKERSKA Rodzinka...........


Peti- V-MAX to juz minelo
teraz 1100 GSX-R
suszek
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30/1/2007, 17:04
Lokalizacja: aix-en-provence

Postprzez falconiforme » 11/1/2008, 23:40

Mimo, że aż tak marnie nie zarabiam też chcę wyjechać. Nie uśmiecha mi się przez 30 lat się dorabiać na dom i normalny samochód.
W polskich warunkach:
- M3 i Astra 1,6 na gazie

- męczenie się po dziurach całe życie

- dojeżdżanie do pracy własnym samochodem (40km) to 1/5 pensji - to jest zwyczajnie śmieszne

- komunikacja PKP i PKS są w opłakanym stanie
Dla przykładu:
Toruń-Elbląg 165km 4.34h, Średnia prędkość 36km/h, Dwa "pośpieszne" które większość czasu jadą 15km/h ze względu na stan torów - to nie zmieniło się od lat.
Tą samą trasę (200 km) autobusem jadę 4h (50km/h-średnia prędkość). I lepszego połączenia do domu nie mam. Masakra.
Motocyklem da się uzyskać 100-110 km/h prędkości średniej i nie jest to aż tak spokojna jazda.
Przez całe Niemcy można nie schodzić poniżej 200km/h i jest znacznie bezpieczniej.

PS: Przypomina mi się kawał o 2 owsikach w dvpie.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez ostrye » 12/1/2008, 01:07

pewnie. wszyscy co wyjechali pisza ze chetnie wracaja do Polski NA WAKACJE :D

no i fajnie jest se smignac do domu przez Europe... w Niemczech mozna sprawdzic ile fabryka dala i nikt sie nie przypierxxx!
Avatar użytkownika
ostrye
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/1/2008, 17:06
Lokalizacja: Szczecin > Norwich

Postprzez ostrye » 12/1/2008, 01:30

wygooglałem koenigshuttera. ten gość pisze dość oryginalne posty, po których na forach raczej nie brakuje odpowiedzi. zobaczcie sami:

"Jak namówić żonę na seks z kolegą" (otwórz link)

napisać coś takiego na forum KOBIETA, to dopiero szatański plan :twisted: gościu wsadza kij w mrowisko, a potem się skręca z radości

pozdro
Avatar użytkownika
ostrye
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/1/2008, 17:06
Lokalizacja: Szczecin > Norwich

Postprzez KRUGER » 17/1/2008, 21:16

Co za Tupet!
- Jednym słowem gruba lina na szyje..
CiociaStasiaW Serialu"KLAN":"Wladziu podaj mi śmietane z laski swojej"

HONDA VFR 800 ...... bzzzy...80...160...260--->:))
Avatar użytkownika
KRUGER
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13/10/2007, 12:25
Lokalizacja: Żywiec



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê