Zobacz wątek - MotoGP Deutschland-wyscigi połamanców:)
NAS Analytics TAG

MotoGP Deutschland-wyscigi połamanców:)

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

MotoGP Deutschland-wyscigi połamanców:)

Postprzez Thrillco » 14/7/2006, 14:50

tak tak...wszyscy, którzy posypali się na przełomie czerwca i lipca wracają właśie w niemczech. Dlatego też chyba nie bedzie za ciekawie....rossi mimo przerwy i tak nie w pełni formy...Gibi i Elias to raczej w celach rekonstrukcji umiejętności pojadą. Capirex i meandri to jedyni poszkodowani, którzy pokazują różki...mimo wszystko obawiam się, że sachsenring stanie się teatrem jednego aktora...Hayden lub Pedrosa ew. Melandri-to moi faworyci do wygranej....chyba ze nastapi jakiś przełom w stylu-wiadra wody z nieba:)
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez siekson » 14/7/2006, 21:37

A ja tam wierze w Doktora :). Mam tez nadzieje ze tamten dretwy hiszpanski pokurcz bedzie mial awarie i nie dojedzie do mety :twisted:
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Thrillco » 15/7/2006, 07:51

Pedroid...ja dla niego to modlÄ™ siÄ™ o deszcz:D
A nicky "jaki ja jestem cholernie przeciętny" albo niech zacznie naprawde wygrywać albo niech ustapi pola.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Przemek » 16/7/2006, 13:12

No to musicie być zdziwieni. Wyścig był dużo lepszy niż 2 poprzednie,
a emocji dostarczyło więcej niż tylko 2 zawodników. Jak widać Rossi szybko wraca do siebie :D Mam nadzieję, że w USA też będzie taka zacięta walka. Tylko szkoda tych co odpadli, bo wypadki znowu wyglądały groźnie.
Przemek
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28/5/2006, 22:26
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Thrillco » 16/7/2006, 14:02

eee..z wypadkami nie było tak tragicznie...a Rossi regeneruje się jak troll...skubaniec. Bardzo mi się podoba Melandri....to bedzie gość numero uno już niedługo...o ile Rossi odejdzie:)
Hayden...jak zwykle...przeciętnie i liczac na błedy innych, moało brakło a Pierdoza by go łyknął.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron