Zobacz wÄ…tek - Mechanik na poludniu UK (okolice Southampton)
NAS Analytics TAG

Mechanik na poludniu UK (okolice Southampton)

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Mechanik na poludniu UK (okolice Southampton)

Postprzez myduck » 23/10/2007, 19:25

Witam wszystkich.
Poszukuje rzetelnego i sprawdzonego mechanika w okolicach Southampton, Bournemouth, Portsmouth itp.
W moim zx6r szykuje sie serwis po przejchaniu "kilku" kilometrow(synchronizacja, regulacja, nic powaznego) a nie chce oddawac do Salonu bo zedra ze mnie skore prawdopodobnie :D
Pozdrawiam
Obrazek
myduck
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21/10/2007, 15:40
Lokalizacja: Southampton


Postprzez budzik » 9/11/2007, 16:32

hmm,400-500 nie wiem dlaczego tak drogo , bo robilem takie cos ostatnio w Bandycie w firmowym salonie suzuki i zaplacilem 135 brutto (synchro gaznikow i valve clearance+ jakas srubka), czyzby byla taka roznica dla zxr????

pozdr
Suzuki Bandit GSF600S K1
budzik
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 31/5/2007, 10:19
Lokalizacja: Bournemouth UK


Postprzez myduck » 9/11/2007, 23:18

Witam
Za delikatna regulacje i smarowanie (bo nic innego nie bylo do roboty) w salonie kawy zaplacilem 130f wiec luzik.
Olej, filtry, plyny i swiece sam sobie zmienilem
Jednak gostek powiedzial mi ze na nastepnym przegladzie musze zrobic shimm servis chyba tak to sie pisze, nie bardzo sie znam na mechanice a juz tymbardziej po angielsku w kazdym razie jest to zdajsie regulacja gaznikow + czyszczenie i regulacja zaworow i za to sobie zycza 500F!! :-( chyba predzej to zrobie w polsce jak sie w przyszlym roku wybiore na moto.
Strasznie drogi ten serwis a niby kawa zaleca to shimm co 15000mil czy jakos tak hehe
Moze uda mi sie jakis inny servis dorwac. zobaczymy narazie nie martwie sie tym bo mechanik powiedzial ze moja bejbe jest w idealnym stanie :-]
Pozdro
Obrazek
myduck
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21/10/2007, 15:40
Lokalizacja: Southampton



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê