Zobacz wÄ…tek - warszawa, Odlewnicza
NAS Analytics TAG

warszawa, Odlewnicza

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

warszawa, Odlewnicza

Postprzez domin » 20/10/2007, 14:40

mam prośbę do ludzi którzy zdawali w wyżej wymienionym ośrodku, o pomoc, podpowiedź co do pułapek na trasie, na co trzeba zwracać uwagę itd.

na razie do głowy przychodzi mi tylko:
- ograniczenie do 40 ukryte w drzewach
- skrzyżowania równorzędne [ulicy nie pamiętam], które wyglądają jak droga osiedlowa
domin
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 25/2/2007, 19:58


Postprzez MadboY » 20/10/2007, 18:09

na moto nie ma pulapek, w kazdym razie nie przypominam sobie..
Tylko nie zrob jak ja tj. zapoznaj sie z trasa (bo jest zawsze taka sama). Ja po zaliczeniu placu zostalem zapytany przez egzaminatora czy znam trase... i zdebialem bo nikt mnie nie raczyl o tym poinformowac. A przez ta sluchaweczke w uchu baaardzo slabo slychac co egzaminator sobie belkocze pod nosem. Raz jak juz kompletnie nie zrozumialem co do mnie mowi to puscilem kiere i sie odwrocilem gestykulujac rekoma. Od tamtej chwili mowil juz glosno i wyraznie :D
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa


Postprzez domin » 20/10/2007, 20:12

obydwie trasy znam dobrze, bo od dwóch tygodni jeżdżę z tatą samochodem, a dzisiaj byłem jeszcze raz motórem, a jutro jadę znowu samochodem... aby do wtorku i żeby się okazało że jestem dobrym kierowcą
domin
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 25/2/2007, 19:58

Postprzez hajfe » 21/10/2007, 07:04

Są jeszcze 2 miejsca w których (jak trafisz na złośliwego egzaminatora) możesz oblać. Dotyczą one tylko Trasy nr. 2:

- z ośrodka skręcając w LEWO i jadąc Odlewniczą są 2 martwe przejazdy kolejowe, dosłownie jeden za drugim. Nieczynne sa od lat, częściowo pozalewane asfaltem ALE !!!! stoją przed nimi znaki ostrzegawcze tzw. Krzyże Św. Andrzeja.

Przed każdym z tych przejazdów musisz odpuścic gaz, możesz też delikatnie musnąć hamulec, tak żeby sie na chwilkę stop zapalił i jeśli chcesz mozesz delikatnie rozejrzeć się LEWO - PRAWO (ale to już nie koniecznie).

Ja zdawałem 12.10.2007. POWODZENIA :)
hajfe
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27/7/2007, 20:58



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê