Zobacz wątek - Idzie zima,czas na 4 koła :]
NAS Analytics TAG

Idzie zima,czas na 4 koła :]

O wszystkim
_________

Idzie zima,czas na 4 koła :]

Postprzez mlody » 15/10/2007, 21:33

Przedwczoraj kupione,wczoraj dostarczone pod dom:
Mk3 Gti tdi 20 jahre '96 (dla niewtajemniczonych-wersja jubileuszowa na 20lecie golfa GTI,szukalem tego ze 4 miesiace...)
W sobote o 8 rano pojechalem do faceta na oględziny,nie jestem zadnym fachowcem wiec bylem zdany na to co podpatrzylem na gieldach i innych przypadkowych transakcjach.
Nic nie wzbudziło moich podejrzen,wiec dałem zaliczke i dzis juz stoi w moim garazu :bajer:
Kolega mechanik obejrzal,stwierdził ze dobry zakup wiec jestem podwojne szczesliwy.
Ma oczywiscie pare niedociagniec,ale to juz 11latek wiec ma prawo do niedoskonałosci.

Co mi sie nie podoba:
-nie swieca halogeny(przod i tył),chyba bezpiecznik bo nawet kontrolka sie nie zapala na desce..
-próg od kierowcy ma dziure,tzn ta listwa czarna plastikowa,na szczescie próg jako taki jest zdrowy
-klapa tylna byla zmieniona,podejrzewam ze zardzewiala i ktos ją wymienił,bo ogólnie blacha dookola jest cacy..
-brak plastikowej osłony silnika
-zniszczone ranty felg,na zime do renowacji..
-ktoś wyciagnal radio i zmieniarke,byla raczej oryginalna,zostalo tylko 6 głośników,(tzn tyle wypatrzylem,chyba ze sa jeszcze gdzies pochowane ;)

Moze troche o wyposazeniu:
-abs
-2x airbag
-climatronic
-elektryczne szyby,lusterka,szyberdach
-skórzana tapicerka +kierownica+ mieszek&gałka
-podgrzewane fotele
-komputer pokładowy
-tempomat
-białe zegary
-bbs 16,tyle ze mam 195/40/16-nie da sie tym jezdzic,jest za niski:(
-no i wszystko co tam 20jahre ma,spoiler z przodu jak vr6 itd..

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez Domineh » 15/10/2007, 21:39

Chociaż nie przepadam za Golfami to tego Ci zazdroszczę... :D Chyba naprawde ciężko takiego znaleźć....Szerokiej drogi życzę :D
Boże spraw żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...
Avatar użytkownika
Domineh
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2/6/2007, 10:23
Lokalizacja: okolice Bytomia


Postprzez WhiteArmy00 » 15/10/2007, 21:44

Bardzo fajne autko po prostu miodzio :P szerokiej drogi życzę.
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez mlody » 15/10/2007, 21:45

Domineh napisał(a):Chociaż nie przepadam za Golfami to tego Ci zazdroszczę... :D Chyba naprawde ciężko takiego znaleźć....Szerokiej drogi życzę :D


Co do poszukiwan,masakra,jesli juz byl "20jahre" to albo benzyna,albo "po przejsciach".
Skóra to taki ewenement,ze na forum vw,najchetniej by ją odkupili,a jeszcze lepiej ukradli.
Jedyne co mnie martwi,to stan konta,jestem bankrut :?
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez dormarcia » 15/10/2007, 21:54

Super Mlody, że znalazłeś, może teraz wreszcie przestaniesz być taki monotematyczny....hihihi

Czekamy na opowieści jakie to lachony same się czepiają maski, teraz już nie są Ci potrzebne Twoje ulubione ciuszki: różowa koszulka i białe adidaski :D, skóra w VW i wszystko jasne :twisted:
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez mlody » 15/10/2007, 22:00

Teraz to dopiero sie zacznie,grajek do srodka,polerka felg i doprowadznie do "fabryki"....
Cos mi sie zdaje ze zakup gixera sie przeciagnie na rok 2009 :?
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez dormarcia » 15/10/2007, 22:08

No cóż...takie życie chłopaku,
blachary kosztujÄ… ... ale dasz radÄ™ :D :D

Trudno zostaniesz z tym swoim cienkim bakiem jeszcze jeden sezon, przeżyjemy jakoś :)
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez marcinhc » 15/10/2007, 22:36

szczerze mowiac wolalbym gixxera i cinquecento silnik 700 na zime :P
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mlody » 15/10/2007, 22:42

marcinhc napisał(a):szczerze mowiac wolalbym gixxera i cinquecento silnik 700 na zime :P

był i taki pomysł,owszem,tyle ze mial byc sporting...
Przemyslalem jednak sprawe i stwierdziłem ze jak jeszcze rok dluzej powoże sie na gsx'f to swiat sie nie zawali,tym bardziej ze stan jest igłowaty :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez MadboY » 15/10/2007, 23:07

gratuluje i zycze bezproblemowego uzytkowania ;)

ps. pierwszy raz widze Gilfine ze skorka. Calkiem ciekawie prezentuje sie ta sztuka, chociaz tez nieszczegolnie przepadam za "krolem kompaktow".

Ja narazie kulam sie Tipem (nie mylic z Tico :P). Dopiero jak kupie GSX-R 750 k1 (bo na tym stanelo, kumpel mnie przekonal - cfaniak ma TL1000R) to bede zbieral na BMW e39, czyli (dla mniej wtajemniczonych) seria 5 z drugiej polowy lat 90tych.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez mlody » 15/10/2007, 23:15

Ano prawda,golf i e36 stały sie domeną wiesniaków...,na szczescie mozna wyprowadzic te samochody na ludzi.
Co do moto,mialem identyczna droge co do wersji ostatecznej,ale o tym juz pisalem,teraz czekam az napiszesz ze jednak od K4 w góre :twisted:
e39 -ceny poszly ładnie w dół,auto porzadne,zachowac tylko "fabryke",ewentualnie "m pakiet" i limuzynka jak sie patrzy :wink:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez simonw » 15/10/2007, 23:21

Szerokiej i chlup za gumowe drzewa :D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MadboY » 15/10/2007, 23:30

no wlasnie im te auta staja sie tansze, tym wiecej znajduje sie burakow, ktorzy je wiesniacza..
Tez jestem za seria. Jedyny tuning jaki uznaje to mechaniczny. Zeby wygladal jak przecietniak, ale kiedy trzeba zeby moc pokazac pazurki ;>
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez polsky » 16/10/2007, 09:41

Evil a,z ktorego roku masz na mysli tego diesla? (3.0)

Aha.. Mlody gratuluje cara,porzadny zakup.
Niestety zauwazylem tendencje spadkowa jakosci wykonania nowych VW.. bardzo sie zawiodlem nowym Passatem.. Bardzo tandetne plastiki w srodku i jakos nieprzyjemne w dotyku..
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez polsky » 16/10/2007, 10:18

No wlasnie tez mnie kreci ten silnik.I pamietalem,ze pierwsze mialy te 186kaemow i wykrecenie go do 250 to troche duzo.. Turbo moze dalo by rade ale nie wiem jak by bylo ze sprzeglem.. ale to tylko w przypadku tej slabszej wersji. Bo z 218KM na 250 to zadna filozofia ;-)

Mialem kiedys nieprzyjemne doswiadczenie z taka bi em dablju na trasie.. To byla 330 w dieslu... Jechalem z jakies 180km/h i widze,ze gosc powoli mnie dochodzi.. wiec wyslililem moja padline do jakichs 195km/h (bo jest na power boxie podniesiny na moment,wiec predkosc mu troszke spadla) a gosc sie jeszcze przyblizyl.. wiec kulturalnie zjechalem na lewy pas.. i wtedy wlasnie gosc mnie zalamal.. wydawalo mi sie,ze stoje w miejscu.. a on startuje z pod swiatel.. masakra.. i od tamtej pory mam duzy respekt dla tych diselkow.Z tym,ze driver byl tez z jajami.Bo za przekroczenie predkosci powyzej 100mil bezwarunkowo zabieraja Ci prawojazdy na jakis tam czas..

I jeszcze jedno pytanie.. taka 3 z tym dieslem 218konnym,ma juz 6-skrzynie?
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez polsky » 16/10/2007, 11:54

Kurde wlasnie strasznie ubolewam nad brakiem 6-tego biegu.. zwlaszcza w dizelku.. nie dosc,ze zper,dala to jeszcze super spalanie..
W niedziele wzialem sobie na test nowe Bravo ze 150konnym JTD niezle przyspieszalo i bardzo szybko zebralo sie do tych 120mil,nawet latwo sie prowadzilo i bylo wzglednie "cicho" dopiero gdzies przy 190km/h zaczalem odczowac lekiekie zachwiania auta.A predkosc na 6 biegu przy 3000rpm bylo rowne 170km/h.. Wystawilem pozytywna opinie na jego temat.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez polsky » 16/10/2007, 12:31

He,he bo masz calkowita racje :-) Przeciez to Fiat..
F- Fix
I- it
A- again
T- tomorrow

;-)
A z Alfa jest jeszcze gorzej..
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez gelo007 » 16/10/2007, 12:38

Ford gówno wort....
a Fiat to jego brat.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mateo Fazer 600 » 16/10/2007, 14:05

gelo007 napisał(a):Ford gówno wort....
a Fiat to jego brat.


tak prawda , a co powiecie na temat BMW e34( piątka ) 525 w gazie bo mam na oku a nie mam na czym się uczyć jeżdzić (mieszkam niedaleko lotniska a beta naprawde jest fajna i tania)??? specialiści bo ja nie mam pojęcia na temat furek!!! :lol: :lol:
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez gelo007 » 16/10/2007, 14:06

Beta plus gaz = morderstwo i wiocha.
Beta = OK
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê