Zobacz wątek - Buty na co dzień?
NAS Analytics TAG

Buty na co dzień?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty na co dzień?

Postprzez hawran » 10/10/2007, 14:17

Witam, ponieważ motocykla używam do co dziennych dojazdów na uczelnię (95% miasto, 5% teren), potrzebuję butów, w których po zejściu z moto mogę pochodzić i wysiedzieć parę godzin.

Jeżdżę dużym enduro, ale wiem że buty cross/enduro odpadają bo w nich chyba w ogóle dreptać się nie da...więc myślałem że może coś jak Sidi b2, Sidi strada tepor evo lub alpiny s-mx 4. Co więc polecacie?
Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
hawran
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/10/2007, 13:29
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez M. » 10/10/2007, 15:07

A nie zgodze sie :)
ja mam buty na eduro SIdi i naprawde da sie chodzic w nich jak trzeba zjesc z moto i pojsc gdzies :wink:
YAMAHA YZ 125
Poszukiwania znowu rozpoczete...
Avatar użytkownika
M.
Świeżak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 6/5/2007, 16:02
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez hawran » 10/10/2007, 15:15

Siema, jaki model tych Sidi posiadasz? Kupowałeś numer większe czy taki jak zwykłe nuty nosisz?
Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
hawran
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/10/2007, 13:29
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez M. » 11/10/2007, 00:43

SIdi Discovery.

http://www.sidisport.com/_Data/Articoli ... ISCOVE.jpg

BYla wyprzedaz i okazyjnie kupilem rozmiar 45(normalnie chodze w 44) i powiem CI ze sa naprawde wygodne... Jak jade gdzies i wiem ze tam np bede musial torche polazic to nawet nie biore butow na zmiane bo w tych jest mi w miare wygodnie no i mam je juz 2 lata... Sporo jezdze w nich w terenie a trzymaja sie naprawde dobrze :wink:

A jesli chodzi o buty turystycnzo-sportowe i sportowe na moto to nie jestem pewien ale jak przejedziesz sie w takich troche w terenie to sie z nich kapcie zrobia bo one raczej do innej jazdy sa przeznaczone i szybko ulegna znieszczeniu.. tak mi sie zdaje :wink:
YAMAHA YZ 125
Poszukiwania znowu rozpoczete...
Avatar użytkownika
M.
Świeżak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 6/5/2007, 16:02
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê