Zobacz wątek - Warszawska Wisłostrada ....
NAS Analytics TAG

Warszawska Wisłostrada ....

O wszystkim
_________

Warszawska Wisłostrada ....

Postprzez Cezarjusz » 17/9/2007, 18:51

Jechalem dzis z pracy do domu pod Wawa wlasnie ta wislostrada w strone łomianek , mozna powiedziec ze bylem juz w miejscu gdzie sie ona konczy i zaczyna sie E 7. Jechalem tak kolo 120 140 km/h prawym pasem bo byl luzny i mozna bylo sie spokojnie przemieszczac ,nagle wpadlem w jakis jeb..... dół podbilo mi troszke przednie kolo i kiedy znowu zlapalo przyczepnosc z aswaltem doznalem na wlasnym sprzecie zajebistej shimyy czy jak to sie tam dokladnie zwie. Normalnie kiera to zaczela latac tak na boki ze juz myslalem ze bedzie gleba i spotkanie z ciemna masa... ale mocna ja zlapalem i nie odejmowalem gazu i jakos sie udalo wyjsc z opresji

Powiem wam ze sie zdeczka wystraszylem ....

Te nasze Polskie drogi to mnie powoli zaczynaja naprawde .... Same doly ku... i badz czlowieku spokojny w czasie jazdy ,zamiast na innych uzytkownikow drogi to gapić sie na aswalt i szukac dziur ....\
Czy ktos mial tez taki problem na tym syfie ????
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Åšwieci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mar111cin » 17/9/2007, 21:25

to każdy na pierwszego maja wiaderko żwiru i idziemy zasypywać polskie dziury ; )


A tak przy okazji przypomniał mi się jeden dowcip.

Polski minister transportu i budownictwa (żeby nie powiedzieć z nazwiska; ) ) pojechał na wizyte do francji. Francuskie minister budownictwa przyjmuje go w swojej rezydencji. Polak chodzi po domu i podziwia, srebrne sztucce, droga zastawa, wszędzie drewno. Zadziwiony mówi do francuza:
-słuchaj aż tak dobrze zarabiacie w ministerstwie że was na to stać? jak to zrobiłeś?
Ten go woła do okna, odsłania wytworne firanki i mówi:
-widzisz tÄ… autostrade?
-widze
-kosztorys na 4mld euro, wybudowana za 2mld euro, a drugie dwa mld euro w kieszeni ; )
Polak wraca do kraju i po roku tym razem to francuz przyjeżdża do niego.
Wchodzi a tam na korytarzach same antyki, złote sztucce, drogie obrazy na ścianach. Z zaciekawieniem mówi:
-Panie ministrze, pan podziwiał mój dom, a ja widze że to pan dopiero ma życie, jak do tego wszystkiego doszedłeś?
Polski minister woła go do okna, rozsuwa wytworne firanki i mówi:
-widzisz tÄ… autostrade?
-nie
-no właśnie
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez kogut. » 17/9/2007, 21:34

hehe:)

a co do polskich drog to chyba kazdy mogl by opowiadac swoje przygody z tym zwiazane... dobrze ze zbliza sie euro bo sie troche to wszystko ruszylo... wreszcie (przynajmniej w moich okolicach) zamiast latac dziury zaczęli zalewac cale drogi...
http://www.bikepics.com/members/tugok (otwórz link)
954rr & RSV1000R
Avatar użytkownika
kogut.
Bywalec
 
Posty: 561
Dołączył(a): 11/11/2006, 14:27
Lokalizacja: WLKP

Postprzez gumis » 17/9/2007, 21:55

zaczynacie gadasz jak Eneasz... :twisted:
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez mar111cin » 17/9/2007, 22:01

dziury jak dziury, jakieś 10-12km odemnie widziałem piaskarke w sezonie letnim i przy niezłym upale ; ). Tak posypała asfalt piachem że dopiero było ślisko ; ) zresztąbył o tym całe temat ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 17/9/2007, 22:05

ja widze ze we wro, scinaja asfalt, ukladaja warstwy stalowej siatki i zalewaja dobrym asfaltem (robi to skanska, a nie jakas nasza taka se firemka). Co prawda i tak sie rozplynie, bo 10m w dol zalozen drogowych nie ma, ale moze chociaz nie bedzie tak dziurawa jak normalnie po 2-3 latach.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 17/9/2007, 22:15

Simon ja zauważyłem jedną polską przypadłość, jak nawet już położą nowy asfalt to zaraz muszą go rozkopać bo ilosć dziur musi się zgadzać... za takie numery to bym powywieszał.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 17/9/2007, 22:22

Widzisz, zazwyczaj wylewaja troszke smoly i rusza piaskarka, ewentulalnie za miastem po prostu granulat samogalwanizujacy...

Tutaj jestem pod wrazeniem, wycrklowali to na 5 lat dzialania drogi i konsekwentnie ida w tym kierunku. Taka prosta rzecz jak siatka, zwykla druciana paskudna siatka miedzy warstwami afaltu, pewnie i tak mniej sie oplaca niz smole lac, ale oby to chociaz troszke wytrzymalo, bo miasto nie tyle cierpi co jest zabite.
Mialem dzisiaj nieprzyjemnosc poruszac sie po miescie bez samochodu i patrzac na sytuacje o 15 poszedlem z buta 10kmów przeszlo, do domu :) Komunikacja miejska stoi.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Artemis » 17/9/2007, 23:06

Tez bylem przy tym :) jak sie rozstalismy i wracalem do roboty... szedlem 10 minut.. jedyne co to tramwaje byly ode mnie szybsze..

To jest tak...

Korek > Zator spowodowany (w tym przypadku), remontem ... no powiedzmy 50% wiekszych drog we Wroclawiu > Wszystkie remonty w tym samym czasie xD
A i tak nie jest najgorzej bo zrezygnowali z polowy remontow przewidzianych na Wrzesien...

Zazwyczaj jest jeszcze tak, ze jedziemy obiazdem ktorego nawierzschnia nie jest pierwszej mlodosci.. samochod jeszcze.. ale motor to juz slalom GIGANT -.-

Zalosna sprawa ale taka zeczywistosc :(
0-100km/h w ?? - przekonaj siÄ™ sam!
Wyścigi ślimaków na 1/4 mili już niebawem :D
Artemis
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15/9/2007, 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 17/9/2007, 23:09

"...jak sie rozstalismy ..."

no wiesz? ;D
Ja o czyms nie wiem chyba...
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Patryk_1979 » 18/9/2007, 08:30

Siemka

Ja wczoraj wyskoczyÅ‚em po pracy na maÅ‚Ä… przejażdżkÄ™, i też maÅ‚o dzwona nie zaliczyÅ‚em tzn., zÅ‚ożyÅ‚em siÄ™ na winklu przy 100-120km/h, (co prawda trochÄ™ mojej gÅ‚upoty, bo tÄ… drogÄ… jechaÅ‚em pierwszy raz „moto”) i okazaÅ‚o siÄ™, że asfalt na winklu byÅ‚ bardzo mocno pofaÅ‚dowany, nagle w poÅ‚owie zakrÄ™tu przy zÅ‚ożeniu zaczęło mi kierownicÄ… tak telepać... „już widziaÅ‚em siebie w rowie” moto zaczęło siÄ™ prostować, i odpadać na zew. stronÄ™ winkla, myÅ›lÄ™ trudno lepiej Å›lizgiem niż na prosto w rów, (hmmmm jak to napisać „wzmocniÅ‚em przeciwskrÄ™t, oraz uÅ›cisk kier. ChcÄ…c poÅ‚ożyć sprzÄ™ta na ziemi) i sam do koÅ„ca nie wiem jakim cudem ale siÄ™ udaÅ‚o, wyjść z opresji „i nie napisze tu, że umiejÄ™tnoÅ›ci moje tego dokonaÅ‚y, po prostu PRZYPADEK i dużo szczęści ” :D
Chociaż powiem szczerze serce waliło mi ze 170/min.
Niestety nasze Polskie drogi.
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez Cezarjusz » 18/9/2007, 09:13

A jak zalepia jakies dziury to po zimie i tak jest to samo ;/ .To sa debile bo wydaja w ogole wiecej kasy na te co roczne naprawy a mogli by przeciez zrobic raz a dobrze i by na tym zaoszczedzili.

Trzeba bedzie zaopatrzyc sie w amorek ... kolejny wydatek .... Ale i tak lubie jezdzic po Pol... Piekny kraj i tyle .
Najgorsze sytuacje sa , kiedy jest duzy ruch i trzeba bacznie obserwowac innych na drodze,a gdzie tu jeszcze ogarniac te doly itp ...

A potem tylko ze motocyklista mial wypadek itd,i sie dziwia jeszcze ....
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Åšwieci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Inku » 18/9/2007, 09:24

Ech. To jest wszystko h**. Na drodze którą codziennie dojeżdżam naprawiają asfalt. Postawili standardową 40km/h (w niezabudowanym) + znak sypki żwir. Patrzę co te głąby robią, a oni miotła, pas wysmarowany smołą i jadą z grysem. Miotłą grys nagarniają na smołę. :lol: :lol: :shock: :shock:
Normalnie to jest zagrożenie życia! Taką metodą to chyba tylko w Afryce drogi naprawiają. :shock: I później pół roku leżą te kamyszki na poboczu.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez elco » 18/9/2007, 10:02

Ja ostatnim czasem zaczynam coraz mniej narzekac na nasze drogi. Dziury sa ale na szczescie bedzie ich coraz mniej.

Simonw - jak ci sie podoba nowa droga z Wroclawia do swidnicy ?? az milo sie przejechac :D
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez simonw » 18/9/2007, 12:15

Hm, jak ... niezle :) szkoda iz nadal jest wasko, ale faktycznie badzo ladnie, i przy lotnisku i poziej, jeszcze pasow namalowanych nie ma, ale leci sie swietnie :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê