Zobacz wątek - Pierwszy ścigacz?
NAS Analytics TAG

Pierwszy ścigacz?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy ścigacz?

Postprzez KellanCarson » 29/7/2021, 11:30

Witam zacznę od tego że na chwilę obecną każdy kto ma dostęp do internetu ma dostęp do wiedzy ale wiedzy nie zawsze trafnej, przymierzam się do zakupu swojego pierwszego scigacza oczywiście dziękuję za komentarze typu kup sobie skuter itp jako pierwszy motor poprostu chce scigacza przytoczę tu cytat mojego kolegi który kupił sb pierwszego scigacza kawasaki ninja 900 i po 4 miesiącach powiedział że mu brakuje mocy operuję budżetem 10 tys. Złotych chce kupić scigacza i liczę się z tym że kupię 15 - 20 letniego scigacza za te pieniądze potrzebuje opinii na co zwracać uwagę itp miałem kolegę który od 18 roku jeździł na motorze i miał fachową opinie z jego wypowiedzi wynikało nie kupuj omegle (otwórz link) xender (otwórz link) crossa bo są tanie a po sezonie musisz w niego włożyć tyle ile za niego dałeś za turystyczny mało co się dokłada a ścigacze trochę więcej nie kupuj r1 bo często sprzęgło pada i naprawy są drogie pytanie na co zwracać uwagę przy zakupie pierwszego ścigacza jakie są koszty po sezonie bd oczywiście jeździł do pracy i tak turystycznie ile trzeba dokładać do takich scigaczy które najmniej się psują itp tylko proszę o rzekome wypowiedzi
KellanCarson
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/4/2021, 10:09


Re: Pierwszy ścigacz?

Postprzez BB88 » 13/5/2022, 11:37

:? Oo :( :D
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê