Zobacz wÄ…tek - MotoGP na Donnington
NAS Analytics TAG

MotoGP na Donnington

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

MotoGP na Donnington

Postprzez Thrillco » 1/7/2006, 15:42

Gwoli wyjasnienia-z przyczyn czysto technicznych relacja z AssenTT pojawi sie wraz z relacją z wyścigu o GP Wielkiej Brytani jako jedna całość.

A teraz ciut o samej imprezce. Na poczatek musze powiedziec, że to mój ulubiony tor...ale ja się nie scigam:)
Rossi tez go lubi, bo w pewnym sensie startuje jakby u siebie. Po kontuzji w Assen Rossi otrzymał od Dainese nowy zestaw ochraniaczy. Mają być oczywiście superhiper, ale jak wiadomo, kiedy przychodzi W to grawitacja z matką ziemią jest niepokonana i róznie się to kończy. Zespół Fortuny ma nadal strasznego pecha do zawodników-w Assen Elias pojechał do domu zanim impreza się zaczęła. Na Donnington miał go zastapić Michel Fabrizio i zastapił...do dziś-chłopak wyrznął rano spektakularną figure łamiąc przy okazji obojczyk (znowu grawitacja i ziemia:/) i tez wraca do domu bez większych efektów a w zespole gresiniego zostaje coraz lepiej się czujacy Marco Melandri.
To tyle na poczatek.
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Przemek » 1/7/2006, 23:02

W tym sezonie w ogóle zawodnicy się łamią zdecydowanie za często, tak mi się przynajmniej wydaje. Wszystko było w porządku, miękkie lądawania, ślizgi i spoko. Aż tu nagle od Katalonii co wyścig jest ktoś połamany. Jakiś pech czy co :?
Przemek
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28/5/2006, 22:26
Lokalizacja: Milanówek


Postprzez Thrillco » 2/7/2006, 08:46

:)..taki sezon-rozmawiałem wczoraj z jednym z fotografów i tak pół żartem pół serio mówi, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie kogo fotografować:)

Trochę wieści z toru-kwalifikacje-Bautista, Lorenzo i pedroza rządza na Donnington, kazdy z nich pobił rekordy poprzedników i to sporo.
Hayden zdenerwowany jak zadko-nie idzie mu w angli za bardzo a poprzednim zwycięstwem rozbudził apetyty fanów.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê