Zobacz wątek - Jak przekonać rodziców do zakupu crossa
NAS Analytics TAG

Jak przekonać rodziców do zakupu crossa

Enduro, Cross
_________

Jak przekonać rodziców do zakupu crossa

Postprzez Majkos » 27/4/2021, 21:42

Witam! Przychodzę tutaj z jednym zasadniczym pytaniem, jak przekonać rodziców do kupna crossa? Koszt zakupu, koszty eksploatacji wszystko wiem, jeżeli chodzi o teren jest go bardzo dużo do wyboru 2 km od domu mam coś w rodzaju żwirowni na której odbywają się rundy pucharu polski enduro, pod samym domem mam pola a z tych pól można przejechać do lasu, rodzice cały czas mówią że niemam miejsca do takiej jazdy że kto mnie będzie pilnował jak będę jeździł i oczywiście tego nie mogło zabraknąć że się zabije, miałem już doczynienia z crossami często jeżdżę u kuzyna ktm 85, oraz mrf 140, i jeżeli chodzi o to nie mają problemu, a jak pokazuje im filmik z jazdy to się cieszą a jak tylko poruszę temat zakupu to koniec nie kupujemy i koniec i raczej nie chodzi tu o kwestie finansowe.
Majkos
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/4/2021, 21:34


Re: Jak przekonać rodziców do zakupu crossa

Postprzez arekson76 » 23/8/2023, 14:59

Chyba trzeba w takich sytuacjach stopniowo z nimi rozmawiać, a może na początek inny motor, żeby się przyzwyczaili do tego, że wgl jeździsz

_____________________________________
https://hejmeble.pl/na-wymiar/garderoby/
arekson76
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2/9/2019, 13:39




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê