Zobacz wątek - Motocykl enduro ~15000 zł
NAS Analytics TAG

Motocykl enduro ~15000 zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl enduro ~15000 zł

Postprzez jakubdev » 28/3/2021, 18:35

Siemka,

Chcę sobie kupić pierwszy motor. Jeździłem tylko na skuterze i kiedyś sporo na mtb po lasach ,górkach itp. Myślę o jakimś z silnikiem ~450cm, by trochę mocy było. Myślę że spokojnie mi wystarczy na pierwszy rok. Mam 175cm wzrostu i ważę 87-90 kg, ćwiczę więc siły by utrzymać nie zabraknie. Szukam czegoś uniwersalnego, będę go używał do jeżdżenia po lasach, małych górkach i jakiś drogach szosowych. Po jakimś czasie będzie też używany do jazdy po mieście czy od czasu do czasu jazdy z miasta do innego. Na tą chwile spodobały mi się Honda CRF450, KTM EXC450, Suzuki DRZ400, Yamaha WR450.

Kwota to około 15000 zł za motor.

Zastanawiam się też nad przeróbką. Tylko na razie nie wiem jak to wygląda. Chodzi mi o kupienie motorka bez kierunkowskazów, licznika i po prostu domontowanie do niego tego i zarejestrowanie.
jakubdev
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/3/2021, 18:20


Re: Motocykl enduro ~15000 zł

Postprzez BB88 » 23/4/2021, 08:50

jeśli moto które kupisz nie bedzie miało homologacji to nic ci nie da montaż kierunkowskazów licznika itp
te 450cc na start to cie przerośnie bo co innego w drogowym moto a co innego w enduro .
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê