Zobacz wÄ…tek - Zakup nakeda 600cc+ do 10tys
NAS Analytics TAG

Zakup nakeda 600cc+ do 10tys

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Zakup nakeda 600cc+ do 10tys

Postprzez Matx77 » 25/11/2020, 15:46

Witam, szukam specjalisty, który pomoże mi dobrać jak najbardziej odpowiedni model.
Od małego bajtla poruszałem się już jednośladami, czuję że mam to we krwi. Jeździłem już wieloma sprzętami i nawet jak siadłem na litra, nie przeraziło mnie to. Umiem panować nad pojazdem i nie ma dla mnie to żadnego problemu. Mam 21 lat, ważę 110kg i mam 196cm wzrostu. Motocykl głównie będzie używany do przejażdżek(max 80km). Od czasu do czasu dłuższa trasa. Co do kilometrów w sezonie, ciężko ocenić, wszystko będzie zależało od ilości wolnego czasu. Do wydania mam 10000zł i ani złotówki więcej. :lol:
Budżet jaki mogę wydać w ciągu sezonu? Kurczę, dziwne pytanie. No wiadomo jak najmniej. Olej, filtry płyny w każdym pojeździe wymieniam co roku. Wypadną tarcze, to trzeba kupić tarcze.
Tak jak wyżej podobają mi się najbardziej nakedy, myślałem też wcześniej o SM typu Yamaha XTX660.
Modele jakie przyciągnęły moją uwagę to: Hornet 600, Z750, Yamaha Fz6 N.
Otwarty jestem na inne propozycje, chciałbym żeby ktoś napisał mi co by wybrał i dlaczego.
Na pewno pod uwagę trzeba wziąć moje gabaryty i...cóż czekam na propozycje, mam nadzieje że wyciągniemy jakąś fajna dyskusje:)
Matx77
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/11/2020, 15:28


Re: Zakup nakeda 600cc+ do 10tys

Postprzez Seba_ER5 » 12/1/2021, 00:58

Kup co znajdziesz dobrego.

Powinieneś dorwać tez Suzuki GSR 600 bardzo fajna maszynka. Kiedyś chodziły w fajnych cenach dość młode rocznikowo, ale cenom odjebało wiec teraz nie wiem.
Z750 to chyba bardziej rocznik 2004-2006 pierwsza generacja. Kolega miał. Fajny motocykl. Na pewno większy moment niż w reszcie. Przyznam ,że z całej gamy miałem tylko z 750 styczność. Ze słabszych ale tańsze w serwisie jeszcze 2 cylindrowe er6 lub xj600. ER6 jeżdziłem mi się dobrze latało no ale pkt odniesienia miałęm wówczas chyba do er5.

XT660 będzie miał kompletnie inną pozycje. Reszta motocykli jest zbliżona do siebie i są to sprawdzone motocykle. XT660 też spoko moto od Yamahy.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê