Zobacz wÄ…tek - Chopper do 5-7tys
NAS Analytics TAG

Chopper do 5-7tys

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Chopper do 5-7tys

Postprzez ash413 » 19/3/2020, 13:04

Witam, właśnie jestem w trakcie sprzedaży mojego GS-a 500. Szukam jakiegoś choppera/cruisera na niedługie trasy. Mam 181cm wzrostu i około 85kg wagi. Myślałem nad Virago 535, lecz słyszałem, że to motocykl dla niższych osób. Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby mnie wyglądał na takim motocyklu jak facet na rowerku dla dziecka :D. Motocykl niekoniecznie musi łapać się na kategorię A2.
W okolicy znalazłem ogłoszenie Kawasaki Vulcan EN500, ale słabo brzmi według mnie, jestem raczej fanem widlastych silników. Może coś poradzicie? Jakich motocykli mam poszukiwać? Dodam jeszcze, że bardzo fajnie by było, jakby motocykl był możliwy do jakichkolwiek przeróbek (żeby nie było z tym problemem) bo chce zacząć przygodę z takim motocyklami. Bardzo podoba mi się osobiście Harley Davidson Iron 883, ale to w przyszłości. Na razie budżet jest ograniczony do 7tys. Dziękuje za odpowiedzi :)
ash413
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 29/1/2019, 11:52


Re: Chopper do 5-7tys

Postprzez jasmin92 » 30/3/2020, 09:46

ciekawy temat
jasmin92
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/3/2020, 09:44


Re: Chopper do 5-7tys

Postprzez BB88 » 13/4/2020, 07:28

Ciężki temat jeśli chodzi o takie moto bo trzymają one ceny. Jak czoper to tylko V2 i kardan albo pas napędowy.
Musisz dozbieraj by wyjechać czymś ciekawym. W tym podanym przez ciebie przedziale cenowym dużo wyboru nie ma
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00

Re: Chopper do 5-7tys

Postprzez Ottozhao666 » 29/3/2021, 07:49

https://www.sitesolutionservice.com

You can make full use of the features of hypertext links, network interaction, and dynamic updates. Select and link the most valuable information, knowledge and resources on the global Internet in your "Non-stop Online Navigation"; you can also record and publish your personal work process, life story, thought history, flashing inspiration, etc. in a timely manner, Give full play to your personal unlimited expressive power; you can also meet friends with Wen, meet and gather friends for in-depth communication and communication.
Ottozhao666
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/3/2021, 07:48



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron