Zobacz wątek - Zakup piętnastoletniego moto - czy warto?
NAS Analytics TAG

Zakup piętnastoletniego moto - czy warto?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Zakup piętnastoletniego moto - czy warto?

Postprzez max650 » 22/2/2020, 22:36

Witajcie.
StojÄ™ przed zakupem motocykla.
Moją uwagę zwróciło kilka ofert, gdzie osoby prywatne sprzedają swoje piętnastoletnie motocykle, zakupione w polskim salonie

Miałem już piętnastoletni motocykl i generalnie była to padlina, ale przez to, że był zajeżdżony, przebiegu miał na pewno ponad 100tys , co akurat przy jednym cylindrze oznacza schyłek żywota, pod plastikami zardzewiały, bo angielski strucel, śruby pozapiekane, nakrętki powyrabiane, gwinty poukręcane itp, lagi w rdzawe kropki.

I pytanie odnośnie takich polskich piętnastolatków, z potwierdzonym przebiegiem rzędu 40-50tys bez widocznej korozji , nakedy 600-750ccm, 4 cylindry z lat 2004-2006
Czy taki dobrze utrzymany piętnastolatek z dobrym, bo krajowym pochodzeniem będzie się sypał tylko dlatego, że stary?
Czy warto zwracać uwagę na takie oferty, czy lepiej poszukać jednak czegoś młodszego?
max650
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4/12/2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa


Re: Zakup piętnastoletniego moto - czy warto?

Postprzez BB88 » 6/3/2020, 16:11

jak ktoś serwisował go na bierząco to czemu nie. Na przebieg bym nie patrzył.
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê