Zobacz wÄ…tek - Pomoc w zakupie motocyka
NAS Analytics TAG

Pomoc w zakupie motocyka

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pomoc w zakupie motocyka

Postprzez najszybszy_nowicjusz » 17/6/2019, 17:44

Witam,
Stoję przed decyzją o zakupie motocykla. Niestety nie znam się na technicznych aspektach i jestem świeżym kierowcą więc potrzebowałbym fachowej porady, pomocy przy zakupie. Chodzi mi o pomoc w wybraniu oferty i pojechanie na miejsce i sprawdzenie sprzętu. Jestem z Poznania więc poszukuje motocykla w miarę blisko (WLKP i okolice).
Pozdrawiam.
najszybszy_nowicjusz
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/6/2019, 17:35


Re: Pomoc w zakupie motocyka

Postprzez CzesiuBrek » 12/7/2019, 19:03

I jak, masz kogoś kogo możesz polecić?
CzesiuBrek
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15/3/2018, 13:29
Lokalizacja: Kraków


Re: Pomoc w zakupie motocyka

Postprzez misiekq2 » 20/11/2019, 11:19

Cześć!

Może się podepnę pod temat co by ich nie mnożyć.

Czy jest tu może motocyklista, który wspomógłby mnie w przeglądzie stanu moto przed jego zakupem w Częstochowie w najblizszym czasie? Dzięki! :)

PS: Wyruszam z Warszawy (ew. z Krakowa w weekendy)
misiekq2
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/11/2019, 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w zakupie motocyka

Postprzez misiekq2 » 25/11/2019, 08:09

Cześć!

Właśnie zakupiłem Yamahę XJ6 Diversion w Częstochowie w Luk Com. Po pierwsze to zdecydowanie polecam tego sprzedawcę! W internecie można znaleźć JEDNĄ negatywną opinię na jego temat jakiegoś...ekhem… niezbyt rozgarniętego Pana, co na Ścigaczu zostało już sprostowane :)

Dodatkowo do oględzin polecam Pana Damiana z Moto Mózg- usługi i działalność (Facebook). Cytując wystawioną im opinię:

Jest to pasjonat, wcześniej mechanik (co porzucił 5 lat temu na rzecz ocenianych usług - traktuję to jako plus do obiektywności) i zdecydowanie wie co robi.

Pan Damian rzetelnie sprawdził calutki motocykl co trwało chyba z 40 min, bynajmniej nie przez tempo pracy! Następnie wykonał jazdę testował i zdał mi cały raport z oględzin Yamahy XJ6.

Świetny kontakt, elastyczność, jak najbardziej uczciwa cena ustalona dużo przed z możliwością rozszerzenia (np. o oględziny kolejnych motocykli) i szeroka wiedza połączona z doświadczeniem. Polecam!
misiekq2
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/11/2019, 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w zakupie motocyka

Postprzez dagdelan » 7/1/2020, 13:32

szczesliwego nowego roku
dagdelan
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/1/2020, 13:30

Re: Pomoc w zakupie motocyka

Postprzez linger » 1/2/2020, 12:32

siemka witam :)
linger
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1/2/2020, 12:31



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê