Zobacz wÄ…tek - Kupic w angli i zabrac do polski- PROSZE O RADE!!!!!!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

Kupic w angli i zabrac do polski- PROSZE O RADE!!!!!!!!!!!!!

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Kupic w angli i zabrac do polski- PROSZE O RADE!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Sonnyx » 14/8/2007, 12:41

wiitam jestem aktualnie w nottinhgam i chcialbymkupic jakis sportowy motorek do 750-800 funtow okolo 600cc nie musi byc nowy moze miec nawet parenascie latek. potrzebowal bym jedynie rady kogos kto sie na tym zna bo jeszcze nia mialem motora i bylby to moj pierwszy ze sportowych wiec jak sie doomyslacie nie mam zielonego pojecia... przegladalem oferty na autotrader.co.uk i pare mnie zaciekawilo... jezeli bylibyscie uprzejmi mi pomoc wybrac cos na moje oczekiwania bylbym bardzo wdzieczny

http://atsearch.autotrader.co.uk/www/bi ... ull=SEARCH

to link wyszukiwania... od strony 5 zaczynaja sie takie bardziej podchadzace oferty... z gory dziekuje za pomoc... prosze pisac tu lub odzywac sie na gg...

ps: ile by mnie kosztowalo przewiezienie go samochodem do polski?? sa jakies oplaty na granicy?? :?:
Sonnyx
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/8/2007, 12:35


Postprzez Kasius » 14/8/2007, 14:34

no transport to cie bedzie kosztowal troche, natomiast mozesz go wieźć samemu czyli pojechac na nim,
moja propozycja to: wybierz sobie jekies moto ktore ci sie podoba i porownaj ceny w polsce, od chocby na allegro.
wtedy zobaczysz co ci sie oplaca,

natomiast powiem tak perelki kosztuja, a jakies zwykle moto to powiem tak angole to swinie nie dbaja ani o motocykle ani o samochody.
Kasius
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2/8/2007, 23:58
Lokalizacja: Irlandia/Wrocław


transport z UK

Postprzez MYCIOR » 8/9/2007, 09:54

Hej witam
Ja sie zajmuje transportem z Anglii od czasu do czasu - zalezy od zleceń. Podaje ponizej linka z zaprzyjażnionego forum.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... =64585&hl=

pozdrawiam
KOMAR wujka, SIMSON kuzyna,MZ chlopaka mojej siostry,GSX600F '98,VFR800V-Tec '02,SV650S '05,CBR1000RR '04
Avatar użytkownika
MYCIOR
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/4/2007, 22:40
Lokalizacja: Podkarpackie

Postprzez pawel_rr » 10/9/2007, 07:04

kup moto, poczekaj na dowód(ok 2 tyg) ubezpiecz na www.ebikeinsurance.co.uk w opcji PAY AS YOU GO na 1 miesiąc i przyjedz na moto do Polski. Wyjdzie Ci tyle co za transport, ale wrażenia masz gratis :)
DON`T DRINK AND DRIVE!!! | | Sprzedam kask ARAI RX-7 CORSAIR | viewtopic.php?t=19823
Avatar użytkownika
pawel_rr
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 6/9/2007, 09:01
Lokalizacja: WaWa



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê